ثبت نام وام ضروری بازنشستگان از شنبه آغاز می شود

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛عباس رشیدی مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری اظهار کرد: ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری از ۲۲ مهرماه سال جاری آغاز و به مدت یک ماه در سایت صندوق به نشانی cspf.ir ادامه خواهد داشت.

رشیدی افزود: اعتبار وام ضروری بازنشستگان با ۶۰ درصد رشد به ۱۲۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

وی یادآور شد: امسال وام ضروری کم بهره به مبلغ ۴ میلیون تومان در ۱۲ مرحله از سوی بانک صادرات به ۳۰۰ هزار بازنشسته کشوری اعطا می شود.

وی با بیان اینکه وام ضروری بازنشستگان وام قرض الحسنه است و فقط سالانه چهاردرصد کارمزد به آن تعلق می گیرد، بیان کرد: بازپرداخت این وام ۳۶ ماهه است و ماهانه ۱۲۰ هزار تومان از مستمری وام گیرندگان کسر می شود.

رشیدی اظهارداشت: اولویت پرداخت وام با افرادی است که تاکنون از این تسهیلات استفاده نکرده اند،همچنین وظیفه بگیران تحت پوشش صندوق در صورت تایید فرم درخواستی از سوی مدیریت صندوق بازنشستگی در استانها، می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

وی یادآورشد: شماره دفترکل، شماره ملی، شماره حساب و شماره تلفن همراه متقاضیان وام، برای ثبت نام ضروری است.

رشیدی گفت:بازنشستگان کشوری از بیستم و دوم مهرماه می توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir برای ثبت نام وام ضروری اقدام کنند، سال گذشته بیش از ۴۱۰ هزار نفر از بازنشستگان کشوری برای دریافت ۲۵۰ هزار فقره تسهیلات وام ضروری سه میلیون تومانی ثبت نام کردند.

انتهای پیام/

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان از بیست و دوم مهرماه

کلیدواژه:

وام ضروری بازنشستگان | ثبت نام وام ضروری

شهر هنگ کنگ از دریچه دوربین پهپاد یک عکاس (+عکس) برنج یکسال تولید شد/ واردات ادامه دارد قرآن ابراهیم سلطان؛ برگ زرینی بر کارستان قرآن‌نگاری پاسخ دانشجویان ایرانی جمهوری آذربایجان به اظهارات ترامپ استقلال- نساجی مازندران تقابل آبی‌های قدیم و جدید در آزادی برنامه‌های سیمای شبکه آفتاب در بیست وهفتمین روز مهر ۹۶ تمدید مهلت ثبت‌نام دانشجویان مشمول در سامانه سقا تا 28 مهر انتخاب شهردار توسط مردم، گامی به سوی توسعه پایدار شهری است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا