هلاکت ۲ قاچاقچی و کشف مواد مخدر در مرز تایباد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان؛سردار ماشاءالله جان نثار فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت : ماموران تیم اطلاعات عملیات هنگ مرزی تایباد و گروه تلفیقی گروهان مرزی سمیع آباد با بررسی‌های اطلاعاتی از ورود قاچاقچیان مواد مخدر به مرز‌های ایران مطلع شدند.


وی ادامه داد: ماموران با اتخاذ مواضع مناسب در مسیر‌های احتمالی قاچاقچیان کمین زده و با استفاده از قانون بکارگیری سلاح به سمت آن‌ها تیراندازی کردند.

در این درگیری مسلحانه با قاچاقچیان ۲ نفر از قاچاقچیان به هلاکت رسیدند. هنگام پاکسازی محل درگیری نیز ۴۳ کیلو و ۴۷۰ گرم هروئین فشرده و تعدادی تجهیزات فنی کشف شد.

استان خراسان رضوی از شمال و شمال شرق حدود ۵۳۱ کیلومتر مرز مشترک با ترکمنستان و از شرق حدود ۳۰۲ کیلومتر مرز مشترک با افغانستان دارد.

تایباد در فاصله ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد ۹۰ کیلومتر مرز با افغانستان است.

انتهای پیام/پ

درگیری مسلحانه در مرز تایباد
معرفی متخلفان به مراجع قضایی در رضوانشهر برنامه‌های سیمای شبکه آفتاب در بیست وهفتمین روز مهر ۹۶ ابتلای سالانه ۹ میلیون نفر به پوکی استخوان/ در هر ۳ ثانیه یک‌نفر در دنیا دچار شکستگی استخوان می‌شود چرا ترامپ قایق را تکان داد؟ تعداد ۴۳ پروژه نیمه‌کاره ملی در استان کرمانشاه داریم تمدید مهلت ثبت‌نام دانشجویان مشمول در سامانه سقا تا 28 مهر انتخاب شهردار توسط مردم، گامی به سوی توسعه پایدار شهری است جشنواره مسابقات ورزشی بیماران اعصاب و روان (عکس)

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا