سردار مؤمنی: خودروسازان در تغییر قوانین قدرت دارند

تین‌نیوز |

جانشین فرمانده ناجا اعلام کرد که جرائم خشن در کشورمان نسبت به سنوات گذشته افزایش نیافته بلکه این انعکاس خبرها در جامعه است که بیشتر شده و چنین به نظر می‌رسد که جرم افزایش یافته است.

به گزارش ایسنا، سردار اسکندر مومنی در مورد آمار سرقت گفت: با قرارگاهی که در سال 93 راه اندازی شد در این سال جلوی رشد سرقت گرفته شد و در سال‌های 94 و 95 به ترتیب حدود چهار و پنج درصد کاهش سرقت داشتیم. در حال حاضر ریل‌گذاری شده و اقدامات خوبی صورت گرفته اما اگر بخواهد کاملا محسوس شود و تاثیر خود را بگذارد برنامه ما این است که حدود یک دهه این وضعیت را ادامه دهیم. در قرارگاه مبارزه با سرقت از تمامی ظرفیت‌های نیروی انتظامی استفاده می‌شود.

وی افزود: در سال 94 و 95 سرقت‌های کوچک و سرقت‌های مهم ما کاهش داشته، در ماه‌های اخیر سرقت خرد ما اندکی افزایش داشت اما سرقت‌های مهم ما کاهش نشان می‌دهد.

مومنی درباره علت یابی سرقت ها نیز گفت: یکی از دلایل آن آسیب‌های اجتماعی و دیگر انواع آسیب‌ها در جامعه است.

جانشین فرمانده ناجا درباره اثرگذاری طرح‌های ضربتی پلیس گفت: پلیس ماموریت‌های متنوعی دارد، برخی از جرائم در مقاطع خاصی افزایش پیدا می‌کند و نیاز هست که طرح خاصی اجرا شود، مثلا یک دفعه در محله‌ای اوباش زیاد می‌شوند یا معتادان متجاهر افزایش می‌یابند که این طرح‌ها در همین راستا اجرا می‌شوند.

مومنی با بیان اینکه عملکرد پلیس روبه جلو هست، گفت: موضوع پاکسازی محیط از اوباش یا معتادان و دیگر عوامل ناامن کننده جامعه از نوع پاکسازی انسانی است، مانند پاکسازی محیط زیست نیست، قوانین باید مجازات و بازدارندگی لازم را داشته باشد و در حال حاضر این وضعیت نسبی است و باید بازدارندگی بیشتر داشته باشد، مخصوصا مجازات‌ها باید برای افرادی که بارها جرمی را مرتکب شده‌اند بازدارنده‌تر شود. تا زمانی که بستر جرم و مجرم هست ما برخورد می‌کنیم اما باید مجازات‌ها بازدارنده باشد و دیگر دستگاه‌ها نیز مسئولیت خود را انجام دهند.

به گفته جانشین فرمانده ناجا، موضوع جرم و از بین بردن بسترهای جرم یک کار جمعی و فرابخشی است. وی با بیان اینکه در یک دهه گذشته روندی کاهشی در جرائم مهم مانند قتل و ... وجود داشته گفت: در سال 84 در کشور 2374 قتل داشتیم که این تعداد تا پایان سال 95 به 1775 نفر رسید که کاهش نشان می‌دهد و همین تعداد هم زیاد است. در مورد قتل من فکر می‌کنم با روندی که پیش می‌رویم سالی چهار تا پنج درصد را بتوانیم کاهش دهیم و طی دو برنامه پنج ساله آن را به حداقل ممکن برسانیم. مومنی با بیان اینکه نرخ جرم در ایران از بسیاری از کشورهای اروپایی پایین‌تر است، گفت: در گذشته اینترپل آمارها را اعلام می‌کرد و طبق همین آمارها ما وضعیت خوبی داریم. جرائم جنایی در کشور ما کاهش داشته اما در گذشته شبکه‌های اجتماعی اینقدر در کشور ما نمود نداشت در حالی که امروزه اخبار سریع منتشر می‌شود.

وی تاکید کرد: جرائم خشن در کشور افزایش نیافته اما انعکاس اخبار آن بیشتر شده است و از همین رو لازم است که حتما دستگاه‌های مختلف از جمله رسانه‌ها در تامین آرامش و امنیت عینی و ذهنی کمک کنند.

جانشین فرمانده ناجا درباره قاچاق مواد مخدر به کشور نیز اظهار کرد: همچنان بیشترین مواد مخدر قاچاق شده به کشور را مواد سنتی تشکیل می‌دهند اما مواد صنعتی همچون شیشه هم در حال رشد هستند که عدد مطلق آن به مواد سنتی نرسیده است. مومنی استقرار کشورهای غربی در کشورهای منطقه و همسایه را یکی از دلایل افزایش تولید مواد مخدر در این کشورها دانست و گفت: ما یک تنه در برابر قاچاق موادمخدر ایستاده‌ایم و ماموران ما هم با تولید و هم با توزیع و هم با ترانزیت آن به شکل یکسان برخورد می‌کند. حدود 76 درصد کشفیات مواد مخدر ما در پنج استان مرزی کشور است و این نشان می‌دهد که تمرکز ما در مرز است و اجازه نمی‌دهیم که مواد مخدر به عمق بیاید. وی با بیان اینکه قاچاق مواد مخدر یکی از چند تجارت پرسود در دنیا است، گفت: آمار معتادان در کشور ما به نسبت جمعیت کاهش پیدا کرده است اما مبارزه به تنهایی کافی نیست، ما حتی یک لحظه هم در مبارزه کوتاه نمی‌آییم و خسته نمی‌شویم. باید سه مولفه مبارزه با عرضه، پیشگیری و درمان همزمان در دستورکار قرار بگیرد. در هیچ جای دنیا برخورد به تنهایی جواب نمی‌دهد.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه امروز اقدامات ماموران پلیس ایران در مبارزه با مواد مخدر به نفع اروپایی‌ها نیز هست، گفت: ما خیر زیادی در حوزه عملی و مصداقی از اروپایی‌ها ندیدیم و جمهوری اسلامی درمبارزه با مواد مخدر تنهاست.

مومنی درباره جمع آوری معتادان و حضور این افراد در معابر نیز گفت: ما هرچقدر هم که معتادان را جمع آوری کنیم اما مردم بازهم آنها را ببینید آمارهای ما را باور نمی‌کنند، در حال حاضر البته تعداد معتادان کمتر شده است. برای نگهداری معتادان باید یک نهاد و متولی مشخص داشته باشیم و مشخص شود که مسئولیت نگهداری معتادان با چه کسی است؟ اینکه در زندان‌ها بمانند تجربه‌ای است که جواب نداده و به نظرم مجلس و دیگر سازمان‌ها در کشور باید متولی اصلی نگهداری این افراد باشد. در حال حاضر بخشی از مسئولیت با قوه قضاییه است، در جایی دیگر مانند تهران، شهرداری هم مسئولیت دارد، بهزیستی هم هست و در برخی جاها سمن‌ها هم وارد شده‌اند، به نظرم صریح و روشن باید در این زمینه اقدام شود. البته این را بگویم که مظاهر معتادان متجاهر در شهر کمتر شده است.

جانشین فرمانده ناجا از ضرورت حمایت از معتادان پس از بهبود نیز گفت: باید این افراد بتوانند کار کنند و مشکلاتی نداشته باشد، وگرنه وارد چرخه اشتباهی می‌شویم. وی درپاسخ به سوالاتی در مورد پلیس راهور و دلیل تغییر ناگهانی زمان چراغ‌های راهنمایی گفت: این چراغ‌ها هوشمند هست و ما سنسورهایی را قرار داده‌ایم که اینها را بررسی می‌کند و با توجه به حجم ترافیک زمان تایمر را کم و زیاد می‌کند. اما نباید زمان از چند ثانیه به یک ثانیه برسد و باید فرصت عکس العمل مناسب به راننده داده شود.

مومنی در مورد فضای مجازی و اقدامات پلیس فتا نیز گفت: بیش از 43 درصد از جرائم در فضای مجازی رشد داشته است، اما کشفیات ما هم حدود 80 درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه ما هرگز مخالف فضای مجازی نیستیم، ادامه داد: البته تهدیدات در فضای مجازی واقعا جدی است. اما روی صحبت من با مسئولان است، ببنید وقتی یک روزنامه بخواهد چاپ شود یا یک کتاب بخواهد منتشر شود چقدر مجوز می‌گیرد؟ حالا همین اندیشه‌هایی که در کتاب و روزنامه منتشر شده بود در فضای مجازی هم منتشر می‌شود و سوال اینجاست که چرا این فضا و کانال‌های آن ساماندهی نشود؟ مگر ما اجازه می‌دهیم که در یک کتاب یا روزنامه هر مطلبی منتشر شود؟ حالا چطور بدون نظارت این مطالب در فضای مجازی منتشر می‌شود؟ شاید اگر این فضا نبود تعداد قتل‌های ما هم کمتر می‌شد. یک نوجوان تحت تاثیر همین شبکه‌ها کودکی را به قتل رساند.

وی با بیان اینکه به موضوع فضای مجازی نباید بخشی و جناحی نگاه کرد، تصریح کرد: فضای مجازی منافعی دارد اما تهدیدات آن جدی است. گرچه این فضا بسیاری از سفرهای غیر ضروری را کاهش داده است، اما معضلاتی هم دارد که باید مورد توجه قرار بگیرد. جانشین رییس پلیس کشور درباره شماره‌گذاری خودروها نیز خاطرنشان کرد: پلیس مجری کار است و ما به عنوان مجری در مرحله آخر قرار داریم. این سوال را باید از دیگران پرسید. جرا باید مصوبه‌ای که در مرداد ماه آمده حالا تغییر کند؟ این قدرت بالای خودروسازان هم هست که قوانین و مقررات را تغییر می‌دهند. ما چون در دسترس هستیم از ما سوال می‌پرسند اما پلیس نمی‌تواند بگوید چون ممکن است یک قانونی تغییر کند پس ما آن را اجرا نکنیم. ما موظف به اجرای قانون هستیم اما آن را از دیگر مسئولان هم بپرسید. شماره گذاری خودروها یک سری قانون دارد که باید طبق آن عمل شود. وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا خودروسازان در وضع قوانین نقش دارند یا خیر؟ گفت: اگر در وضع قوانین هم نقش نداشته باشند در تغییر قوانین و شرایط نقش دارند و نمونه‌اش همین تغییر درباره شماره گذاری خودروها و تغییر دوباره مصوبه مربوط به آن است.

مومنی درمورد ایمنی خودروها نیز گفت: البته انصافا ایمنی خودروها تغییرات خوبی کرده اما کافی نیست. وقتی صنعتی انحصاری است، ما باید به عنوان یک فرصت طلایی به موضوع نگاه کنیم.

وی با بیان اینکه قاچاق کالا اجازه نمی‌دهد که کالای ایرانی رونق جدی پیدا کند، ادامه داد: یکی از دغدغه‌های جدی همه ما قاچاق کالاست. با پیشنهاد فرمانده ناجا و نیروهای مسلح ساختار پلیس گمرک و بنادر تصویب شد و ما در حال راه اندازی آن هستیم. امکان ندارد بدون کنترل مبادی بتوانیم قاچاق کالا را ساماندهی کنیم. بعضی از کالاها در مسیر قاچاق نیست در گمرک و بندر تغییر می‌کند و تبدیل به کالایی گران می‌شود و مثلا یک پارچه‌ای با قیمت ارزان وارد کشور می‌شود و در گمرک طور دیگری می‌شود، پارچه‌ای معمولی تعرفه‌اش 10 درصد است و پارچه چرم 100 درصد، این هاست که تغییر می‌کند و حدود چند هفته پیش که 20 کانتینر را گرفته بودند اکثرا به همین شیوه بود و پارچه‌ها متفاوت بود.

به گفته جانشین فرمانده نیروی انتظامی نفس حضور پلیس بازدارنده است و در این مورد نیز به گمرک کمک خواهد کرد. مومنی با بیان اینکه بیش از 60 درصد واردات کالا از بندر شهید رجایی است، گفت: خب ما باید در این فضا نظارت داشته باشیم و منتظر حضور نهادهای مربوطه هستیم و حتما اگر اجرایی نشود آن را با مردم در میان خواهیم گذاشت.

کلیدواژه:

جانشین فرمانده ناجا | فضای مجازی | حال حاضر | مواد مخدر | نیز گفت

موسوی لاری : مردم از حذف کردن خوششان نمی‌آید/ گفت‌وگو بین جریان‌های سیاسی یک اصل عقلایی است آمادگی رشت برای همکاری با متخصصان صنعت گردشگری در گیلان افشای سرقت بزرگ عتیقه جات درخواب فتاحی: آلودگی هوا در آزادی کم شده است فن‌خال به دنبال گرفتن انتقام از منچستریونایتد list زلزله تازه آباد را لرزاند مقایسه آمار پرسپولیس قبل و بعد از طارمی/ حیرت‌انگیز و چیزی بیشتر از آن! لطمیة یارقیه الرادود علی السحاگی و بكاء الرادود سید رسول الغرابی علی الهواء مباش آموزش مونتاژ سیستم با مادربرد MSi Z370 Gaming PLUS واکنش گیمرها به Star Wars BAattlefront 2+ زیرنویس فارسی ماجراهای پهلوان کوچک آریو قسمت ۱۶ استانبول : غذاهای ترکی خیابانی ماجراهای پهلوان کوچک آریو قسمت ۹ ماجراهای پهلوان کوچک آریو قسمت ۸ ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی اخبار خودرو - صدای اگزوز - فورد موستانگ 2017 ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی اهنگ عشق سابق از محمدرضا عشریه دوئل برقی و دیزلی! طناب کشی تسلا مدل X و تویوتا پرادو فرهنگ غذای استانبولی | غذاهای دریایی اسلایم های دختر خاله ی دختر خالم ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی روستای عجیب در GTA V ماجراهای پهلوان کوچک آریو قسمت ۷ ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی ثبت رکورد جهانی بندبازی با چشمان بسته وست برومویچ 1-2 منچستریونایتد - خلاصه بازی ترمیم مو خیلی خنده یک دابسمش جدید و باحال دیگه از شبنم! بزرگ داشت حضرت مولانا molana ترمیم مو ترمیم مو موزیک ویدیوی بهزاد لیتو تو چی بالایی روش ترمیم مو بدون جراحی تریلر سوم بازی فارکرای 5 روش ترمیم مو بدون جراحی آموزش آرایش و گریم حرفه ای با کرم میکاپ گریماس تیزر فیلم زمان خوشبختی با بازی باریش و الچین یا دافنه و عمر روش ترمیم مو بدون جراحی روش ترمیم مو بدون جراحی چارقد ترکمنی بمب ریاضی کنکور نمونه تدریس زبان دهم بندر عباسی خوندن جناب خان ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی بمب ریاضی کنکور ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی تلاوت کامل «سوره حجرات— قاف» مرحوم شحات أنور /ایران طرح منبت اسب مجموعه مستند شبهای طارم ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی ترفند-پت شاپ پت و نت 4 ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی نهمین گل کاوه رضایی برای تیم شارلوا نحوه سیستم تخلیه توالت فرنگی 1004 اکسنت آموزش زبان برنامه نویسی سی شارپ- متدهای آرایه اینطوری هم میشه بالا رفت !!! ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی آموزش زبان انگلیسی با معرفی فیلم - جومانجی پرینت سه بعدی و پرینت یک فیل شوخی خونین زن جوان همسرش را تا مرز سکته برد دورهمی سری جدید بمب ریاضی کنکور ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی فرو رفتن میلگرد در گلوی یک زن! ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی تداوم آلودگی هوا تا پایان هفته ریاضی اموزش نحوه خبر نویسی و بارگذاری خبر در سایت emsnews.ir ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی ادبیات-املاء و واژگان خیلی قشنگ بود شما هم ببینید ترمیم مو ترمیم مو ترمیم مو ریاضی ترمیم مو ترمیم مو روش ترمیم مو بدون جراحی روش ترمیم مو بدون جراحی شعر خوندن عمر و دافنه در باکو زمان خوشبختی روش ترمیم مو بدون جراحی باکیفیت ترین تصاویر ویدیویی سال 2017 از نگاه GoPro روش ترمیم مو بدون جراحی قسمت سوم باربی و دوستان برنامه 4 ماه بمب ریاضی کنکور ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی بمب ریاضی کنکور ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی فروشگاه اینترنتی محصولات آرایشی و بهداشتی Garnier خرید اینترنتی لباس برند Tally Weijl ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی بمب ریاضی کنکور ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی با خاک یکسان شدن مواضع داعش در یک حمله هوایی ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی شمخانی هم به صف منتقدین قوه قضائیه پیوست..!!! ریاضی استاد منتظری جعبه گشایی مرکز تلفن یستار مدل S100 آموزش ( ارتباطات ماندگار پرشین ) ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی تمرین مکالمه زبان انگلیسی - بخش چهارم دیگه نمیخوام ببینمت شاهکار موسیقی سنتی فروش آپارتمان 116 متری میدان هروی خیابان ساقدوش دکترنخبه ایرانی،رضا جلالی، چگونه در دام موساد افتاد؟ Khalerize کارتون خاله ریزه خرگوشهای کوچولو ترمیم مو ترمیم مو ترمیم مو ترمیم مو طرز تهیه شیرینی نوقا ( شیرینی اصیل تبریزی ) روش ترمیم مو بدون جراحی روش ترمیم مو بدون جراحی روش ترمیم مو بدون جراحی شیمی استاد شیروانی روش ترمیم مو بدون جراحی آغاز جنگ هسته ای توسط آمریکا(شلیک از فضا و نابودی بشریت روش ترمیم مو بدون جراحی یخ زدن حباب در هوای بسیار سرد زمستان روش ترمیم مو بدون جراحی آتلیه ها | آتلیه السا ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی عینک آفتابی رین بی قهوه ای 7 تن از میلیاردرهای ایرانی خارج از ایران ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی استاد یوسفیان پور ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی سری کامل دوبله فارسی ماشا و میشا در www.118File.com ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی اخبار خودرو - صدای اگزوز - فورد موستانگ 2017 ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی ترمیم مو و کاشت موی طبیعی بدون جراحی فقط نگاه کنین هیچی نمیگم ذکرمصیبت جانسوز حضرت علی اکبر ع شب هشتم محرم۹۳ حاج حمزه اخبار خودرو - تیزر رسمی -رنو سیمبیوز بمب ریاضی کنکور فانتاکروم.اسپکتراکروم.آبکاری پلاستیک09125371393 یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم دارالقرآن امام علی (ع) نوحه زمینه شب هشتم محرم93 حاج حمزه علیپور دکتر محمد مفتح پاسخ کوبنده حمید رسایی به رشید پور که تاریخ ثبت کرد به لیگ افسانه ها خوش آمدید لاریجانی_آنچه در قانون برنامه هست و در بودجه 97 نیست صوت/ حمله کواکبیان به روحانی: آقای رییس‌جمهور! چرا به وعده‌هایتان عمل نمی‌کنید؟ اینجا بازار - تعرفه قیمت باشگاه بدنسازی دختر و پسر خزو خیل‌های ۲۰۱۶ اینستاگرامی خخخخخ نحوه عکس گرفتن دختر ایرانی در اینستاگرام تمرینات بدنسازی قهرمان کیک بوکسینگ Buakaw Banchamek ارقام نهال بادام 09141811520 مرسی خواهری که هستی ♥♥♥ تصویرسازی کلاس قدیم شوخی های شهرستانی امیر تتلو با موسی اسماعیل پور (رفیق و مربی بدنسازش) آموزش حرکت بدنسازی کرانچ معکوس کابل پهلو Cable Tuck Reverse Crunch گل اول بارسلونا به لاکرونیا توسط لوئیس سوارز دابسمش خنده دار خارجی دختر ویدیو فوق العاده خنده دار دختر خواننده و موسیقی و حکایت خواننده های نسل ما سخنرانی سیدمیثم سیداحمدی نماینده دانشجو معلمان کردستان دابسمش فوق العاده باحال و خنده دار دختر پسرای ایرانی قبل از تمرین باید چیزی بخورم؟ جوک خنده دار زن و شوهر های ایرانی - خیلی باحاله 120 هزار دستگاه تاکسی نیاز به نوسازی دارند آموزش حرکت اسکوات هالتر از جلو بدنسازی Front Squat (Bodybuilder) جلوپا زدن بدنسازي عشق اجاره ای. .... سرعت با ۲۰۶ تیپ ۵ خواستگاری دختر از محمد رضا گلزار -طنز خنده دار شعر خوندن دختر بچه که شوهر میخواد | کلیپ های جالب و خنده دار استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه بازیافت آب توسط یک کارخانه فولاد در سیرجان خواهر شوهر ایرانی توحید شناسی:ربوبیت دین و زندگی کنکور دابسمش جدید و خنده دار ایرانی گل سوم بارسلونا به لاکرونیا توسط لوئیس سوارز فرق بین جک ایرانی و فرانسوی کتک کاری در عروسی بهترین دابسمشهای سهیل سوزان روشن خلاصه بازی "بورنموث 0-4 لیورپول" تمرین بدنسازی قهرمان های فیتنس بلاتکلیفی ملی پوشان بدنسازی ایران در فرودگاه دوبله من از رینبودش فیگور بدنسازی بدنسازي چه مکمل هایی برای افراد متوسط در بدنسازی موفید است؟ کلیپ خنده دار دختر همسایه- Dokhtar Hamsayeh چند تا کار خنده دار از شبنم، دختر خوشگل ایرانی‌! یک کار خنده دار و جدید از شبنم دختر زیبای ایرانی! جنگ خنده‌دار دختران. رابطه دختر پسر خنده دار ,Persian dubsmash کلیپ موزیکال شاد کودکانه کلیه و دمنه! آموزش خوشحالی - درس پنجم فیگور بیت الله عباسپور نوردیک فنلاند 2013 تمرینات هوازی و بدنسازی رزمی کونگ فو توآ ی استاد مظلوم _ اجرای بدنسازی خط ۳ آشپزی برای بدنسازان (میخوای حجم بیاری نگاه کن) جوک های خنده دار دختر ها و پسر ها ، حسن ریوندی Show Man Hasan Reyvandi توحید شناسی:خالقیت دین و زندگی کنکور اجرای قطعه Asturias توسط مازیار حسینی ❤کارهای جالب با چوب لباسی❤ توحید شناسی:همه توحیدها دین و زندگی کنکور haarp in iran/هارپ/پروژه هارپ چیست/همه چیزدرموردهارپ/دلایل زلزله ها درایران/نوره هارپ چیست (قسمت دوم) شنیده شدن صداهای عجیب در آستارا , یزد , کردستان و کشور های گل شارلوا به خنک توسط کاوه رضایی تماشاگر // تمرینات بدنسازی سوریان، نعمت پور و علی اکبری آروین آدریان - رقابت های بدنسازی کلیپ انگیزشی کلیپ انگیزشی بدنسازی THE GYM is MY HOME صدای فوق العاده زیبای دختر بچه | کلیپ های جالب و خنده دار اين ويديو خيلي خنده دار پسره خوب ادا در مياره 005دانلود بهترین دابسمش ها ایرانی و خنده دار طنز چند تا کار خنده دار از باران دختر باحال ایرانی‌! شماره دادن به دختر در پارک | خنده دار خخخخخخخ گل کاوه رضایی برای شارلوا مقابل خنک قصه های موزیکال کودکانه حسنی - جوجه ی ناز حسنی کلیپ موزیکال مثل های فارسی سرکه نقد به از حلوای نسیه! قصه های موزیکال کودکانه حسنی - حسنی مو فرفری تریکینگ ورزش بی حد و مرز تریکینگ ورزش بی حد و مرز توحید شناسی:حل تست1 دین و زندگی کنکور بتل جیکوب پینتو با تریکرهای ژاپن مسابقات جهانی 2017 مچ انداختن ایرانی با بدنساز خارجی! عکس های خودم .... آموزش استفاده از تخفیف یلدایی 96 سایت پروژه عمران خواستگاری خنده دار دختران ایرانی ویدئوی خنده دار - شکست عشقی دختر 13 ساله افراد اوتیسم را درک کنیم Videos Posted by کلیپ های خنده دار دختر بچه ی بسیــــار موذی Facebook شعر خوانی و خوش آمد گویی از رییس جمهور، با زبان فارسی با لهجه شیرین دختر تاجیکست ترفند های سیم کارت وگوشی نوازندگی گیتار با لحجه شرقی توسط مازیار حسینی دختر و پسرهای ایران : رپ خواندن خنده دار دو دختر و مسخره کردنشون توسط پسرها کلیپ بسیار خنده دار هزارگی . دختر هزارگی در حال شمارش اعداد فارسی است. فیلم کوتاه و با معنی در مورد مادر طنز دختر های ایرانی و پسر های ایرانی - خیلی خنده دار استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه عاشقانه .... استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه خنده دار .دختر بدون آرايش استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه سخنرانی لئوناردو دیکاپریو در سازمان ملل کلیپ انگیزشی بدنسازی - کلیپ انگیزشی epic خلاصه والیبال لوبه ایتالیا 0-3 زنیت کازان روسیه اشتباهات رایج در تمرینات بدنسازی پا - قسمت سوم کانال تلگرام پونیم شب یلدای شما مبارک کلیپ انگیزشی از حرکات بدنسازی کلیپ خنده دار مادر و دختر funny Iran's TV mother's day ad استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه تصاویری شگفت انگیز از قبل و بعد بدنسازی دختران و پسران! گلپا استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه تعیین مولکولهای حاصل از ایزوتوپها (دکتر ذبحی) The Compton – Dige Nabinamet کامپتون - دیگه نمیبینمت شروط روحانی برای دوستی با عربستان روحانی امروز در مجلس برقراری روابط با عربستان سعودی را اعلام کرد. لحظه پیدا شدن سیدعلی حسینی/کوهنورد مشهدی پیدا شد/جنازه کوهنور مفقود شده مشهدی بعد از 7 روز پیدا شد/ کلیپ انگیزشی بدنسازی بانوان چنتا حرکت عالی بدنسازی برای پشت (کمر). شبیه سازی رفتار دقیق خودرو الکتریکی و تأثیرش بر شبکه کلیپ طنز و خنده دار دختر و پسر عاشق دختر حساس | کلیپ های جالب و خنده دار دختر خوب | کلیپ های جالب و خنده دار پارک دوبل خنده دار یک دختر شیمی پیش دانشگاهی ۱ استاد رضا بابایی خنده دار ترین کلیپ از دختر کوچولوی شیطون ایرانی بدنسازی استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه آهنگ بسیار زیبای آذری کلیپ والیبال خنده دار دختران جوان اشتباهات رایج در تمرینات بدنسازی بازو - قسمت دوم پالائو؛اولین کشوری که ازگردشگران تعهدمحیط زیستی می گیرد عرفان کالبد [کاش] مصاحبه با دارن آرونوفسکی درباره فیلم !Mother تمام 29 گل کاکا در رئال مادرید (HD) اجرای قطعه shape of my heart توسط مازیار حسینی آهنگ زیبای بزن باران /motivation fitnessکلیپ انگیزشی از حرکات بدنسازی حرکات فوق العاده بدنسازی توسط جمعی از بهترین بدنسازان فکر میکنی تصاویر مربوط به کدوم کشوره؟ نتایج جالبه مستند زیبای اوزی- بختیاری - فرهنگ بختیاری اجرای گیتار اتود دولا چنگ با سرعت 200 توسط مازیار حسینی فیجت بال و لوازم سرگرمی LifeVac: نوآوری جدید برای جلوگیری از خفگی دابسمش دختر بچه ای با صدای فوق العاده | کلیپ های جالب و خنده دار دابسمش آهنگ کار دادی دستم از پازل باند با گیتار من اولین کروز رامیرز هستم(قبولم دارید؟) دابسمش امام صادق و فلسفه خلقت مگس (39) آموزش بدنسازی ایرانی در اندونزی تبلیغ ابزاری جدید برای بدنسازی برای آقایان آموزش دستگاه های بدنسازی با آذر - 2 دابسمش حجاب اسلامی (55) مسخره کردن خواستگاری از گلزار بررسیleeco le pro 3 x720 شایع ناقابل Shayea naghabel Album اشتباهات رایج در تمرینات بدنسازی پا - قسمت اول 10 بدنساز معروف دنیا - تاپ 10 بدنسازی آموزش دستگاه های بدنسازی با آذر - 5 دابسمش مصاحبه در مورد دعای شب قدر در کرمان (7) دابسمش عشق و ارادت یک بانو به مقام معظم رهبری (14) ژاکتی مقاوم در برابر سرما دابسمش امام صادق و درهای بهشت (47) رحم مصنوعی! دابسمش نوحه به رقیه ت می نازم - اثر بتهوون (51) عربستان سعودی به ایران حمله کرد!اما کجا؟! رزم و نما (17) کونگ فو توآ - همراهان شایع موندم - Shayea Moondam مسابقات بدنسازی تبریز دسته گل گل فروشی کلبه شادی تمرینات بدنسازی پیشرفته گابریل آنتونینی - مصاحبه با شبکه ایتالیایی - همراهان میکس غمگین نهنگ عنبر 2 با صدای حمید هیراد رزم آهنگ - آناتوآ - همراهان رزم آهنگ - آتادو - همراهان شاهین فرد - آناتوآ - همراهان Shayea Hameye Man Naghabel Album - شایع همه ی من بدن سازی با عرفان راهنمای دریافت برنامه بدنسازی و رژیم غذایی تن ورز استاد شعبانی www.harfeakher.org/shop-برنامه 4 ماهه آمادگی بدنی فوق العاده امیر تتلو !!!! دابسمش حدیثی از امام صادق و منطقش در برابر پرسش! (از زبان حجت الاسلام انصاریان) (15) دابسمش جنتی و خسته شدن از دنیا (49) دودوتا، چهارتا - آموزش رابطه نامشروع جنسی +18 آموزش روابط جنسی توسط سریال ها! Shayea In Manam Naghabel Album - شایع این منم آموزش درامد اینترنتی انیمیشن جدید 2017 انیمیشن جدید 2017 علیرضا کاظمی: آموزش جنسی و جنسیتی ازکودکی برای پیشگیری از فوبیا Yes To Change! کامران گرامی نژاد - آتادو (مبارزه کلاسیک) - همراهان کامران گرامی نژاد - آناتوآ (مبارزه کلاسیک) - همراهان کامران گرامی نژاد - آناتوآ (آرام) - همراهان کامران گرامی نژاد - آناتوآ - همراهان باغلاما با کیبورد - خیلی زیبا شایع سرپام Shayea saarpam (Ho3ein & Canis) خلاصه فوتبال بارسلونا 4-0 دپورتیوو لاکرونیا حرکات پیشرفته تمرینی تقویت عضلات شکم و پهلو اجرای قطعه بی بالی با نوازندگی و آهنگسازی مازیار حسینی ورزش بدنسازی sergi constance آموزش بدنسازی | تمرینات پشت و کمر من یک بدنساز افغان هستم - اولین مسابقه خلاصه بازی بارسلونا 4-0 لاکرونیا آموزش جنسی کودکان آموزشی کامران گرامی نژاد - آتادو (آرام) - همراهان کامران گرامی نژاد - دفاع شخصی (4) - همراهان کامران گرامی نژاد - دفاع شخصی (2) - همراهان کامران گرامی نژاد - آناتوآ (مبارزه کلاسیک 2) - همراهان تیمور جعفری - همراهان حسین اینی فرد ترکی Huseyn Einifard Ey menem baş iki dünyaya Husayn aleyhisselam nökerişem ميثم مطيعي این گل را به رسم هدیه شیمی پیش دانشگاهی ۲ استاد محمد رضا مصلایی دوبله ترکی سریال یوسف پیامبر شایع صبر Shayea Sabr اتفاقی نادر در خلیج فارس/ گردباد در سواحل شهر دیر استان بوشهر بدنسازی کشتی rahmati training- تمرینات بدنسازی سید مهدی رحمتی عملكرد يا تمايل جنسى طبيعى و نرمال يعنى چه؟ انیمیشن آشنایی کودکان با حریم خصوصی جنسی تیمور جعفری - همراهان توضیحات مختصری از فتوشاپ عباسی - همراهان زهرا پس ۲۵ روز به خاک سپرده شد دکلمه(از بدِ تقدیر) شایع این منم Shayea In manam خانم روانشناس از انحرافات جنسی می‌گوید منفورترین حلال چه موادی میل جنسی را به شدت افزایش می دهد؟ آموزش روابط جنسي به خانوم ها: آخر خنده +18 منوی کار با تنظیم فرمان رایان موتورز گففتگو جالب با علی دایی درباره بدنسازی و شکم درآوردن! ترانه شیراز باصدای نوید نیک کار و آهنگسازی مازیار حسینی حسین عزتی - هنر نمایی بنیان گذار سبك جهانی كونگ فو تای بوكسینگ (آذران رزم) - همراهان جلیلزاده - آناتوآ - همراهان چندتا از كارت هاى من اشتباهات رایج در تمرینات بدنسازی سرشانه - قسمت دوم نمایش رزمی بدلکاران خوشاب اولین فیلم آموزش روابط جنسی در ایران خلاصـه بازی: بارسلونا 4-0 دپورتیوو مردیکه 39 همسر و 94 فرزند دارد. آهنگ زیبای گل گل خونه ی من از عارف خلاصه بازی بارسلونا 4-0 دپورتیوو لاکرونیا شمس لنگرودی کلیپ قطار . داستان عشق پدر و فداکاری پسر . نمایشی از کار خدا و خداوندمان عیسی مسیح آموزش حرکت بدنسازی جودو کابل ناگهانی Cable Judo Flip حرکات بدنسازی اشتباهات رایج در تمرینات بدنسازی شکم - قسمت اول وقتى خروس مست ميكند اخره خندست خلاصه بازی آتالانتا 3-3 لاتزیو عبدالرضا مهرگانی - بونکن - همراهان موسیقی اصیل -آهنگ تا کی میتوانی - خواننده علی سیار مبارزه محمد علی کلی و آنتونیو لنوکی - همراهان سکانس بوکس Wolverine کامران گرامی نژاد - دفاع شخصی (1) - همراهان جزئیات تکان دهنده از جدا کردن سر زن و مرد تهرانی گزارش هفته بسیج 1396 پایگاه شهید امینی ارومیه خلاصه بازی بارسلونا 4-0 دیپورتیوو لاکرونیا (HD) بهترین ناک اوت های مسابقات UFC در ماه نوامبر ۲۰۱۷ آموزش بدن سازی در منزل 3 مست کردن عمو لره دختر مست عرب پشت صحنه های فیلم WOLVERINE پشت صحنه های فیلم WOLVERINE اسکریپت افترافکت Particle Builder Sand Pack Dust Sand مدل مو به سبک Wolverine گورانی تازه و زور خوش کرمانشاهی نعمت نیازی نفرین - 2018 nefrin masoud jalilian- Ava مسعود جلیلیان آوا 2018 مراسم عروسی محلی - احتمالا استان فارس. ویدئوهای پشت صحنه فیلم Venom تیزر فیلم ایرانی دراکولا کاربردهای دوربین حرارتی FLIR ONE PRO انیمیشن شکست ایران توسط عربستان دیوانه کننده ترین لحظات مسابقات UFC کاربردهای دوربین حرارتی FLIR ONE ویدئوهای پشت صحنه فیلم Venom درخشش زنان در رشته بدنسازی در آمریکا بهترین برنامه های موبایلی برای تناسب اندام و بدنسازی گفتگو صدای آمریکا با شهریار کمالی، قهرمان بدنسازی، قسمت اول ارواح ترسناک واقعی نکات کلیدی در جمع بندی دین و زندگی کنکور - استاد علیرضا یوسفیان پور آموزش جادویی دین و زندگی کنکور استاد یوسفیان پور - مبحث اختیار تدریس بی نظیر دین و زندگی کنکور - تکنیک آیات قضا و قدر باشگاه بدنسازی تی وی پلاس: چند حرکت ویژه برای داشتن سرشانه هایی گرد، عضلانی و تراشیده عروس خیانت کار روی صورت مادرشوهر ثروتمندش اسید پاشید جزئیات ماجرای دستگیری غیر منتظره امیر تتلو و ملاقات ناگهانی با ابراهیم رئیسی دین و زندگی کنکور - آیات قضا و قدر و اختیار نحوه ی حل سوالات استنباط مفاهیم زبان کنکور ، دکتر شهاب اناری تدریس زیست کنکور دکتر آرامفر، چرخه ی عملکرد قلب و الکتروکاردیوگرام 1 تدریس زیست کنکور دکتر آرامفر، چرخه ی عملکرد قلب و الکتروکاردیوگرام 2 تدریس ریاضی انسانی کنکور مهندس نصیری، ک م م ، ب م م خلاصه بازی لیون 2-0 مارسی (HD) آقابابایی 09125101545 تجهیزات نمایشگاهی اجاره تلویزیون های شهری خمیده تخت منحنی 1920 4K FULL HD روایت مجری شبکه نسیم از کتک خوردن در برنامه خیریه ۱۰ برد دیدنی کانر مک گرگور با ناک اوت و ساب میشن مسابقات بدنسازی - بیگ رامی مقابل دکستر طب سوزنی پا اخبار خودرو - اسکانیا سری اس اخبار خودرو - تیونینگ - LEXUS RX200T دختر 18 ساله ایرانی مرد عراقی را با تبر کُشت! اهنگ جدید 2016 برای شب خینه حنابندان کوردی حل نمونه سوال گرامر زبان کنکور دکتر شهاب اناری تدریس ریاضی کنکور مهندس مهربان، هم ارزی های مثلثاتی 1 احمد یاسین سالک قادری قهرمان بدنسازی افغان دوباره قهرمان شد آموزش بدنسازی - قسمت اول اشتباه های رایج در مورد دوره بندی مکمل های بدنسازی تمرینات خارق العاده یک بدنساز حرفه ای سیما بینا - بیا برم دشت (محلی خراسانی) تمرینات بدنسازی هیولای کره ای Hwang Chul Soon تمامی گل های هانوفر و بایرن مونیخ آقابابایی 09125101545 تجهیزات نمایشگاهی اجاره تلویزیون های شهری خمیده تخت منحنی 1920 4K FULL HD آقابابایی 09125101545 تجهیزات نمایشگاهی اجاره تلویزیون های شهری خمیده تخت منحنی 1920 4K FULL HD اعتیاد با صدای سعید فلاحت آقابابایی 09125101545 تجهیزات نمایشگاهی اجاره تلویزیون های شهری خمیده تخت منحنی 1920 4K FULL HD آقابابایی 09125101545 تجهیزات نمایشگاهی اجاره تلویزیون های شهری خمیده تخت منحنی 1920 4K FULL HD آقابابایی 09125101545 تجهیزات نمایشگاهی اجاره تلویزیون های شهری خمیده تخت منحنی 1920 4K FULL HD ماجرای جان دادن کودک ۲ ساله زیر مشت و لگد نامدری! ماجرای مردی که گوش مسافر دیگری را در مترو با دندان کند! "*"حالا که باید من بدون تووو"*" شاهزاده سعودی مالک گرانترین خانه دنیا! + عکس‌های خانه! یک دابسمش جدید و باحال دیگه از شبنم! کابینت Stosa جناب خان با تری دی چهل پریمایر بدون کپی رایت صدای زیبای حمید سلیمی و نوازندگی مازیار حسینی ۱۰ ماده غذایی برتر بدن سازی iPhone X vs Galaxy S9 vs Galaxy Note 9 مقایسه فنی آهنگ محلی ( بینهایت زیبا ) دوتا کفتر : با صدای - شهناز تهرانی اجرای گیتار واریاسیونی از pharaon توسط مازیار حسینی شکار آهو - آلبوم آهنگهای محلی - پری زنگنه خالق ترانه «نوایی نوایی» درگذشت به عشق بچه های خراسان تدریس عربی کنکور استاد آزاده، مبحث اعراب تقدیری تدریس عربی کنکور استاد آزاده ، مبحث ترجمه تدریس هندسه کنکور مهندس بنی هاشمی، دوران مقاطع مخروطی تدریس ریاضی انسانی کنکور مهندس نصیری ، نمودار شناسی 2 اخبار گوشی - مشخصات کلی -Samsung Galaxy A8 سید فخردین کوساری گورانی زور زور خوش زماون sed fakhrdin 2018 Mast afghani song خواندن مست محلی انیمیشن جدید 2017 مطابقت سوالات شیمی کنکور با تدریس استاد رادمان مهر مطابقت سوالات ریاضی انسانی کنکور 96 با تدریس مهندس نصیری گفتگو صدای آمریکا با شهریار کمالی، قهرمان بدنسازی، قسمت دوم حضور یاسین قادری (قهرمان نهمین دورمسابقات بدنسازی آماتور جهان) در مسابقات فصل ششم لیگ برتر افغانستان انیمیشن جدید 2017 / alt اجرای گروهی حامد نیک‌پی و بابک سعیدی در برنامه‌ی نوروزی استیج من و تو آقابابایی 09125101545 تجهیزات نمایشگاهی اجاره تلویزیون های شهری خمیده تخت منحنی 1920 4K FULL HD آقابابایی 09125101545 تجهیزات نمایشگاهی اجاره تلویزیون های شهری خمیده تخت منحنی 1920 4K FULL HD آقابابایی 09125101545 تجهیزات نمایشگاهی اجاره تلویزیون های شهری خمیده تخت منحنی 1920 4K FULL HD آقابابایی 09125101545 تجهیزات نمایشگاهی اجاره تلویزیون های شهری خمیده تخت منحنی 1920 4K FULL HD آقابابایی 09125101545 تجهیزات نمایشگاهی اجاره تلویزیون های شهری خمیده تخت منحنی 1920 4K FULL HD تعیین موقعیت عنصر در جدول تناوبی شیمی کنکور - استاد رادمان مهر - موسسه ونوس مبحث معادله حرکت نوسانی فیزیک کنکور - استاد یحیوی - موسسه ونوس تدریس دین و زندگی کنکور - استاد سرکشیک زاده - موسسه ونوس گلهای بازی: لیون 2-0 مارسی تیرز در کوی دوست اجرای جان مریم توسط هنرجوی خردسال مازیار حسینی عکس نوشته ساز فوتوجی ساخت عکس سه بعدی با تایپوگرافی کاور الترامارین اورافول آلمان تیزر فیلم ویلایی ها دوبله انگلیسى من از پونى تطابق سوالات شیمی کنکور 96 با تدریس استاد رادمان مهر حل تست های مبحث تعادل شیمی به روش حل مسئله - استاد رادمان مهر - موسسه ونوس گوش ابسولوت هنرجوی خردسال مازیار حسینی Ara Band - Bia Bebin آرا بند - بیا ببین تیپ های تستی مهم دینامیک، مهندس یحیوی گوش ابسلوت هنرجوی مازیار حسینی گلهای فابیو جانواریو در استقلال تهران دکلمه زیبا با صدای دلنشین اکبر نظافت تکله 2 مقام دوم بازیگری زن مصاحبه با پژمان جمشیدی;صفرتاسکو تا داستان سقوط هواپیما آهنگ جدید حامد همایون مبحث هم ارزی ریاضی کنکور - استاد محمد مهربان - موسسه ونوس روایتگری رمضانعلی گیلکی بیشه جانبازمدافع حرم ودفاع مقدس توییت نما - 26 آذر 96 تدریس مبحث تشابه دو مثلث هندسه کنکور - سعید بنی هاشمی - موسسه ونوس LUKAS Cutter S700E hinge cut کاتر هیدرولیک لوکاس مردعنکبوتی نهایی تریلر بازی LUKAS Cutter S700E A-post cut کاتر هیدرولیک لوکاس LUKAS Cutter S700E B-post cut کاتر هیدرولیک لوکاس LUKAS Spreader SP300E door spread فک هیدرولیک لوکاس بازی جدید - گیم پلی - Stickman Fight معرفی یک برنامه l تست سرعت اینترنت ( توضیحات رو بخوانید ) آمار و مدل سازی کنکور(نمودارهای دایره ای ) - امیرحسین نصیری - موسسه ونوس ب ام و ایکس 2 مدل 2018 داخل و خارج ساخت خانه هابیت تجميع كاشف المعادن Minelab Eureka Gold Metal Detector الخاص بك آموزش شعر حرف F آموزش شعر حرف G آهنگ خدمت امیر ای اچ و میلاد راستاد غارت تهران توسط شهرداری و بانک انصار آموزشی دانلود پلی بک حمید هیراد بنام شوخیه مگه هک نشانه گیری ساکر استارز تدریس نکات و حل تست های هندسه در کنکور - استاد بنی هاشمی - موسسه ونوس مبحث الکتریسیته فیزیک کنکور - استاد یحیوی - موسسه ونوس حد چپ و راست ریاضی کنکور - مهندس مهربان - ونوس ویدیو موزیک جدید بهزاد لیتو آهنگ جدید حامد همایون بنام حس عاشقی موزیک زیبا با صدای دلنشین صیاد منافی تکله 01 مشکلات روستای تپه کنیز شور: این اشک و نیست آب زلال و مطهر است -امیر حسین عاصی اهمیت تفکیک و بخش بندی لیستهای ایمیل در ایمیل مارکتینگ معرفی حافظه متصل به شبکه NAS QNAP انیمیشن جدید 2017 موزیک جدید مهراب حمزه نوری تیزر فیلم 50 کیلو آلبالو تدریس عربی کنکور ( مبحث حال ) - استاد مصطفی آزاده - ونوس ابرو آرایی بسیار زیبا آرایش بسیار زیبای صورت آرایش پوست تیره آرایش جذاب صورت آرایش چشم و ابرو ایمان نولاو حمزه نوری انیمیشن جدید 2017 سید علی فالی - بگو حسین پرواز کن (شور) سید علی فالی - بر روی نی راس حسین (شور) مقایسه ایکس ری میلینا در بازی کمبت برای موبایل و پی اس فور دوره آموزشی غلط های فاحش - قسمت 7 استراتژی ضریب 3 برای کسب بیت کوین رایگان در freebitco انیمیشن جدید 2017 تدریس و حل تست های هندسه پایه - استاد بنی هاشمی - موسسه ونوس مدرسه فوتبال آسمان hashflare قسمت دوم Minelab SDC 2300 - العربية Minelab creates the world's best metal detector تریلر فیلم ترسناک Always Be with You 2017 دانلود پلی بک عماد طالبزاده بنام رد دادی شاد و مجلسی مناسب اجرای زنده داوود خیلی خیلی نامردی بیچاره خودش رو کشت!!!! حل تست های حد و پیوستگی کنکور - استاد محمد مهربان - موسسه ونوس دانلود پلی بک بهنام بانی بنام عاشقم کرده شاد و مجلسی سید علی فالی - من پست و حقیرم (شور) آموزش حل تکنیکی تست های شیمی درکنکور - استاد رادمان مهر - موسسه ونوس ضرب الأجل 48 ساعته احمدی نژاد و تذکر صریح رهبر ی به وی فیزیک کنکور آینه و عدسی - استاد مهدی یحیوی - موسسه ونوس دین و زندگی کنکور - استاد هادی سرکشیک زاده - موسسه ونوس موزیک ویدیو کتی پری Katy Perry - Firework مدرسه فوتبال آسمان مدرسه فوتبال آسمان فردیس کرج ساخت ترموستات الکترونیکی فیلم کوتاه ازدواج سبز آموزش تست زنی عربی در کنکور با پایه ضعیف - استاد آزاده - موسسه ونوس سید علی فالی - دوباره مرغ دل هوایی میشه (شور) تهدید و ضرب الأجل ۴۸ ساعته احمدی نژاد به رییس قوه قضایی عباس سلیمانی و عاشقانه ها پرده برقی تدریس مبحث قانون دوم نیوتون فیزیک کنکور - استاد مهدی یحیوی - موسسه ونوس گلیپ بسیار جالب از کارتون های دیزنی صنعت لوله کشی و دفع فاضلاب ممراحل تصفیه آب کنسرت فوق العاده راکیم الله - فونیکس HD Iran Tehran city, One of Sewage filtration stations يكي از ايستگاه هاي تصفيه فاضلاب تهران ايران صفر تا ۱۴۰ پراید ۱۳۲ با دنده ۳ طرح اروپایی تصفیه فاضلاب شهری بدون مصرف انرژی - futuris آموزش زبان عربی-آموزش کلمات،قواعد و مکالمه عربی مسیر سختی که به تولید آب آشامیدنی سالم منتهی می‌شود کلت گازی ایکول ۶۶c ویدیو دوم - نظر هنرمندان در مورد فیلم " صفر تا سکو " آمار و مدل سازی کنکور - امیر حسین نصیری- موسسه ونوس آموزش کلمات،قواعد و مکالمه زبان عربی با استاد 10 زبانه شیر آب ایران و آمدن قورباغه از آب شهری دین و زندگی کنکور - استاد هادی سرکشیک زاده - موسسه ونوس موزیک ویدیو حامد فرد ««دختربابا»» بررسی تست های زبان انگلیسی کنکور - دکتر شهاب اناری - موسسه ونوس سریعترین روش آموزش زبان عربی-مکالمه و قواعد عربی سید علی فالی - ای شاه بی کفن آقای بی وطن (شور) غمگین ترین آهنگ انیمیشن جدید 2017 / ژانر وحشتناااااااک !!!! سید علی فالی - ای که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد (واحد) سایفر زیبا و عتیقه از بیگ پان و دی ام ایکس و .. تدریس مبحث حد و پیوستگی ریاضی کنکور - استاد محمد مهربان - موسسه ونوس موزیک ویدیو یاس ««نامه ای به فرزند»» بیش از 30 حرکت ورزشی برای بانوان مدرسه فوتبال آسمان فردیس کرج هندسه تحلیلی کنکور( تالس فوق سریع ) - سعید بنی هاشمی - موسسه ونوس مشاوره کنکور انیمیشن جدید 2017 رفیق.... مشاوره کنکور مشاوره کنکور مشاوره کنکور سریعترین و ساده ترین روش آموزش لغات،قواعد و مکالمه عربی سید علی فالی -با اذن از پروردگاربا اذن اربابم رضا(واحد) حل تکنیکی سوالات عربی کنکور- استاد مصطفی آزاده - موسسه ونوس آموزش هندسه تحلیلی کنکور ( مقاطع کنکوری ) - موسسه ونوس آموزش بسیار زیبای میکاپ آموزش زیبای میکاپ آموزش طراحی ناخن رژ لب های فوق العاده ROEGE VELVET مزون لباس مجلسی سعادت آباد سیلمی دره شوری فولکس فرخشهر ضرب الأجل 48 ساعته احمدی نژاد و تذکر صریح رهبر ی به وی تدریس فیزیک کنکور توسط استاد یحیوی - معادله حرکت نوسانی - قسمت اول Toyota Rush|بلاخره در اندونزی معرفی شد! تدریس دین و زندگی کنکور - استاد هادی سرکشیک زاده - موسسه ونوس دیوا کارتون جذاب و دیدنی الکس و موسیقی پارت 1! میکاپ و آرایش باحال و دیدنی عروسک باربی وشگل و ناز! تعیین موقعیت عنصر در جدول تناوبی شیمی کنکور - استاد رادمان مهر - موسسه ونوس انرژی یونش شیمی کنکور - استاد رادمان مهر - موسسه ونوس مشاوره کنکور مشاوره کنکور مشاوره کنکور کارتون جذاب و دیدنی الکس و موسیقی پارت 2! برنامه کودک فوق العاده شاد شخصیت برجسته/ بابانوئل! کلیپ موزیکال شاد کودکانه خانه خورشید و ماه! کلیپ موزیکال شاد کودکانه - اعداد فارسی! حل تست های ضرب مختلط هندسه کنکور - استاد بنی هاشمی - موسسه ونوس آموزش گرامر زبان انگلیسی کنکور - دکتر شهاب اناری - موسسه ونوس کلیپ موزیکال کودکانه مثل های فارسی - اگه بشه چی میشه! کلیپ موزیکال کودکانه- آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم کلیپ موزیکال شاد کودکانه بادآورده رو باد میبره! آموزش تکنیک حل تست های cloze زبان انگلیسی - دکتر شهاب اناری - موسسه ونوس دل ساده آموزش میکاپ و آرایش و رنگ کردن عروسک باربی! کلیپ موزیکال شاد کودکانه و آموزنده درباره شتر! رنگ موی فوق العاده زنانه سفید کردن دندان با COCO SHINE صورت آرایی زیبا طراحی شیک ناخن طراحی فوق العاده زیبا و حرفه ای ناخن واکنش های طنز به آی کیوی بالای خاندان هاشمی رفسنجانی تدریس مبحث معادله حرکت نوسانی فیزیک کنکور-استاد یحیوی - موسسه ونوس ایمان به الله جراحی تخلیه زخم عفونی در یک گربه خیابانی کلیپ موزیکال داستان الاغ در پوست شیرهمراه با انیمیشن برنامه کودک/ خصوصیت اخلاقی یک دوست خوب، بخشش درمان جنسی سید علی فالی - زهراست چراغ شب ظلمانی حیدر (سنگین) سید علی فالی - هستم غلامت تا ابد مولا اباصالح (واحد) جراحی تخلیه عفونت و ترمیم پای آسیب دیده یک گربه خیابانی تدریس مبحث اعلال عربی کنکور - استاد مصطفی آزاده - موسسه ونوس رال مادرید گریم بسیار شیرین صورت !!! گریم فوق العاده صورت گریم صورت مدل Hell Girl مدل آرایشی عالی منو ببخش مدل موی جذاب دخترانه تدریس مبحث اعداد کوانتومی شیمی کنکور - استاد رادمان مهر - موسسه ونوس دکلمه دکلمه تدریس و حل تست های هندسه پایه کنکور 95 - استاد سعید بنی هاشمی - موسسه ونوس مراسم عزاداری بختیاریها بررسی تست های cloze test زبان انگلیسی کنکور - دکتر شهاب اناری - موسسه ونوس سینما ۷ بعدی ترن عقاب مخصوص عینک واقعیت مجازی تدریس مبحث استثناء عربی کنکور - استاد مصطفی آزاده - موسسه ونوس شور: من کجا روضه ات کجا - امیر حسین عاصی شنای مارلین راه راه ثواب عزاداری و کمک به عزای سیدالشهداء-بندانی نیشابوری شفای مریض با نخ پیراهن امام رضا-بندانی نیشابوری ثواب عزاداری و کمک به عزای سیدالشهداء-بندانی نیشابوری روضه وداع با ماه محرم و صفر-بندانی نیشابوری شور: شکسته بال و پرم - امیر حسین عاصی سنگین: آسمان است و خسوف قمرش معلوم است -امیر حسین عاصی مدح:کیست مولا همان که در کعبه به روی ...-امیر حسین عاصی میکاپ کره ای میکاپ بسیار جذاب برای پوست تیره میلاد میکاپ زیبا و شیک صورت جرم گیری و درمان عفونت فک و لثه و زبان در گربه خیابانی صحنه خونین ذبح و سر بریدن گوسفند!

آخرین خبرهـا