حسینی بیان کرد: تطبیق برنامه‌های وزرا با سیاست‌های بالادستی در فراکسیون نظارت بر برنامه

یک عضو هیأت رئیسه فراکسیون نظارت بر اجرای برنامه‌های توسعه گفت: این فراکسیون، نظارت بر تطبیق برنامه‌های وزرای پیشنهادی با سیاست‌های بالادستی و برنامه‌های کلان کشور را در اولویت کاری خود قرار داده است.

محمد حسینی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار داشت: در ایام معرفی وزرا به مجلس کمیسیون ها و فراکسیون های مختلف برنامه های وزرای پیشنهادی را بر اساس اولویت مورد بررسی قرار می‌دهند و فراکسیون ویژه نظارت بر برنامه های توسعه کشور نیز با بهره گیری از کارشناسان خود و با حضور وزراء به دقت برنامه های ارائه شده به مجلس را مورد بررسی قرار می‌دهد.

وی افزود: از آنجایی که سال آغازین اجرای برنامه ششم توسعه در دوره دولت دوازدهم قرار دارد وزرا باید برنامه ها و سیاست های وزراتخانه های متبوع شان را متناسب با این هدف برای رسیدن به افق چشم انداز ۱۴۰۴ تنظیم کنند و ما نیز در فراکسیون بر این موضوع تاکید خواهیم کرد.

نماینده تفرش تصریح کرد: برنامه های وزرای پیشنهادی باید در چارچوب کارشناسی و با درون مایه خروج از مشکلات اقتصادی و بحران های معیشتی به شکل عملی تنظیم شده و به مجلس ارائه شود و ما در فراکسیون نظارت بر برنامه های توسعه به صورت کارشناسی به این بخش ها رسیدگی می کنیم.

انتهای پیام

مبعلی را تعویض کردم چون می‌خواستم میزان دوندگی بالا برود وزیر کشور دولت موقت: اصلی‌ترین تفکری که مصدق به آن ایمان داشت، دفاع از حقوق و منافع مردم ایران بود ژنرال پرشینگ الگوی ترامپ در سرکوب تعجب بازیکنان رئال از کیفیت هافبک بارسلونا! دو بازیگر جدید به «لس آنجلس-تهران» پیوستند تشییع دو شهید مدافع حرم در سفیدشهر آران و بیدگل تصاویر/ بازار میگو در اسکله بوشهر برگزاری مراسم یادبود شهید محسن حججی در روستای مزرعه نو عقدا

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا