مدیرعامل ایران ایر در گفت‌وگو با فارس: نرخ بلیط هواپیما به‌زودی کاهش می‌یابد

فرزانه شرفبافی امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرلنگه، با اشاره به سفرش به این شهرستان اظهار کرد: بنده یک خدمتگزار بیشتر نیستم و برای خدمت‌کردن آمده‌ام تا گره و آلام‌های مردم را در زمینه پروازها برطرف نمایم.

وی افزود: بندرلنگه نیاز مبرمی به نوسازی ناوگان هواپیمایی دارد که با اضافه‌شدن پرواز در مسیرهای مختلف این شهرستان، برای مرتفع‌کردن مشکلات مردم بندرلنگه گام‌های موثری برخواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری‌اسلامی ایران ایر در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه چرا بلیط هواپیما اینقدر گران است؟ اظهار کرد: برنامه‌ای در دست اقدام داریم که نرخ بلیط هواپیما به‌زودی کاهش خواهد یافت و دغدغه مردم از این بابت برطرف خواهد شد.

انتهای پیام/ج/

مشکل آمریکا با استقلال عمل ایران است شکست خانگی بوستون سلتیک مقابل میلواکی/ سن‌انتونیو از سد مینسوتا گذشت خطرناک ظاهر نشدیم تیم ملی ساحلی الف با پیروزی آغاز کرد 75 درصد آمریکایی‌ها از برجام حمایت می‌کنند برنامه‌های سیمای شبکه آفتاب در بیست وهفتمین روز مهر ۹۶ تمدید مهلت ثبت‌نام دانشجویان مشمول در سامانه سقا تا 28 مهر انتخاب شهردار توسط مردم، گامی به سوی توسعه پایدار شهری است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا