عنوانهای اصلی روزنامه های بیست و یکم اسفند در خراسان رضوی

*روزنامه خراسان
'تاکید رهبر انقلاب بر معیشت و فرهنگ؛ مسئولان احساس مسئولیت کنند' به نقل از رهبر معظم انقلاب در دیدار با رئیس و اعضای مجلس خبرگان به عنوان تیتر نخست این روزنامه برگزیده شده و تصویری از این دیدار نیز به عنوان عکس نخست منتشر شده است.

* ویژه نامه استانی روزنامه خراسان
در این ویژه نامه تیتر نخست به نقل از مدیرعامل شرکت پدیده 'جزئیات تعدیل سهام پدیده و تبدیل تعهدنامه ها' منتشر شده است. عکس صفحه نخست نیز تصویری از سیدمحمود رضوی تهیه کننده فیلم 'ماجرای نیمروز' است که با عنوان 'سراغ ساخت آثاری می‌روم که تغییر ایجاد کنند' منتشر شده است.

* روزنامه قدس
این روزنامه 'نسبت به معیشت مردم به شدت مسئولیم' را به نقل از مقام معظم رهبری به عنوان تیتر نخست برگزیده است. عکس صفحه نخست قدس هم به دیدار تولیت آستان قدس رضوی با اعضای راهیان نور اختصاص دارد که با عنوان 'به ابتکار و خلاقیت جوانان اعتماد کنیم' چاپ شد.

* ویژه نامه قدس خراسان:
'اعلام آمادگی دولت برای تکمیل طرحهای بازسازی کشف رود' به نقل از معاون رئیس جمهور عنوان نخست این ویژه نامه است.
'پرچم های اعتاب مقدسه در مشهدالرضا به اهتزار در آمد' تیتر همراه با عکس اهتزار این پرچمهاست که در صفحه نخست همین ویژه نامه منتشر شده است.

*روزنامه شهرآرا
این روزنامه نیز عنوان 'شکایات مردم به دست ما می رسد'به نقل از رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزیده است. عکس صفحه نخست روزنامه شهرآرا نیز به تصویر بازدید معاون رئیس جمهور از مشهد اختصاص دارد که با عنوان '90 +175 میلیارد تومان روی کاغذ' همراه است.

* روزنامه اتفاقیه خراسان
این روزنامه نیز عنوان برجسته صفحه نخست خود را ' 300 میلیارد تومان از بدهی پدیده به میزان کم شده است' برگزیده است.
عکس صفحه نخست اتفاقیه نیز به تصویری از حاشیه شهر مشهد اختصاص دارد که با عنوان 'اختصاص هزار و 750 میلیارد ریال برای مقابله با آسیبهای اجتماعی در مشهد' همراه است.
7496/1858**خبرنگار: آرزو جاودانی **انتشاردهنده: حسین کریم زاده

کلیدواژه:

اختصاص دارد که با عنوان | عکس صفحه نخست | منتشر شده | ویژه نامه | تیتر نخست

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا