اعزام ۵۲ هزار مبلغ به سراسر کشور در ایام محرم + فیلم

ماه محرم امسال بیش از ۵۲هزار مبلغ به سراسر کشور اعزام می‌شوند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما، معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور امروز در نشست فصلی روسای کانون مداحان و شعرای آئینی کشور در اصفهان گفت: سازمان تبلیغات اسلامی ماه محرم امسال بیش از 52هزار مبلغ را سازماندهی و به نقاط مختلف کشور اعزام می کند.
مبلغان علاوه بر تبلیغ سنتی از جمله برگزاری منبر و عزاداری و سینه‌زنی مسائلی همچون سبک زندگی اسلامی، دشمن شناسی، دشمن ستیزی، امام شناسی و ولایت فقیه را تبیین می کنند.
حجت الاسلام روحانی نژاد افزود: مداحان باید از محتواهای تولید شده استفاده کنند تا بتوانند بصیرت بخشی و پیام های عاشورا را به مخاطبان انتقال دهند.
وی از برگزاری بیش از هزار همایش در 400شهرستان برای مبلغان و مداحان در آستانه شروع ماه محرم خبر داد و گفت: در این نشست مقرر شد روسای کانون مداحان، متناسب با هر استان، تولید محتوا را در دستور کار قرار دهند.
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور تاکید کرد: مداحان باید تلاش کنند خرافات و موهماتی که در برخی مراسم ها نفوذ پیدا کرده را از ساحت عزاداری ها دور کنند چرا که هدف دشمن گسترش این مسائل است. دانلود دانلود

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا