تاکید قاضی پور بر لزوم توجه بانک ها به اجرای قانون رفع موانع تولید

استان‌ها > آذربایجان غربی - خانه ملت نوشت: سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی، در تشریح نشست کمیسیون متبوعش بر لزوم توجه بانک ها به اجرای قانون رفع موانع تولید و خروج از بنگاهداری تاکید کرد.

نادر قاضی پور در تشریح نشست کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ با مسئولان و نمایندگان وزارتخانه های مختلف، گفت: در این نشست گزارش ها از وزارتخانه‌ها و دستگاه های ذی‌ربط در خصوص نحوه اجرای قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار دریافت شد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در این نشست بررسی ها درباره قوانین مزاحم و یا مخل تولید، صورت گرفت، افزود: برای رفع موانع و بهبود فضای کسب و کار در کشور مشکلات صنعتگران و تولید کنندگان باید شناسایی شده و موانعی که بر سر راه بهبود فضای کسب و کار بوده رفع شود.

حل مشکل بیکاری در گرو بهبود فضای کسب و کار است

قاضی پور ادامه داد: کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (۴۴) قانون اساسی در سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال به تدوین قوانین موردنیاز و اصلاح و حذف قوانین مخل تولید می پردازد.

وی با بیان اینکه حل مشکل بیکاری در گرو بهبود فضای کسب و کار است، یادآور شد:اجرای قانون بهبود فضای کسب و کار می تواند بستر و زمینه برای اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی را فراهم کند، که یکی از این نهادها بانک ها هستند که عملکرد آنها در زمینه خروج از فعالیت های بنگاه داری قابل قبول نیست و باید به اجرای قانون رفع موانع تولید توجه کنند.

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (۴۴) قانون اساسی، مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:برنامه های دستگاه های مختلف درباره قوانین مرتبط با رونق تولید و ایجاد اشتغال در سال جاری دریافت می شود و گزارش های چند ماهه برای اجرای این برنامه ها از نهادها اتخاذ می شود، تا میزان تحقق شعار سال مشخص شود.

48

کلید واژه‌ها : نادر قاضی پور - واحد های تولیدی - مشکلات دریافت تسهیلات بانکی - ارومیه -

کلیدواژه:

کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی | بهبود فضای کسب و کار | اجرای قانون | رفع موانع | قاضی پور

تاریکی سهم شهروندان هیرمندی از برق ارزان قیمت دولت ۷۰۰ ورزشکار پیشکسوت گیلانی تجلیل شدند شما نظر بدهید/ آیا تسهیلات ۱۵میلیون تومانی خرید خودرو کافی است؟ هیچ ابزار رسانه‌ای در اتاق خواب کودکان قرار نگیرد + فیلم گروه‌های در معرض خطر سهمی از همایش مواد مخدر اردبیل ندارند قاتل، زن جوانش را در خیابان مرزداران کشت/ قاتل فراری را شناسایی کنید/ عکس «ایران خودرو» پژو ۳۲ میلیونی را ۹۵ میلیون می‌فروشد درخواست بسیج دانشجویی از نمایندگان درباره ۳ وزیر پیشنهادی

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا