افشاي تصويري از ماژول هاي اسپيکر الکسا و پرينتر Polaroid Insta-Share موتورولا

خبرگزاري آريا - در ماه فوريه گذشته و در جريان کنگره جهاني موبايل 2017، موتورولا از Moto Mod هاي جديدي براي خانواده موبايل هاي Moto Z و Moto Z2 رونمايي کرد و در ميان تجهيزات جانبي معرفي شده، اسپيکر آمازون الکسا و پرينتر Polaroid Insta-Share به چشم مي خورد. حالا ايوان بلس، افشاگر معروف حوزه تکنولوژي دست به کار شده و در توييت اخير خود، تصويري از اين دو ماژول منتشر کرده است.
اسپيکر آمازون الکسا، مي تواند موبايل کاربران را به يک اسپيکر هوشمند اکو تبديل کند. به کمک اين ماژول و نيز دستيار صوتي الکسا، کاربر مي تواند لوازم خانگي هوشمند را کنترل کرده، از آخرين اخبار و آب و هوا مطلع شود، از طريق فرمان هاي صوتي از استور آمازون خريد کند و بسياري فعاليت هاي ديگر.

از طرف ديگر، پرينتر Polaroid Insta-Share همانطور که از نامش پيداست مي تواند تصويري که با دوربين موبايل هاي Moto Z به ثبت رسانده ايد را چاپ کند. در تصوير منتشر شده، مي توان درگاهي که تصاوير چاپ شده از آن خارج مي شوند را ديد و بريدگي کوچکي نيز براي دوربين دستگاه وجود دارد. ضمناً براي تحريک حس نوستالژي مشتريان، لوگوي Polaroid با رنگ هاي رنگين کمان نيز روي بدنه ماژول به چشم مي خورد.
به کمک 16 پين مغناطيسي تعبيه شده روي موبايل هاي Moto Z و Moto Z2، هر دو ماژول به راحتي بر سر جاي خود قرار گرفته و از آن خارج مي شوند. در حال حاضر، هنوز مشخص نيست که اين دو ماژول در چه تاريخي و با چه قيمتي عرضه مي شوند اما به نظر نمي رسد لازم باشد زمان زيادي منتظر باقي بمانيم.
کویرها در کرمان دسته‌بندی می‌شوند/انجمن آفرود درحال راه‌اندازی است سردار آزمون در کنار مسی، نیمار و رونالدو قرار گرفت+عکس موافقت مجمع جهانی IAF برای پذیرش گواهینامه استاندارد ایران ستاره منچستريونايتد در هتل PSG چه مي کرد؟ سهم 21درصدی تهران در کل تولید ناخالص داخلی ایران/تغییرات آب و هوایی و آلودگی هوا کلان شهرها را تحت تاثیر قرار می دهند واگذاری هزار خودرو به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد مسی ایرانی فردا به اسپانیا می رود حضور بازیگر زن معروف ترکیه‌ای در اصفهان +تصویر

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا