کشف 870 کیلوگرم مواد مخدر دستگیری بیش از یک هزار نفر خرده فروش و معتاد متجاهر

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی در جمع بندی نتایج طرح جدید برخورد با خرده فروشان مواد مخدر در منطقه 12 و جمع آوری معتادان با اشاره به انهدام سه باند بزرگ مواد مخدر، بیان داشت: از این باندها 870 کیلو گرم انواع مواد مخدر کشف و 8 نفر از اعضای اصلی این باند نیز دستگیر شدند.
وی با اشاره به دستگیری 255 نفر خرده فروش مواد مخدر، عنوان داشت: در اجرای این طرح تعداد 820 نفر معتاد متجاهر که وضعیت خیلی وخیمی داشتند جمع آوری شده اند.
سردار رحیمی با تاکید بر اینکه اینگونه طرح ها به هیچ وجه مقطعی و موقتی نیستند، اظهار داشت: در بحث برخورد با ناهنجاری های اجتماعی از جمله سوداگران مرگ و خرده فروشان مواد مخدر، به مردم اعلام می کنم که پلیس با طرح های ضربتی همه مناطق را پوشش خواهد داد و هرگز این مهم را رها نخواهد کرد.
وی با اشاره به اقتدار، توانمندی و اشرافیت پلیس، بیان داشت: ما مسئول وظایف خود هستیم و پلیس با قدرت و مستمر وظیفه و ماموریت خود را انجام خواهد داد.
خبرنگار: امین کمالی فر**انتشار: محمد آجورلو
تهرام/7247//1348

کلیدواژه:

مواد مخدر

انقلاب اسلامی معادلات خاورمیانه و دنیا را تغییر داده است/ اگر ضروریات الهیات جدید را نشناسیم نمیتوانیم پاسخگو باشیم اعضای سه باند برگزارکننده میهمانی‌های شبانه در رودهن دستگیر شدند اگر رفع مشکلات مناطق زلزله زده تسریع پیدا نکند دچار مشکل جدی خواهیم شد/ بهتر می‌شد اگر جهانگیری سری به روستای ایوق هم می‌زد سرمایه‌گذار تولید خودروی برقی در زنجان انصراف داد توضیح جانشین رئیس اطلاعات سپاه درباره محدودیت‌های خاتمی: به دنبال ایجاد کمپینی جدید هستند/ به خاتمی تذکر داده شد دانلود آهنگ جديد اميرعباس حسن زاده بنام نگاه واگذاری هزار خودرو به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد مسی ایرانی فردا به اسپانیا می رود

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا