مقامات اسراییلی سفر ولیعهد عربستان به تل‌آویو را تایید کردند

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری فرانسه، مقامات رژیم صهیونیستی سفر محمد بن‌سلمان، ولیعهد عربستان به سرزمین‌های اشغالی و دیدار وی با مقامات صهیونیست را تایید کردند.

بر این اساس، یک مقام مسئول صهیونیست که نخواست نامش فاش شود اعلام کرد: مسئول سعودی که ماه سپتامبر گذشته به اسرائیل [فلسطین اشغالی] سفر کرده بود، محمد بن‌سلمان است.

در همین حال، «آریل کهانا» روزنامه نگار صهیونیست نشریه «ماکور ریشون» ماه سپتامبر گذشته در شبکه اجتماعی توییتر فاش کرده بود محمد بن‌سلمان به همراه هیئت رسمی به اسرائیل سفر و با مقامات اسرائیلی دیدار کرد.

رادیو رسمی اسرائیل نیز ماه سپتامبر گذشته در این باره اعلام کرد یکی از شاهزادگان سعودی به‌طور پنهانی به اسرائیل سفر کرد و با مقامات اسرائیلی درباره تحولات منطقه گفتگو کرده است.

انتهای پیام/

محمد بن سلمان به اسراییل سفر کرده است

کلیدواژه:

محمد بن

رفتار عجیب بازیگر سرشناس با همسرش عکس/مسابقات ۵گانه نیروی زمینی سپاه تحلیل کیهان از پیام سیدمحمدخاتمی در باره ناآرامی های اخیر اوقات شرعی ۲۷ دی ماه سال ۱۳۹۶ به افق شیراز اوراق کردن کشتی‌های پاکستانی سخت شد list فوت یک کارگر در پتروشیمی شازند بازیگر سریال خانه به دوش درگذشت

آخرین خبرهـا