تاکید قاضی پور بر لزوم توجه بانک ها به اجرای قانون رفع موانع تولید

استان‌ها > آذربایجان غربی - خانه ملت نوشت: سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی، در تشریح نشست کمیسیون متبوعش بر لزوم توجه بانک ها به اجرای قانون رفع موانع تولید و خروج از بنگاهداری تاکید کرد.

نادر قاضی پور در تشریح نشست کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ با مسئولان و نمایندگان وزارتخانه های مختلف، گفت: در این نشست گزارش ها از وزارتخانه‌ها و دستگاه های ذی‌ربط در خصوص نحوه اجرای قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار دریافت شد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در این نشست بررسی ها درباره قوانین مزاحم و یا مخل تولید، صورت گرفت، افزود: برای رفع موانع و بهبود فضای کسب و کار در کشور مشکلات صنعتگران و تولید کنندگان باید شناسایی شده و موانعی که بر سر راه بهبود فضای کسب و کار بوده رفع شود.

حل مشکل بیکاری در گرو بهبود فضای کسب و کار است

قاضی پور ادامه داد: کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (۴۴) قانون اساسی در سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال به تدوین قوانین موردنیاز و اصلاح و حذف قوانین مخل تولید می پردازد.

وی با بیان اینکه حل مشکل بیکاری در گرو بهبود فضای کسب و کار است، یادآور شد:اجرای قانون بهبود فضای کسب و کار می تواند بستر و زمینه برای اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی را فراهم کند، که یکی از این نهادها بانک ها هستند که عملکرد آنها در زمینه خروج از فعالیت های بنگاه داری قابل قبول نیست و باید به اجرای قانون رفع موانع تولید توجه کنند.

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (۴۴) قانون اساسی، مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:برنامه های دستگاه های مختلف درباره قوانین مرتبط با رونق تولید و ایجاد اشتغال در سال جاری دریافت می شود و گزارش های چند ماهه برای اجرای این برنامه ها از نهادها اتخاذ می شود، تا میزان تحقق شعار سال مشخص شود.

48

کلید واژه‌ها : نادر قاضی پور - واحد های تولیدی - مشکلات دریافت تسهیلات بانکی - ارومیه -

کلیدواژه:

کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی | بهبود فضای کسب و کار | اجرای قانون | رفع موانع | قاضی پور

‌مردم خانه‌های پدری خود را احیا کنند خط لوله 20 اینچ نفت لب سفید در اهواز ترمیم شد تشدید برخورد با فروشندگان عسل در حاشیه جاده‌های استان اردبیل ۲۹۰۰ برنامه اوقات فراغت در استان سمنان ثبت شده است آرایش در نزدیکى جبهه ها! ساخت سه اسکله جدید در بندر شهید رجایی تب کنگو به تهران رسید؟ پشت پرده استقلالی نشدن خالد شفیعی کلینتون: جمهوری‌خواهان «حزب مرگ» هستند تعلل بانک ملت تربت حیدریه در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی دستگیری سه شکارچی متخلف در کاشمر ورزشگاه ثامن تنها قادر به میزبانی یکی از نمایندگان لیگ برتری فوتبال مشهد است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا