استاندار خراسان شمالی با خانواده ۲ جانباز مبارزه با مواد مخدر دیدار کرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا ؛ محمدرضا صالحی استاندار، محمود ثمینی فرماندار بجنورد، سردار مظاهری فرمانده انتظامی استان، احمد ریواده دبیر شورای استانی مبارزه با مواد مخدر و موسی حاجی زاده مدیر کل دفتر امور امنیتی استانداری با جانبازان ستوان دوم حمید دادار و ستوان یکم روح ا... کاظمی و خانوادهوهای انان، دیدار و گفت و گو کردند.

صالحی در این دیدارها با تاکید بر این که همواره از دیدار و گفت و گو با جانبازان و خانواده بزرگ ایثارگران و شهدا روحیه می گیریم، افزود: جانبازان از افتخارات بزرگ نظام هستند و دیدار چهره به چهره با ایشان موجب تقویت روحیه خدمتگزاری در ما می شود.

وی تاکید کرد: در دیدار با خانواده ایثارگران و جانبازان نباید از هیچ یک از آنان غافل شویم و دیدار با تمامی آنان باید مورد توجه باشد.

گفتنی است،ستوان دوم حمید دادار سال ۱۳۹۳ در سیستان و بلوچستان در درگیری با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر از ناحیه دست چپ مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به درجه رفیع جانبازی نائل آمد. ستوان یکم روح ا... کاظمی هم سال ۱۳۹۳ در شهرستان سراوان استان سیستان و بلوچستان در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر از ناحیه کتف و پا به افتخار جانبازی رسید.

کلیدواژه:

مواد مخدر

عدم پایبندی آمریکا به برجام، جهان را به سوی ناامنی سوق می‌دهد امشب آخرین مهلت تکمیل ظرفیت کنکور ارشد روزنامه خبرورزشی/ درگیری خانم‌های پرسپولیسی با سرخپوشان از ورزشگاه تا فرودگاه ترامپ به پایبندی ایران به چارچوب فنی برجام اعتراف کرد! ترامپ، ریگان و حقارت فروخفته! برنامه‌های سیمای شبکه آفتاب در بیست وهفتمین روز مهر ۹۶ تمدید مهلت ثبت‌نام دانشجویان مشمول در سامانه سقا تا 28 مهر انتخاب شهردار توسط مردم، گامی به سوی توسعه پایدار شهری است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا