پیروزی هیجان انگیز ایران بر چین

ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست؛ در ست اول دیدار با اینکه در مواقعی امتیازهای دو تیم به هم نزدیک شدند اما در نهایت با تشویق های پرشور تماشاگران اردبیلی این تیم ایران بود که با نتیجه 25 بر 21 برنده میدان بود.
ست دوم ، بازی نفس گیری از سوی بازیکنان دو تیم اریه شد. تیم ایران تا امتیاز 14 از تیم چین پیش بود اما از این امتیاز به بعد دو تیم مساوی شده و از آن پس در یک رقابت میلی متری امتیازها بین چین و ایران جابجا شد.
رقابت بازیکنان ایرانی و چینی در این ست با هیجان خاصی ادامه داشت و در نهایت تیم ملی ایران با نتیجه 29 بر 27 بر تیم چین پیروز شده و دو بر صفر جلو افتاد.
ست سوم را ملی پوشان ایرانی با روحیه مضاعف شروع کرده و در یک بازی برتر در همان نیمه ست فاصله خود را با چینی ها افزایش دادند و با حفظ این برتری در نهایت با امتیاز 25 بر20 به برتری رسیده و بازی را سه بر صفر به نفع خود پایان دادند.
تیم ملی ایران با این پیروزی صدرنشین رقابت ها شده و فردا در ادامه بازی ها به مصاف قزاقستان می رود.
مسابقه های والیبال انتخابی جام جهانی از 19 تا 23 مرداد ماه در ورزشگاه رضازاده اردبیل برگزار می شود ، در این رقابت‌ ها پنج تیم والیبال جمهوری اسلامی ایران ، کره جنوبی ، چین ، قطر و قزاقستان با هم به رقابت می‌ پردازند.
2 تیم برتر این مسابقه ها شهریور سال آینده در رقابت ‌های والیبال قهرمانی مردان جهان که به میزبانی 2 کشور ایتالیا و بلغارستان برگزار خواهد شد، حضور می یابند.
مجموعه رفاهی-تفریحی در روستای بیان‌دره بانه ایجاد می‌شود روزنامه های امروز؛ حمایت بازیکنان از آقای گل علیه لیدرها / مجیدی روی نیمکت زیر 16 ساله های اسپانیا / برانکو:اعتراف داور به دردم نمی خورد / منصوریان تا سه شنبه وقت دارد ؟ (عکس جلد ) پورشه سواری در مناطق آزاد چقدر آب می خورد؟ عملیات حج به خوبی درحال انجام است پیاده‌روی آزاده نطنزی از قم تا کربلا+ تصاویر تشییع دو شهید مدافع حرم در سفیدشهر آران و بیدگل تصاویر/ بازار میگو در اسکله بوشهر برگزاری مراسم یادبود شهید محسن حججی در روستای مزرعه نو عقدا

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا