آمریکا تاثیرگذاری سپاه پاسداران را برنمی‌تابد/ ایالت متحده هیچگاه خواهان پیشرفت ما نبوده است

عیسی فرهادی فرماندار تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره لفاظی‌های آمریکا علیه سپاه پاسداران و طرح قرار دادن نام آن در لیست گروه‌های تروریستی، اظهار کرد: آمریکا نزدیک به 32 سال است که چنین تصمیمی در مورد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دارد.

وی ادامه داد: تاثیر گذاری سپاه پاسداران، قدرت و انسجامی که در کشور وجود دارد و برخورداری سپاه از پشتوانه مردمی چیزی است که آمریکا آن را بر نمی‌تابد.

فرماندار تهران گفت: آمریکا هیچ زمانی به دنبال این نبود که ما نسبت به توسعه، پیشرفت و حفظ استقلال‌مان موفق باشیم بلکه همیشه در پی محدود کردن ما بوده و هست و این خوی استکباری آمریکاست.

انتهای پیام/

کلیدواژه:

سپاه پاسداران

دمل های چرکین در اقتصاد و بازهم تجویز مُسکّن گردو غبار همراه با کاهش دید در استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان دیدار سرلشکر باقری با بشار اسد آمریکا نشان داد که به هیچ تعهد و مذاکره‌ای پای بند نیست راه حل واگذاری سرخابی‌ها چیست؟ برنامه‌های سیمای شبکه آفتاب در بیست وهفتمین روز مهر ۹۶ تمدید مهلت ثبت‌نام دانشجویان مشمول در سامانه سقا تا 28 مهر انتخاب شهردار توسط مردم، گامی به سوی توسعه پایدار شهری است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا