نخستین اثر موسیقایی مدافعان حرم استان مرکزی رونمایی شد

نخستین اثر موسیقایی مدافعان حرم استان مرکزی همزمان با نشست عصر شعر و خاطره دفتر خبرگزاری تسنیم استان مرکزی رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، نخستین نشست عصر شعر و خاطره دفتر خبرگزاری تسنیم استان مرکزی با عنوان قرار بی‌قراران در دفتر این خبرگزاری در اراک برگزار شد که در این مراسم رئیس سازمان بسیج رسانه استان مرکزی، جمعی از هنرمندان و برخی اصحاب رسانه استان مرکزی حضور داشتند.

دفتر خبرگزاری تسنیم در این نشست که با موضوع شهدای مدافع حرم برگزار شد میزبان خانواده شهید مدافع حرم سعید مسلمی و شهید مدافع حرم محمد زهره‌وند بود که به بیان خاطرات و زندگی بابرکت این شهدای مدافع حرم پرداخته شود.

همچنین در این مراسم، از نخستین اثر موسیقایی شهدای مدافع حرم استان مرکزی که با موضوع این شهدای مظلوم و والامقام با صدای مهدیار آرین توسط این خانواده معظم مدافعان حرم استان مرکزی رونمایی شد.

مهدیار آرین هنرمند فعال هنر انقلاب اسلامی در استان مرکزی برضرورت توجه به هنر متعهد به خبرنگار تسنیم گفت: همانطور که رهبرمعظم انقلاب اسلامی فرمودند باید محتوای انقلاب را با آثار ماندگار، فاخر و هنری برای مردم تبیین کنیم و امروز به عنوان عضوی از جامعه بزرگ هنرمندان کشور وظیفه خود دانستم تا دربرابر دین بزرگی که شهدای مافع حرم برگردن من و مردم سرزمین ایران اسلامی دارند در حد وسع خود کاری موسیقایی پیشکش ساحت مقدس شهدای مدافع حرم کنم.

وی افزود: بیش از 3ماه زمان تولید این اثر بوده که در نهایت در اوایل این هفته کار تدوین و آماده سازی آن به اتمام رسید و امروز در خبرگزاری تسنیم استان رونمایی شد و به زودی این اثر، از طریق مراکز مجاز توزیع محصولات فرهنگی در اختیار عموم مردم قرار خواهد گرفت.

آرین تصریح کرد: در نظر داریم تا در هفته های آتی براساس این اثر ویدئوکلیپی ماندگار و با نگاهی بدیع تولید و در اختیار مردم قرار گیرد و امیدوارم گامی کوچک در این مسیر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه برداشته باشم.

به گزارش تسنیم، در این مراسم با اهدای هدایایی از خانواده شهدای مدافع حرم تجلیل شد.

انتهای پیام/

R41371/P1377/S6,73/CT11

کلیدواژه:

شهدای مدافع حرم | حرم استان مرکزی | خبرگزاری تسنیم | رونمایی شد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا