صادرات محصولات جديد سايپا به شبکه جهاني همزمان با عرضه در بازار داخل

خبرگزاري آريا - محسن جوان گفت :براي اولين بار محصولات جديد سايپا همزمان با عرضه در بازار داخل در بازارهاي صادراتي هدف عرضه خواهند شد. به همين منظور براي اولين بار همزمان با توليد و عرضه محصول جديد ساينا اتوماتيک در داخل کشور، اين خودرو در بازارهاي صادراتي نيز عرضه خواهد شد.به گزارش سايپا نيوز به نقل از روزنامه دنياي خودرو ، وضعيت صادرات خودرو از کشورمان در يکي دو سال اخير به دلايل مختلفي از جمله عدم تنوع، قيمت نفت و وضعيت سياسي و اقتصادي بازارهاي هدف خودروسازان با افت رو به رو بوده است. در اين بين اما خودروسازان برنامه‌هاي مختلفي را براي رونق دوباره صادرات در نظر گرفته‌اند. در همين زمينه روزنامه دنياي خودرو با محسن جوان معاون صادرات و امور بين الملل گروه سايپا به گفت و گو پرداخته است.
وي از سياست و رويکرد جديد سايپا در عرصه صادرات خبر مي‌دهد و مي‌گويد که قرار است همزمان به عرضه محصولات جدي اين گروه در داخل کشور، عرضه آن در بازارهاي خارجي نيز شروع شود. ساينا اتومات و کوييک دو محصول جديد سايپا که مورد استقبال خارجي‌ها قرارگرفته اند، اولين محصولاتي هستند که همزمان با داخل در بازارهاي صادراتي نيز عرضه مي‌شوند.
وضعيت صادرات خودروهاي جديد گروه خودروسازي سايپا به چه شکل است؟
ابتدا بايد به اين نکته اشاره کنم که براي اولين بار محصولات جديد سايپا همزمان با عرضه در بازار داخل در بازارهاي صادراتي هدف عرضه خواهند شد. به همين منظور براي اولين بار همزمان با توليد و عرضه محصول جديد ساينا اتوماتيک در داخل کشور، اين خودرو در بازارهاي صادراتي نيز عرضه خواهد شد.
استقبال از ساينا اتوماتيک در خارج از کشور چگونه بوده است؟
ساينا اتوماتيک تاکنون در چند نمايشگاه بين المللي خارجي در معرض ديد بازديدکنندگان قرار گرفته است که با استقبال بسيار خوبي رو به رو بوده است.
گروه سايپا چه استراتژي و برنامه‌اي در خصوص صادرات خودرو دارد؟
استراتژي گروه سايپا در حوزه صادرات بر مبناي سياست گذاري کلي صنعت خودروي کشور، دست يابي به صادرات 30 درصدي از محصولات توليدي مطابق با برنامه 1404 است که با رويکرد بسيار مثبت مديريت ارشد گروه سايپا پيشگامي سايپا در صادرات همچنان استمرار خواهد داشت.
براي دست‌يابي به برنامه‌ و افق 1404 در خصوص صادرات خودرو چه اقداماتي از سوي شرکت شما انجام شده و يا انجام خواهد شد؟
براساس اصول بازاريابي، اولين اصل در صادرات خودرو، اصل محصول است به اين معني که با تنوع در سبد محصولات بتوانيم پاسخگوي نيازهاي به روز مشتريان در بازارهاي هدف باشيم که خوشبختانه با تغيير رويکرد در برنامه هاي توسعه محصول سايپا علي رغم همه مشکلات اقتصادي، تحول مالي خوبي در گروه سايپا انجام شده و در آينده شاهد تنوع سبد محصولات و عرضه خودروهاي جديد متناسب با استانداردهاي روز دنيا و مجهز به آپشن هاي متنوع خواهيم بود.
در يکي دو سال گذشته وضعيت صادرات خودرو از کشورمان خيلي مناسب نبوده است. با چه رويکردي مي‌توانيم صادرات را استمرار ببخشيم؟
توسعه محصول در سايپابا روند مناسب و با شتاب خوبي پيش‌ مي‌رود. وقتي که محصولات جديد در قالب برنامه مشخص به بازار عرضه مي شوند به سرعت در سبد صادرات گروه قرار مي گيرند و بر اين اساس با توجه به ضرورت به روزآوري محصولات براي حضور در بازارهاي جهاني، خواهيم توانست به نيازهاي مشتريان پاسخ دهيم و با عرضه محصولات جديدتر چرخه حضور گروه سايپا در بازارهاي صادراتي با قوت بيشتري استمرار خواهد يافت.
اين تنوع محصول در سايپا چه تاثيري در صادرات اين شرکت‌ خواهد گذاشت؟
با تنوع سبد محصولات سايپا، بازارهاي صادرات فعلي فعال تر خواهند شد و شاهد حضور پرقدرت در بازارهاي جديد خواهيم بود زيرا محصولات جديد سايپا متناسب با استانداردهاي روز دنيا توليد و روانه بازار خواهند شد.سياست گروه خودروسازي سايپا در بخش صادرات عرضه همزمان محصولات جديد در داخل کشور و بازارهاي صادراتي است که برنامه ريزي ويژه اي براي عرضه ساينااتوماتيک و خودرو کوييک در بازارهاي هدف صورت گرفته و در دست اجرا داريم.
چه محصولاتي بيشترين سهم را در صادرات گروه سايپا داشته‌اند؟
سهم عمده صادرات خودرويي گروه سايپا، مربوط به خانواده پرايد است. در سال هاي اخير خودروي تيبا صندوقدار و تيبا هاچ بک نيز به سبد محصولات صادراتي سايپا اضافه شده اند.
فکر مي‌کنيد با توجه به برنامه‌هاي سايپا در معرفي محصولات جديد که به صورت هر ساله خواهد بود در آينده چه شرايطي در بازار صادرات خواهيد داشت؟
با توجه به پلتفرم هاي جديد سايپا که در آينده اي نزديک وارد بازار خواهند شد، حضور سايپا در بازارهاي صادراتي حجم وسيعتري از تقاضاها را پاسخ خواهد داد و صادرات سايپا به شرايط مطلوب تري خواهد رسيد.
رقابت بسياري براي فروش خودرو در جهان وجود دارد. چگونه مي‌توان از بازار جهاني کسب سهم کرد؟
از مجموع 70 ميليون خودروي سواري که در سال 2017در جهان توليد خواهد شد گرفتن سهم صادرات با توجه به محدوديت هاي مختلف کار بسيار سخت و پيچيده اي است اما گروه سايپا با تنوع در محصولات توليدي خواهد توانست سهم عمده اي از بازار صادرات خودرو کشور را همانند يک دهه گذشته از آن خود کند. چنانچه عليرغم کاهش صادرات خودرو وقطعات در شش ماه ابتدايي سال 96، گروه خودروسازي سايپا همچنان سهم 70درصدي از مجموع صادرات کل کشور را در اختيار دارد.
بازارهاي هدف گروه خودروسازي سايپا شامل چه کشورهايي است؟
گروه سايپا تاکنون در بازار خاورميانه در کشورهاي عراق، سوريه، لبنان و در آسياي ميانه در کشورهاي آذربايجان، ارمنستان، ترکمنستان، ازبکستان و در آفريقا در کشورهاي مصر، تونس، ليبي( قبل از جنگ)، الجزاير، سنگال، ساحل عاج، سودان و جيبوتي و در آمريکاي لاتين در کشور ونزوئلا حضور فعال و چشمگيري داشته است و اين حضور، با قوت بيشتري ادامه خواهد يافت.
شرکت سايپا چه برنامه‌هايي براي آينده و به صورت بلند مدت دارد؟
ببينيد دلايل موفقيت در صادرات 70 درصدي صنعت خودروي کشور کره جنوبي حضور در بازارهاي بزرگ و پايدار با توليد محصولات متنوع در رده هاي مختلف براساس استانداردهاي روز دنيا و متناسب با نياز مشتريان بوده است. هدف گذاري صادرات گروه سايپا تا سال 2025 تحقق 30 درصدي صادرات محصولات توليدي در بازارهاي فعلي و بازارهاي جديد هدف است که با توجه به سياست هاي تشويقي دولت و برنامه هاي توسعه محصول گروه سايپا اين هدف گذاري قابل دست يابي است و براي تحقق اين هدف بزرگ به سمت بازارهاي پايدار، باثبات و با حجم وسيع تري خواهيم رفت.
براي ورود به بازارهاي بزرگ به چه مواردي نياز داريم؟
براي ورود به بازارهاي پايدار و بزرگ نيازمند فراهم آوردن اسباب بزرگي هستيم و براي اينکه بتوانيم وارد بازارهاي بزرگ جهاني شويم قدم اول اين است که وارد دروازه ورود به اين بازارها شويم به عبارت ديگر بايد بتوانيم وارد بازار کشورهاي روسيه، ترکيه و کشورهاي شرق اروپا شويم و بعد از ايجاد استانداردهاي روز دنيا در خودروهاي توليدي و تنوع محصولات،خواهيم توانست وارد بازارهاي بزرگتر شويم و با اين روش به تيراژ بالاتر در صادرات دست خواهيم يافت.يکي از مزيت هاي گروه سايپا آمار مطلوب تيراژ توليد محصولات اين گروه در سال هاي اخير است که در گذشته با توجه به مشکلات متعدد کاهش يافته بود و روند فعلي توليد محصولات باعث افزايش سهم صادرات خواهد شد.
علت افت صادرات در سال‌هاي اخير چيست؟
مشکلات اقتصادي، حضور داعش و ناآرامي داخلي و وابستگي اقتصاد بازارهاي صادراتي سايپا به نفت از جمله مشکلاتي بود که صادرات را کاهش داد. عمده بازارهاي صادراتي سايپا، بازارهاي فرصت بوده که حضور داعش در کشورهاي منطقه از جمله عراق و سوريه، بازارهاي سايپا را به شدت تحت تاثير قرار داده است و همچنين کاهش قيمت نفت باعث کاهش صادرات خودرو به بازارهاي آذربايجان و ونزوئلاشده است.
چه راهي براي افزايش صادرات خودرو از کشورمان وجود دارد؟
علاوه بر سايپا و ايران خودرو، خودروسازان ديگري در کشور هستند که صرفا از بازار داخلي بهره مي برند ولي عملا در صادرات خودرو هيچگونه نقشي ندارند که ضرورت دارد دولت به اين موضوع ورود کند تا خودروسازاني مانند رنو و ساير خودروسازان خارجي که بهره خوبي از بازار داخلي مي برند و همچنين از شبکه گسترده جهاني برخوردارند، ملزم به صادرات خودرو شوند تا سهم صادرات محصولات خودرويي کشور افزايش يابد.
سايپا در الجزاير اقدام به راه‌اندازي خط توليد کرد. وضعيت اين خط توليد به چه شکلي است؟
راه اندازي خطوط توليد سايپا در الجزاير از يک سال گذشته آغاز شده است و صادرات به الجزاير براساس سياست هاي تشويقي آن کشور در ايجاد خطوط توليد، با تکميل خط توليد سايپا در اين کشور طي دوماه آينده آغاز خواهد شدو پيش بيني مي شود که بازار الجزاير فرصت بسيار خوبي براي صادرات محصولات توليدي گروه سايپا خواهد بود.
صادرات قطعات خودرو توسط خودروسازي‌ها و به خصوص شرکت‌ سايپا چگونه دنبال مي‌شود؟
گروه سايپا علاوه بر صادرات خودرو، در بخش صادرات قطعات خودرو نيز به دو صورت فعال است. اول صادرات قطعات يدکي خودرو به کشورهايي که خودرو به آنها صادر مي کنيم و دوم صادرات قطعات خودرو به صورت مستقل. قطعاتي که تکنولوژي ساخت آنها در گروه سايپا وجود دارد به کشورهايي مانند ترکيه، ايتاليا و اسپانيا صادر مي شوند. به همين سبب امسال در بخش صادرات قطعات خودرو با رشدي معادل 16 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته دست يافته ايم.به يمن سياست گذاري ها و تلاش هاي صورت گرفته در زمينه بازاريابي محصولات، شرکت سايپابه عنوان پرافتخارتري نشرکت خودروسازکشور در زمينه صادرات،تاکنون8 بارعنوان صادرکننده نمونه و2 بارعنوان صادرکننده ممتازکشوري را کسب کرده و از سال 1389 تاکنون رتبه اول صادرات خودرو کشور را به خوداختصاص داده است.

آدرس کانال خبري سايپا نيوز: telegram.me/saipanews_com

کلیدواژه:

استانداردهای روز دنیا | گروه خودروسازی سایپا | بازارهای صادراتی | محصولات جدید سایپا | صادرات قطعات خودرو | صادرات محصولات | ساینا اتوماتیک | محصولات تولیدی | برای اولین بار | بازارهای بزرگ | صادرات خودرو | بازارهای هدف | داخل کشور | سبد محصولات | بازار داخل | عرضه محصول | گروه سایپا | وارد بازار | خواهند شد | خواهد شد

واکنش سردار سلیمانی به آتش زدن پرچم ایران در اغتشاشات اخیر +فیلم خانم ساقی فعال هل آباد و همسرش حسین جهانی در کشتی سانچی +عکس روز پر حادثه در لرستان غفلت از حوادث جاده ای چرا مردم اجناس بنجل خارجی را به تولید ملی ترجیح می‌دهند؟ مقیمی از مرکز ماده ١٦اخوان در شهرستان ملارد بازدید کرد list توافق تراکتورسازی با مربی ترکیه‌ای مرگ دردناک بازیگر زن در تصادف/ مرگ سه عضو دیگر خانواده +عکس سیستم تست میزان رطوبت روغن و گاز SF6 (نقطه شبنم) رکورد شکنی تریلر انیمیشن Incredibles 2 مسابقه اعجوبه ها هنرهای دیجیتال دستگاه اکوسالونت معرفی دستگاه آنالیز عنصری اجیلنت مدل 4210 MP-AES کی من رو به عنوان......قبول داره؟+ت آموزش کامل نرم افزار لاتکس یا زیپرشین-قسمت شانزدهم تکنیک زیبای ایجاد افکت نور در پاورپوینت باز هم ببخشید........ قضا و قدر: حل تست دین و زندگی کنکور انیمیشن بره ناقلا 2016 ::: فصل پنجم - قسمت 10 نحوه مطالعه دین و زندگی کنکور2 طلای ساخته سنگ دار - کیمیا نرم افزار حسابداری طلا میکس بسیار جدید و غمگین مهراب بنام قطار سلام سلامتی - درمان و پیش گیری از بیماری ها تخریب مسجد صاحب الزمان (حوض معجردار) قضا و قدر: تست مفاهیم دین و زندگی کنکور آموزش خرید و فعالسازی لایسنس nod32 پروژه افترافکت تیزر نمایش لوگو با نور LED استودیویی رسوایی سردبیر آمدنیوز در توهین به قوم عرب! ایهام تناسب-استادمنتظری02166028126 ایهام تناسب-استادمنتظری02166028126 ایهام تناسب-استادمنتظری02166028126 ایهام تناسب-استادمنتظری02166028126 ایهام تناسب-استادمنتظری02166028126 ایهام تناسب-استادمنتظری02166028126 ایهام تناسب-استادمنتظری02166028126 دوربین خودرو سیمکارتی مطابقت تست های 95قسمت اول دین و زندگی کنکور مبارزه شاهزاده تسو و سوسانو مصاحبه همایش تبریز دین و زندگی کنکور معرفی کانال: T.H_CLUB تی اچ کلاب خلاصه بازی گنگام 0-2 لیون لوتی عروس سرای پرنسس سعادت آباد لب خونی لیتو رونمایی از موتورسیکلت موتوجی پی دوکاتی ۲۰۱۸ توضیحات من مبارزه فرمانده جومونگ و یارانش با سرباز بویو پرینتر سه بعدی دلتا نقد و بررسی بازی کافه گیم | کافه ای به شیرینی خاطرات پله برقی برای ماشین ها! خلاصه بازی اتلتیکومادرید 1-2 سویا (HD) قسمت ششم استاد و کیا قضا و قدر دین و زندگی کنکور عارف مهرزاد - خوانندگی واکنش آلیاژ سدیم پتاسیم با بخار آمونیاک استاد باقری داش بهداش -قسمت نهم - بهداشت دهان و دندان باربی واقعا جای شرم داره building model ماکت آسیاب آبی گلیچ خروج از ساختمان در تایم درون Rainbow Six Siege! آموزش کار عملی با یونولیت 1 - سعید نادمی 09159101002 معرفی شرکت Ofil Systems کشور آمریکا اکواستریا گرلز دوبله فارسی ویدئو مخصوص اختتامیه الکام استارز ٩٦ چگونه ماکت هواپیما بسازیم ویدیو شماره ۱ جالبه واقعا مواظب کودکان باشید محمدرضا گلزار و بازیگر لبنانی در پشت صحنه ساخت ایران2 دوبله جدیدم(كیفتش افتضاح شد) آشنایی با محتوای سطح یک تیلا (1) سراب هرسین در شهرستان هرسین استان کرمانشاه عروس سرای پرنسس سعادت آباد شناسایی نفتکش سانچی در عمق 115 متری دریا پنج فیلم واقعی ترسناک ضبط شده توسط دوربین مدار بسته تولد خواهر گلم شیرین و فرهاد داوود گودرزی مسیح و آرش ای پی - زدی پر Masih & Arash Ap - Zadi Par صدای عالیه فیلم اتک زدن در کلش رویال چگونه ماکت هواپیما بسازیم ویدیو شماره ۴ گلایه های تلخ همسر سرمهندس نفتکش ایرانی تیزر معرفی شرکت مهندسی نرم افزار ساراتی THIS SPEECH WILL CHANGE YOU | گروه چشم انداز نو DON'T QUIT - Study Motivation | گروه چشم انداز نو People will either INSPIRE you or DRAIN youچشم انداز نو CHANGE THE WORLD | گروه چشم انداز نو مطابقت تست های قسمت دوم دین و زندگی کنکور این کیه GROW THROUGH IT | گروه چشم انداز نو تقدیم به فرشته ی زمینی❤️بیتا❤️اشلین الا❤️ معاد شناسی : دنیا دین و زندگی کنکور (هیچ است) ویدئویی بامزه و هیجان انگیز ساندبار ال جی روستای ملحمدره در شهرستان اسد آباد استان همدان خلاصه بازی گنگام - لیون HD وحشتناک ترین تصادفی که هر دو تن جان سالم به در بردند؟ معاد شناسی : جمعبندی دین و زندگی کنکور جمعبندی معاد شناسی و تست دین و زندگی کنکور اینترو- لوگو- شرکت مهندسی نرم افزار ساراتی چگونه ماکت هواپیما بسازیم ویدیو شماره ۲ چگونه ماکت هواپیما بسازیم ویدیو شماره ۳ دستگاهی که میتواند PCB طراحی کند !! ساخت وسایل زیبا برای باربی وقتی فوتبال تموم شد گزارشگر جلو منا گرفت از من سوال پرسید دابسمش مهران مدیری حسی راننده جریمه شده وسط خیابون خوابیده میش بال ساخت خودم میکس کره ای بسیار زیبا دانلود اهنگ بارسلونا با گیتار Barcelona Nights تریلر بازی Exist Archive: The Other Side of the Sky آموزش زبان انگلیسی - چطور مثل یک بومی امریکایی تلفظ کنیم راهکش کبوتران جهانگیری کلیپ مسخره کردن داعش پاسخ مستند به فیلم پذیرش استعفای منتظری در مجلس خبرگان مراسم وداع با دریانوردان کشتی سانچی در بندرانزلی چگونه ماکت هواپیما بسازیم ویدیو شماره ۵ ماجرای شنیدنی عنایت امـام زمـان عج به پیرزن آلمانی استاد عـالـی علی و سلین (یادت نمیاد... فیلم ماکت کامیون نماطنز | دعوای پرویز پرستویی در مارمولک میکسی زیبا و محشر از جکی فراست(من)ساخت bita ella تریلر دیگربازی Exist Archive: The Other Side of the Sky Nothing Good Will Come If You Quit | گروه چشم انداز نو آموزش استفاده از رنگ های اکرلیک آکان ، بخش یکم تقلیدصدای فوق العاده ، ببینید عالیه!!! و باز هم دشت نور و معرفی این مجموعه توسط محمدرضا گلزار سخنرانی بسیار زیبای استادرائفی پور معاد شناسی : مرگ و برزخ دین و زندگی کنکور آموزش معاد شناسی دین و زندگی کنکور Find Yourself | گروه چشم انداز نو سرعت در فاکتور زدن. قسمت دوم - کیمیا برنامه حسابداری طلا فروشی نماطنز | پرچم دشمن شرت ماست! این یه پیام سیاسیه! سرعت در فاکتور زدن. قسمت دوم- کیمیا برنامه حسابداری طلا فروشی گفتگوی منصور ضابطیان با حسین رفیعی . بخش سوم آبشده با عیار پایین تر در کیمیا نرم افزار حسابداری طلا برای دوستی ها محدودیتی وجود نداره،به سمت هم دیگه بریم حکیم بن طفیل بسیار دیدنی مرشد مجتبی حسن بیگی سیرجان95 خلاصه بازی اتلتیکو مادرید 1-2 سویا از اونور دنیا باز نامه رسیده_دابسمش فوق العاده محسن روستای پالنگان در شهرستان کامیاران استان کردستان دکلمه بسیـار زیبای محمدرضا ژاله از اونور دنیا باز نامه رسیده_دابسمش فوق العاده محسن دکلمه بسیـار زیبای محمدرضا ژاله طنز خندوانه: فروختن هدیه پدر توسط جناب خان _خنده دار تبلیغ عجیب ایکیا ; تست بارداری!! چرا در سرور ایرانی Megaheroes بازی کنیم ؟ (SlimeFun) Keep Going | گروه چشم انداز نو تقدیم به تمام مادرهای دوست داشتنی آموزش مبحث نماز و روزه با تصویرسازی بی نظیر یوسفیانپور خبر مهم برای کسایی که داخل مسابقه ی بهترین باربی سال 2018 شرکت کردن بازدید شاهنشاه آریامهر همراه با شهبانو ایران از برج های بزرگ تهران حل تست مبحث هدایت دین و زندگی کنکور آموزش کامل نرم افزار لاتکس یا زیپرشین-قسمت چهارم کارت ویزیت خاص فلزی طلایی گنجینه گرافیک کبوتر پشدار آتش سوزی کشتی سانجی Why Did You Give Up | گروه چشم انداز نو میکس بسیار غمگین سلام بمبئی با آهنگ خاطره انگیز انسان ساخت بشر، با اندامها و خون آزمایشگاهی ساخته شد آموزش درست کردن پاندا با خمیر روش ساده از بین یردن حباب رزین اپوکسی کارت ویزیت خاص فلزی طلایی و نقره ای گنجینه گرافیک تریلر گیم پلی جدید God of War 2017 مقدمه ها و اندیشه تحقیق ها1دین و زندگی کنکور قهرمانان خوب در فیلم بد:سکانسی از فیلم لیگ عدالت Justic Don't Ask For Permission To Be Great| گروه چشم انداز نو به حقوق حیوانات احترام بگذاریم! کاربرد لیزر در دندانپزشکی،دکتر علی حیدری متخص ارتودنسی بررسی ویدیویی هواوی میت 10 لایت - گجت نیوز آموزش درست کردن ساعت شنی خیلی قشنگ ❤ ❤ آخر و عاقبت آقای شاخ | INFINITE Scheherazade lives on in Tehran - علی اتحاد - گاردین خلاصه بازی: اتلتیکومادرید 1-2 سویا آموزش ایجاد واترمارک به وسیله ایجاد الگوی پترن درفتوشاپ هدف گیری حرفه ای و دیدنی بنزما در تمرینات رئال مادرید نمایشگاه ماشین آلات راه سازی، معدنی و خودروهای دیزلی با این پوشیدنی کنترل شخصیت های رایانه‌ای را به دست بگیرید انجام پروژه های متلب (MATLAB) سامانه ثبت سفارش خودرو برای نمایندگان غیر رسمی از دوشنب آموزش MarkDown محسن ایزی رضا عطاران مدیریت فایل ها در Python آهنگ هوروش بند به نام لیلی بی عشق انباکس. جدید پک پولوم gtav بی شک آتش و آوار قوی تر از دعاهای ما بود... سانچی. زلزله کرمانشاه. پلاسکو. آتش کات سین های رزیدنت اویل زیرو-بخش پنجم و پایانی-با زیر.. چوب زیر بغل با طراحی جدیدی عرضه می شود طراحی ناخن با طرح چوب || طراحی ناخن متین My nails care routine || Nails By Matin || مراقبت از ناخن طبیعی || طراحی ناخ متین آموزش رنگ کاری چوب با رنگ های ازمو آلمان آهنگ مسیح و آرش به نام زدی پر آموزش مبحث هدایت دین و زندگی کنکور ترمیم و رنگ کاری دکینگ ترمو وود با رنگ های ازمو آلمان دستگاه فلت میکس هندی فوق العاده غمگین(فول اچ دی) سرود هواداران لیورپول برای محمد صلاح تریلر کارتون Coco 2017 روش صحیح استفاده از ضدبخار شیشه فروش ویژه سررسید ۹۷ جمعبندی و من آیاته 2دین و زندگی کنکور آواز - یونس راعی 7 تا از جنایات افغانی ها در ایران توپ ضد استرس من اوکیا اولین ادیت من (خودم ) حل تست هدایت دین و زندگی کنکور 8) 504 واژه دکتر کیمیا - معرفی روش یادافزا - واژۀ Soar کجای راه را اشتباه رفتیم؟! آهنگ میلاد بابایی به نام اشتباه بود جهان به اعتبار خنده «تو» زیباست مینیاتوری دستگاه چلنیوم میکس کره ای ♡♡♡♡♡♡ رتبه بندی چهره زیبای بانوان گیم گذاشتن تبلیغات در وردپرس با افزونه Insert Post Ads گلهای روبینیو در رئال مادرید از فصل 2005 تا 2008 ما گله مندیم؛ اما...! ایجاد پاپ آپ در وردپرس به صورت تبلیغاتی ستم تاریخی محمدامین،فیلم ری را رول فرمینگ ریل برق.رول فرمینگ ریل.دستگاه رول فرمینگ.ریل برق شکار سگ توسط مار عظیم و بزرگ! رضا سعیدی - اعجوبه ۹۶ - خوانندگی #حکومت Hoorosh Band - Top 3 Songs (سه آهنگ برتر ماه ژانویه از گروه هورش) ایمان طاهرزاده _ نرو برگرد نتیجه مسابقه نقاشى انیمه بررسی و کاربرد صحنه ، اسلاید و لایه ها در استوری لاین تعزیه حر اربعین ۹۶ روستای چقاسیاه بیا فیلمو ببین بیا تو پیجم نگاه کن مشتی فالور ضرر نداره مدیریت تبلیغات در وردپرس با افزونه Meks Easy Ads Widget غسل در آب صفر درجه برگرد سَروین بنی آدم(پدرام افق)(بازخوانی_اجرای زنده)(persian rock) میشه یکی اینو زیرنویس کنه؟توضیحات مهم تریلر بازی موبایل فوتبالیست ها Captain Tsubasa دوچرخه استریدا 1 خلاصه فوتبال اتلتیکو مادرید 1-2 سویا ادیت پونی من کی زبان ترکی بلده؟ تریلر فصل دوم Game of Thrones استوری محمدرضا گلزار پشت صحنه ساخت ایران دو (3) اعجوبه خوانندگی۹۶گنبدکاووس پادشاه آفرود کامیون 8X8 روسی تاترا 4 دیفرانسیل هوش ازدحامی استوری محمدرضا گلزار پشت صحنه ساخت ایران دو (2) هک تلگرام شدنی است؟ بررسی امنیت تلگرام تیم مشاوره ای رتبه برتر حرف آخر www.harfeakhar.co تیم مشاوره ای رتبه برتر حرف آخر www.harfeakhar.co تیم مشاوره ای رتبه برتر حرف آخر جلسه انگیزه دادن به دانش آموز استوری محمدرضا گلزار پشت صحنه ساخت ایران دو (1) سوژه (1) تقلب کار... چک برگشتی در کیمیا نرم افزار حسابداری طلا اموزش اسلایم ( بدون چسب چوب و بوراکس) اهدا اعضا بدن یک جوان پارس آبادی به 5 بیمار نیازمند عضو فوری ؛ طرح عملیاتی کردن سند ۲۰۳۰ توسط عروسک های موجود در بازار استار علیه نیروهای شیطانی - فصل دوم.قسمت 7و8 (زیرنویس) قهوه تلخ باباشاه و بابااتی آموزش جامع وردپرس قسمت 5 STOP WASTING TIME | گروه چشم انداز نو مشاوره و برنامه ریزی کنکور 32 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 33 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 34 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 35 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 36 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 37 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 38 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 39 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 40 تقدیم به اولین و واقعی ترین جک فراست فقط من و نیکی نینا تامبل هستیم❤️ اراده ی اکثر جوانان امروزی آموزش جامع وردپرس قسمت 6 مسی پنالتی مقابل اسپانیول را از دست داد STOP WASTING TIME - Part 2 | گروه چشم انداز نو قدرت واقعی subzero در mortal combat XL بررسی پژو 508 GT بررسی تویوتا لندکروز 2018 اتحاد اسلامی استون مارتین ونتیج 2018 | Aston Martin Vantage 2018 مقایسه سرعت سامسونگ گلکسی نوت 8 با گوگل پیکسل 2 ایکس ال رینگ نگهدارنده کوپلینگ دینام کولر.رینگ کوپلینگ کولر.رینگ.رینگ کوپلینگ موسیقی اصیل -آهنگ زمستون - خواننده علی سیار مصرف باتری آیفون 10 و گلکسی نوت 8 و هواوی میت 10 و ... اتوکد 2017 دوبله ی من و دختر خاله ام از رینبوراکس واکنش دیدنی دختران غیرمسلمان به حجاب فانی میت سایت تبلیغات رایگان تاپیش چک ویر میکس بسیار غمگین مهراب بنام گلایل 3 حمله و شکار برتر از شیر (حمله شیر به گورخر) زوم با دوربین sx60-2 شاخ اینستاگرام و تلگرام محسن ایزی (ایز محسن ) تبدیل اسلایم ساده به پفکی 9 راهکار عملی سئو گیم با شما(۱) اگر قرار بود ایرانی نباشی،دوست داشتی اهل کدوم کشور باشی میکس بسیار غمگین سلام بمبئی با آهنگ بسیار غمگین ایمان طاهرزاده_تورو ندارم کامیار در یک قاب طالع بینی به سبک خوانندگان تازه درست کردم اسلایم های چندکیلویی خلاصه بازی گنگام 0-2 لیون اسلایم پفکی تک چرخ بسیار زیبا با هنگ مرغوب كلیپ كامل امیرعباس گلاب - چونه درس دهم: بازبینی و نهایی سازی اسلایم فول کاراملی حربن ریاحی بسیار دیدنی حسینیه جوی آباداصفهان 96 رکن اصلی ازدواج شاد و خشنود _دکتر مریم اسبقی اسلایم بستنی مشاوره و برنامه ریزی کنکور 41 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 42 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 43 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 44 درس یازدهم: جمع بندی و خروجی گیری مشاوره و برنامه ریزی کنکور 45 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 46 کلیات تولید محتوای الکترونیکی مشاوره و برنامه ریزی کنکور 47 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 48 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 49 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 50 اسلایم طرح بستنی موبایلی میکس بسیار عالی با صدای یاس وایت برد ویزتوت در ساخت ویدئو درسی اسلایم دونه برفی سوژههههه سوژهههههه اسلایم لرزونک خلاصه بازی والنسیا 2-1 آلاوز 100 گل تئو والکات برای آرسنال اولین مصاحبه تئو والکات در اورتون امضا قرارداد تئو والکات با اورتون فیل سفید اعتراض سیاسی با طعم گیلاس؛ «ما گله مندیم؛ اما...!» انواع مدل های فهرست مطالب معرفی و نصب استوری لاین جایگاه پیام رسان های داخلی در فضای مجازی کشور کاچی کلیپ به سلامتی همه دنبال کننده هام مراسم دورهمی ستاره های«ساخت ایران٢» باحضور محمدرضاگلزار مسابقه استعداد یابی هیجان انگیز ایجاد و تغییر سایز اسلاید در نرم افزار استوری لاین مبارزه سخت زرافه ها چای شیرین - قسمت هشتم بهترین گل های رئال مادرید در کوپا دل ری تنظیمات بخش صفحه نمایش در استوری لاین طراحی اپلیکیشن موبایل با html , css در 2 ساعت بالای سر پسر حر بسیار دیدنی حسینیه جوی آباداصفهان 96 دابسمش علی صادقی سریال سه درچهارغلام فان دکتر مجتبی پیرزاد انتقاد بحق میترا حجار به خرید ماهی قرمز در شب عید استار علیه نیروهای شیطانی - فصل دوم.قسمت 9و10 (زیرنویس) رول فرمینگ پایه زیگما.رول فرمینگ پایه نبردبام.دستگاه رول فرمینگ تولید پاله نبردب مشاوره و برنامه ریزی کنکور 51 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 52 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 53 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 54 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 55 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 56 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 57 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 58 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 59 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 60 پلیس روانیِ آمریکایی مستند دوم شخص /قسمت ششم"انقلاب در پادگان" كمدی استعمار! راتینا تاجیانی-اعجوبه 96- بازیگری گلزنی نیمار به دیژون با سبک دریبل های مسی از وسط زمین طراحی ناخن۱..توضیحات مهمه..مخصوصا اورافترهایا آموزش حرکات چوب و شمشیر حرف زدن نوزاد سه ماهه بهینه سازی شبکه عصبی با الگوریتم تبرید تدریجی مستند اسرار مترو لندن با دوبله فارسی خنده عجیب پسربچه بامزه مستند باله 422 با دوبله فارسی مستند سال میلیون با دوبله فارسی - قسمت 4 تمرینات شمشیر سامورایی کاتانا خلاصه بازی اسپانیول 1-0 بارسلونا(با گزارش مزدک میرزایی) قرائت استادعبدالباسط*آیات31تا36 سوره نبأ* تاریخ انتشار بازی کامپیوتری Final Fantasy XV مشخص شد وایت برد ویزتوت در ساخت ویدئو درسی 1 محمد نیکخو زَد به لشکر حیدر کرار مناجات با حضرت حق با نوای حاج محمدرضا طاهری ترامپ در کاخ سفید خطاب به خبرنگار سی ان ان: برو بیرون برنامه نوآوران با موضوع محیط زیست با حضور محمد قدیانی طراحی اولیه قالب صفحه در پاورپوینت مداحی با نی (مراسمات بهشت زهرا ) هنر رزمی آیکیدو مستند گردشگری "بی نهایت" - عرفان فكری شوخی کردن بانی(باصمر) پشت صحنه سریال در حاشیه پرتاب اشیا به سمت سیلسن در بازی مقابل اسپانیول اجرای اهنگ the shortest straw توسط متالیکا در بیرمنگام کودک آزاری با روشی نوین در اندونزی کلیپ شاد وقشنگ حمیدرضا جدیری بازیگری تسخیر با فنون رزمی ♪ موزیک فوق العاده زیبا ♪ شنیدنی ♪ ♫ آهنگ بسیـار زیبا و غمگین از محسن چاوشی ♪ ♫ آهنگ بسیـار زیبا و غمگین از محسن چاوشی ♪ ♫ خلاصه بازی اسپانیول 1-0 بارسلونا بهترین مدل گوشی ایفون 7 پلاس طرح اصلی داخل بازار ایران عاقبت نبستن کمربند ایمنی (18+) سر راه گیری حر وعباس (ع)شکراله حسینیه روستای سیان 96 باگ فقط این بقیه اش سوسول بازیه تکنولوژی های آینده ایجاد دکمه ها با شکل های گوناگون در اندروید نصب و راه اندازی موتوربازیسازی یونیتی رهبرانقلاب: همه بدانند ما آمریکا را زمین گیر خواهیم کرد این کلیپ فوق العاده وحشتناکه _از من گفتن تریلر اکواستریا۶(دوستی فراموش شده:زیرنویس فارسی)توضیحات خلاصه فوتبال اسپانیول ۱-۰ بارسلونا عظمت رونالدینیو در زمین فوتبال نبرد وحشتناک مار پیتون و تمساح خلاصه بازی پاری سن ژرمن 8-0 دیژون در برنامه ثریا:ما صنعت خودرو سازیمان را به فرانسه دادیم پلک پتس - بلاند بگ*شانسی*فصل1 حل سؤال اول درس كنترل خطی سال 95 آیت الله بهجت که بود؟ دختر خوش صدا:۴ حضور میثم مطیعی در چادر زلزله زدگان كوهبنانی مجلس عوام بریتانیا از نزدیک - قسمت 1 حركات موزون پلیس هندی خلاصه بازی پاری سن ژرمن 8-0 دیژون؛ آتش بازی نیمار (HD) یکی از زیباترین و احساسی ترین سرود کوردی/ عماد رضا Nintendo Labo روشی تازه برای بازی با سوییچ اخباراستان مرکزی 1396/10/27 اجاره خانه شبانه در همدان|آپارتمان مبله در همدان وایت برد ویزتوت در ساخت ویدئو درسی 2 خلاصه بازی اسپانیول - بارسلونا HD طالع بینی به سبک بازیگران مرد ترکی راننده ناشی زن هندی را له کرد (18+) پنالتی از دست رفته مسی در دیدار مقابل اسپانیول آهنگ زیبای آمده نوروز بر ایران زمین ⭕️واکنش مجری تلویزیون درباره پراید خواستگاری و پاسخ های جالب مردم درباره ی ازدواج شهادت عباس (ع)بسیاردیدنی حسینیه روستای سیان 96 کشتن وحشتناک اسب با گلوله ‍ ⭕️آیا تا بحال با ربات پلیس در دبی برخورد داشته اید⁉️ دورهمی | احضاریه دادگاه برای قیمت سقوط مرگبار و احمقانه مرد جوان دابسمش علی صادقی سریال سه درچهارغلام فان ⭕️نیسان 2018Leaf لگو.دان در جستجوی برادران فصل1قسمت1 گرفتن جایزه در ایران دورهمی | اولین حقوق قیمت بعد از 4 ماه صحبت علیرضا فیضی با دولت ایران اخباراستان مرکزی 1396/10/23 مستند مردان کایاک ران با دوبله فارسی آشنایی با Class در C++ مبارزه و تمرین زنان در آیکیدو مسئولیت پذیری قیمت در برابر شمسی گربه ملوس و عشق حموم و آب تمرینات کونگ فو در فضای باز توسط همراه مهدی رضی غمگین ⭕️معرفی هیوندای سوناتا 2018 خلاصه بازی پاری سن ژرمن 8-0 دیژون مدل موی زیبا و آسان سری جدید ماشین اتش نشانی گل تساوی نوریچ به چلسی HD گردش عجیب و باحال سگ و میمون قسمت ۴۰ رام کنندگان دیجیمون با زیر نویس فارسی دانلود رایگان فیلم سینمایی زرد کامل دابسمش مهراب به نام ولت کرد با هنرمندی حسین و حسن زره پوشی حارث ملاحسینی حسینیه روستای سیان 96 رابط کاربری نرم افزار Maya بازم معرفت داشت حسابداری طلا - اجرت ساخت طلا و درصد خلاصه بازی پاریسن ژرمن - دیژون HD لامبورگینى هوراكان روكش شده با سنگ سواروسكى تمرینات دفاع شخصی و ویژه پلیس مکزیک فی اجرت در تکفروشی - کیمیا نرم افزار حسابداری طلا آهنگ کُشتَمِش از علیاک نشست اسکلت های بیرونی ابراهیم تاتلیس - آنام (مادرم) Ibrahim Tatlises - Anam انحرافات جنسی در آخر الزمان علی رضا پور مسعود کولرگازی اجنرال 18000 کم مصرف DC اینورتر مدل ASG-S18LFC کشته شدن دختربچه 9 ساله تایلندی توسط مار کبری روش تهیه نسخۀ پشتیبان در کیمیا نرم افزار حسابداری طلا Mohammad Gamer کاری از GTA V آوای کیمیا و نرم افزار حسابداری طلا انیمیشن درسی ریاضی گجت هشدار باد تایر شستشوی کاتالیست تعمیرگاه بختیاری سونگ ایل گوک و جانگ هوا در دوبله عربی امپراطور دریا هشدار اعتبار در کیمیا نرم افزار حسابداری طلا عَــلیــاك «کشتمش» تبلیغ جالب تویوتا خانمی كه ماشینش خراب شده نبرد دیدنی بین شیر درنده و ببر بردان ماردینی - امان امان Berdan Mardini - Aman Aman گل های بازی پاری سن ژرمن 8 – 0 دیژون قصیدة " حلم عریس " | محمد الأمیری | قناة أهوازنا الفضائیة پیام رسان در کیمیا نرم افزار حسابداری طلا نمایش طنز/ سرآشپز بزرگ سوال : ............. راز سفر با صدای پیام بخشعلی دوربین خودرو هوشمند اخباراستان مرکزی 1396/10/22 09195912100 چگونه با نقشه های گنج کار می کنند؟ شعر حیا از پروانه نجاتی اموزش برای برادر انیسا شوخی های مدرسه ای :)) 8- Layout in PowerPoint طرح ها در پاورپوینت خلاصه بازی چلسی 1-1 نوریچ (پنالتی 5-3) HD Masih & Arash AP - Top 3 Songs (سه آهنگ برتر ماه ژانویه از مسیح و آرش ای پی) طنز فوتبالی 90 زیرساخت های کشور بردان ماردینی - عشقم Berdan Mardini - Aşkım تصادف نجات کودک بازیگوش از یک سقوط مرگبار خلاصه بازی اسپانیول ۱-۰ بارسلونا اشوان - تولد لگو جدیدم کانسپت گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس انتقاد تند و جنجالی آیت الله ها در ایران از صحبتهای جنجالی روحانی در خصوص قابل نقد بودن رهبر موقت هشدار یک نماینده مجلس به نارضایتی گسترده مردم از حکومت و احتمال بروز ناآرامی های جدید راننده ناشی و دختربچه جان سخت! باربی جدیدم طنز فوتبالی نود شادابیان خلاصه بازی: اسپانیول 1-0 بارسلونا امراه - صبر (زیرنویس فارسی) Emrah - Sabir داببسمش حسن و حسین به نام الی الا داببسمش حسن و حسین به نام شیشه اموزش ساخت ایمیل توضیحات مهم دابسمش گزارشگری حسن و حسین سرعت یوز پلنگ در شکار گوزن به 90 کیلومتر بر ساعت رسید قهرمان همیشگی؛تلفیقی نو (Spider-Man) اموزش حرکات بدنسازی دوربین آینه ای دنده عقب هارپ چیست و ارتباط آن با زلزله های اخیر ایران اگر برنامه امروز حالا خورشید را ندیدید، این چند دقیقه را از دست ندهید 10 فیلم که قبل مردن باید حتما ببینیم اشک‌های بی‌پایان بازیگر «دورهمی» در برنامه زنده تلویزیون معرفی یک تکنیک عالی مدیریت زمان توییت نما - 27 دی 96 - نواب صفوی مهندس حسین پور معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی گفتگو با فردین خلعتبری قسمت 2 اعجوبه ها 96-بازیگری-رضا آقاجری خلاصه بازی: پاری سن ژرمن 8-0 دیژون کنسرت زیبای ماکان بند عید 97 در اروپا کانال آب که از سراب گاماسیاب سرچشمه میگیره در شهرستان نهاوند استان همدان کنسرت زیبای ماکان بند عید 97 در اروپا سریال بازی آخر قسمت دهم سریال امپراطور بادها | قسمت 14 خلاصه بازی اسپانیول 1-0 بارسلونا ( 27 دی 96 ) ایمان شمس هاكان پكر Hakan Peker - Aşkimiz Göze Mi Geldi گفتگو با فردین خلعتبری قسمت 3 مصطفی دهقان مرحله نیمه نهایی عبدالباسط خوانمسابقه إسرا اخباراستان مرکزی 1396/10/21 عالى دابسمش باحال از فیلم نهنگ عنبر دلیل و ریشه بیماری ها در طب سوزنی رفتارهای عجیب بعضی از سران غربی در سال 2017 تلاوت ترتیل سوره مبارکه انشقاق با صدای استاد فروغی TROY THE ODYSSEY 2017 تریلر فیلم تاریخی حماسی حمله ناگهانی یک شیر و ببر به یک اسب در سیرکی در چین گفتگو با فردین خلعتبری قسمت 5 هاكان پكر Hakan Peker - Taş Gibi مقایسه ظاهری و تست خودکار شیائومی وایت و گولد اسلایم شب نما میکس فیلم Blade Runner (بلید رانر) مستند سرنوشت در فضا با دوبله فارسی اسلایم نوری ابی شفاف گفتگو با فردین خلعتبری قسمت 7 خلاصه فوتبال چلسی ۱- ۱ نوریچ سیتی ( پنالتی 5-3 ) اموزش اسلایم موزیک ویدئو مهدی شکوهی به نام یکی بود یکی نبود اعجوبه های ۹۶_بخش بازیگری _سید محمد امین حسینی الست کنسرت زیبا از ماکان بند _ یه لحظه نگام کن♪ ♫ اجرای ترکی قشقایی باصدای اسماعیل خیراتی خلیل سزای Halil Sezai - İsyan میکس فیلم Brotherhood of Blades 2 (شمشیر برادران) زرنگ ترین بچه ی جهان ایرانیه تازه اونم روستایی سخنرانی رییس جمهور و سوال پرسش مهر هنرنمایی خطرناک با دوچرخه در ارتفاع 2 هزار متری ماهان سیر سام تور های ارزان خارجی و اروپایی | تبلیغ KLM لذت ببرید از بقایی بی لذت! (Days Gone) کارافرینی چیست و کمبود ان در ایران مقایسه 2019 Tesla Roadster با 2019 BMW i8 Roadster انیمیشن فوق العاده زیبای جویندگان طلا آهنگ زیبایNavid zardi خواننده معروف کرد انیمیشن زیبای پرندگان خشمگین گفتگوی یلدایی با شقایق دهقان و بیژن بنفشه خواه اخبار خودرو - تست مانور ناگهانی - فولکس پولو اخباراستان مرکزی 1396/10/20 بررسی اسپیکر بلوتوثی ضد آب Creative MUVO 2 مجید نصیری کلیپ تصویری آهنگ شادوفوق العاده زیبای نورانه نمازمیت برپیکرسیدمحمدباقرعلوی(ره) خلیل سزای Halil Sezai - Garip اسلایم سوپ^ - ^ انیمیشن جذاب ماشا و میشا با دوبله فارسی 1 کارهای شگفت انگیز طب سوزنی یک اسلایم درحدمرگ زیبا شباب الاهواز-ملاشیه شباب الملاشیه زمینه ساز ظهور باشیم... معرفی پرینت غیر مستقیم فلز دوبله و ترجمه از انجیکو فیلم سه بعدیPirates of the Caribbean Dead Men Tell 2017 چشمه باباگرگر در شهرستان استان کردستان ایرانم تسلیت دوباره خلاصه بازی: چلسی (5) 1-1 (3) نوریچ سیتی یالین - ظالم Yalın – Zalim انیمیشن جذاب ماشا و میشا با دوبله فارسی 2 خلاصه بازی چلسی - نوریچ HD محسن لرستانی "شهر غم" موزیک ویدیو ترکی sevil & senvic به نام Delicesine از جن چه می دانید؟ انیمیشن جذاب ماشا و میشا با دوبله فارسی 3 آموزش آشپزی-آش پنیر رپ تركی - جزا CEZA - Hiç Yok Deme Hit Çok تزئین کیک سخی جهانگیر لاله ازادم سوتی کلامی در فیلم سلام بمبئی پخت کیک وانیلی خانگی به روش خیلی ساده آموزش آشپزی-نان شکم پر ظهور یا سقوط جلسه 7 آنباکسینگ و تست لامپ LED هوشمند شیائومی نوار مغناطیسی-شارژ بی سیم همه مدل گوشی انیمیشن جذاب ماشا و میشا با دوبله فارسی 4 نقشه مدارفرمان آهنگ جدید فناف!!! حمله موشکی هواپیماهای امریکایی به کشتی سانجی ؟؟؟ داوود گل اوغلو Davut Güloğlu - Yaralı Kalbim بازی تبدیل شوندگان-گیم پلی دوم :)) اهنگ بیس دار CVRTOON - Kobra ( Oriental Trap Music ) کلیپ میلان به بهانه تولد 20 سالگی لوکاتلی انیمیشن جذاب ماشا و میشا با دوبله فارسی 5 آیکیدو ورزش بانوان مجید نصیری کلیپ تصویری آهنگ شاد و زیبای آذری پریشانام اخباراستان مرکزی 1396/10/19 حملات توپخانه ای ارتش سوریه به تروریستها در جنوب حلب اهنگ بیس دارSerhat Durmus - Minnet Eylemem ( چنگیز كورت اوغلو Cengiz Kurtoğlu - Hain Geceler تصاویر هوایی از ارتفاع تل شهید و مناطق آزاد شده در حلب زنجیر زنی با صدای مهدی وفایی نژاد_هییت تویه درواریها مشهد بازی فیلم 1 مصطفی جهانفرمرحله نیمه نهایی عبدالباسط خوانمسابقه إسراء کلیپ تصویری آهنگ شادو زیبای آذری وفارسی جیران هارالیسان اعزام نیروهای جدید سوری به جبهه مشتعل ادلب میخواد با دوس دخترش صحبت کنه گریل ذغالی جاسپر حمله تروریست ها به روستای سلومیه در جنوب شرقی ادلب جوشكون صاباح Coşkun Sabah - Hayatımın Kadınısın حملات ارتش سوریه به النصره در فرودگاه نظامی ابوضهور بهترین مرد محمد ابراهیمی.الیاس ملاح کنگی.خالدراهبر-لنج بیوه زن سکانس تماشایی و خنده دار فیلم گشت ارشاد2-مراسم تدفین تست خطای کیلومترپژو405مدل91دوگانه درسرعت بالا وانتونز بردان ماردینی Berdan Mardini - Sen Varya Sen دسر شکلاتی بن بن اخباراستان مرکزی 1396/10/18 اهنگ بیس دار( Best Turkish Trap Music ) | Türkçe Müzik طنز خاص و بینهایت زیبای قیمت در دورهمی سری جدید قسمت 4 آموزش مدل موی مردانه پرش بلند گربه وحشی برای شکار خفاش استندآپ کمدی ها و طنز خاص مهران مدیری دورهمی جدیدقسمت12 عماد طالب زاده-موزیک ویدیو با عنوان نامحدود استندآپ کمدی ها و طنز خاص مهران مدیری دورهمی جدیدقسمت13 ایده های شگفت انگیز _ ایده های درخشان قسمت دو خلاصه بازی چلسی ۱(۵) - (۳)۱ نوریچ فرش حسینیه بیجار در استان کردستان آموزش آرایش دیدنی چشم و گونه آموزش آرایش چتری مو آموزش آرایش تخصصی چشم آرایش سریع برای بعد از حمام َآرایش ساده صورت آرایش زیبای صورت آرایش زیبا و دلنشین آرایش دخترانه چشم آرایش چشم و گونه آرایش چشم نواز دخترانه چشم موسیقی آمریکایی به روایت فوفایترز با دوبله فارسی- قسمت5 آرایش ابرو-ابروی مصنوعی خنده دارترین های مردهزارچهره ته ته ته خنده قسمت 1 (جناب دکتر جنازه ندیده) شهروز پاک یاری-موزیک ویدیو با عنوان فکر بی پایان آموزش شنیون (مدل مو)عروس فیلم سه بعدی Sharknado 5 Global Swarming 2017 سیدامیرغفاری نان وافل بستنی کاسه ای خنده دارترین های مردهزارچهره ته ته ته خنده قسمت دوم گیم پلی بازی The Order 1886 سکانسی تکان دهنده در سریال طنز قهوه تلخ آموزش آرایش لب ها- (مداد،رژمایع،اکلیل نقره ای) آموزش ته چین بدون فر به سبک کته بابک نهرین - صمد و ممد - گوشه ای از طنز اخراجیها 5 حرکت تا رسیدن به سیکس پک اپدیت جدید بازی Fortnite زنجیر زنی حماسی هیئت تویه درواریهای ساری با مداحی کربلایی مهدی وفایی نژاد شور زن انواع قلم موی (براش)آرایشی-کاربردها و روش تمیز کردن اخباراستان مرکزی 1396/10/17 بیت کوین رایگان ...سایت فوق العاده آموزش خلال سیب زمینی تنوری طبخ شمیم موتور شیطون، جلوبندی کلافه! علی صادقی ماشین ها به هوای پاک نیاز دارند-Cars need clean air آموزش آرایش ناخن-ترفند رنگ لاک کهکشانی عضویت در گروه دوبلاژ!!!!! ماسک صورت عروس آموزش شنیون (مدل مو)-کوتاه کردن چتری جلوی مو اپدیت جدید بازی Assassin's Creed Origins کلیپ بشدت خنده دار مهران غفوریان در نقش یک پیرزن لوچ خیلی مامانی آخرین بازی کریستیانو رونالدو آرایش چشم-خط چشمی دوم انیمیشن، رقابت بین مدرسه هیولاها و مدرسه فناف کلیپ طنز از علی صادقی در خواستگاری دختر خیابان انقلاب کلیپ بسیار خنده دار علی صادقی مجموعه سه در چهار Rainbow Six Siege Ranked Match گیم پلی | Part 21 آخر خنده ایبو شوو 1997 اخباراستان مرکزی 1396/10/16 پر هیجان ترین و خنده دار ترین برنامه ی حسن ریوندی 94 - آخر خنده آموزش بستن شال (مدل محجبه) مستند خروج از فرقه با دوبله فارسی سد معبر - معرفی و نقد سریال ایرانی جدید طنز افسانه هزارپایان با بازی نسرین مقانلو، ارژنگ امیرفضلی، رامین ناصرنصیر

آخرین خبرهـا