تهدید انصارالله به انجام عملیات نظامی گسترده علیه ائتلاف متجاوز

جنبش انصارالله یمن تهدید کرد که به همراه نیروهای حامی خود عملیات نظامی گسترده‌ای را علیه نیروهای ائتلاف عربی تحت امر عربستان به راه خواهد انداخت.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه المسیره، این سخنان از سوی عزیز راشد، معاون سخنگوی ارتش یمن و چند ساعت پس از اعلام حمله به ناو ائتلاف عربی در بندر المخا در جنوب غرب یمن مطرح شد.

راشد تصریح کرد: در این عملیات، کشتی جنگی نیروهای متجاوز به صورت دقیق هدف قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد، عملیات نظامی بسیار گسترده خواهد بود و از لحاظ اقتصادی و نظامی برای نیروهای متجاوز دردآور خواهد بود.

این مقام یمنی تصریح کرد، عملیات نظامی میدانی، دریایی و موشکی کلید خورده است که متجاوزان را در عمق عربستان هدف قرار می‌دهد.

معاون سخنگوی ارتش یمن خاطرنشان کرد: این ارتش و کمیته‌های مردمی هستند که عملیات نظامی دریایی، زمینی یا موشکی را تحت کنترل دارند.

وی تاکید کرد: عملیات نظامی تنها پس از جمع آوری داده‌های نظامی و اطلاعاتی و اقدامات راداری دقیق صورت می‌گیرد که کشورهای متجاوز نمی‌توانند آن را رهگیری کنند.

انتهای پیام

کلیدواژه:

عملیات نظامی

دوشنبه؛ وزیر پیشنهادی نیرو میهمان کمیسیون انرژی مجلس وام گرفتن برای تامین نقدینگی درمان مشکلات شهرداری نیست دولت اسپانیا در حال اجرای «کودتا» در کاتالونیا است چرا باید در پاییز روزی نیم ساعت در آفتاب ایستاد؟ عجیب‌ترین شبکه‌های اجتماعی جهان جذب ۵ درصد کودکان کار در باندهای سازمان‌ یافته تکدی‌گری پرواز‌های یک شنبه ۳۰ مهر از فرودگاه‌های مازندران نشانه‌های ابتلا به ام اس

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا