هلاکت دو قاچاقچی مواد مخدر در مرز تایباد

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، سردار ماشاء الله جان نثار فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در تشریح این خبر بیان داشت: ماموران تیم اطلاعات عملیات هنگ مرزی تایباد و اکیپ تلفیقی گروهان مرزی سمیع آباد با بررسی‌های اطلاعاتی از ورود قاچاقچیان مواد مخدر به مرز‌های ایران مطلع شدند.

سردار جان نثار افزود: مأموران با اتخاذ مواضع مناسب در مسیر‌های احتمالی قاچاقچیان کمین زده و با استفاده از قانون بکارگیری سلاح به سمت آن‌ها تیراندازی نمودند، در این درگیری‌ها مرزداران هنگ تایباد موفق شدند ۲ نفر از قاچاقچیان را به هلاکت برسانند.

وی در تکمیل این خبر افزود: مرزداران هنگ مرزی تایباد هنگام پاکسازی محل‌های درگیری موفق شدند بیش از ۴۳ کیلو و ۴۷۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئین فشرده و تجهیزات فنی همراه آن‌ها را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در پایان خاطر نشان کرد: مرزداران و مرزبانان خراسان رضوی در تمام طول شبانه روز در جهت برقراری نظم، امنیت وحراست و حفاظت از مرز‌ها تلاش می‌کنند و نخواهند گذاشت که هیچ یک از قاچاقچیان نقشه شوم خود را در مرز‌های شرقی کشور عملی کنند.

میزان

110

تساوی ۴۵ دقیقه‌ای گسترش فولاد و سپاهان در ورزشگاه بنیان دیزل قرصی که مسی در بازی با المپیاکوس خورد چه بود؟ «چهل قدم تا اربعین» در برج آزادی فیلم/ سرلشکر باقری در مزار شهدای گمنام سوریه سنگینی ترافیک در آزادراه تهران-کرج-قزوین دانلود آهنگ جديد اميرعباس حسن زاده بنام نگاه واگذاری هزار خودرو به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد مسی ایرانی فردا به اسپانیا می رود

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا