تهدید انصارالله به انجام عملیات نظامی گسترده علیه ائتلاف متجاوز

جنبش انصارالله یمن تهدید کرد که به همراه نیروهای حامی خود عملیات نظامی گسترده‌ای را علیه نیروهای ائتلاف عربی تحت امر عربستان به راه خواهد انداخت.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه المسیره، این سخنان از سوی عزیز راشد، معاون سخنگوی ارتش یمن و چند ساعت پس از اعلام حمله به ناو ائتلاف عربی در بندر المخا در جنوب غرب یمن مطرح شد.

راشد تصریح کرد: در این عملیات، کشتی جنگی نیروهای متجاوز به صورت دقیق هدف قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد، عملیات نظامی بسیار گسترده خواهد بود و از لحاظ اقتصادی و نظامی برای نیروهای متجاوز دردآور خواهد بود.

این مقام یمنی تصریح کرد، عملیات نظامی میدانی، دریایی و موشکی کلید خورده است که متجاوزان را در عمق عربستان هدف قرار می‌دهد.

معاون سخنگوی ارتش یمن خاطرنشان کرد: این ارتش و کمیته‌های مردمی هستند که عملیات نظامی دریایی، زمینی یا موشکی را تحت کنترل دارند.

وی تاکید کرد: عملیات نظامی تنها پس از جمع آوری داده‌های نظامی و اطلاعاتی و اقدامات راداری دقیق صورت می‌گیرد که کشورهای متجاوز نمی‌توانند آن را رهگیری کنند.

انتهای پیام

کلیدواژه:

عملیات نظامی

پورشه سواری در مناطق آزاد چقدر آب می خورد؟ عملیات حج به خوبی درحال انجام است پیاده‌روی آزاده نطنزی از قم تا کربلا+ تصاویر برپایی نخستین نماز جمعه در شهر گُرگاب شهدا سبب وحدت در جامعه هستند/ شهید حججی در ایران کربلا و عاشورایی به پا کرد تشییع دو شهید مدافع حرم در سفیدشهر آران و بیدگل تصاویر/ بازار میگو در اسکله بوشهر برگزاری مراسم یادبود شهید محسن حججی در روستای مزرعه نو عقدا

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا