پیروزی هیجان انگیز ایران بر چین

ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست؛ در ست اول دیدار با اینکه در مواقعی امتیازهای دو تیم به هم نزدیک شدند اما در نهایت با تشویق های پرشور تماشاگران اردبیلی این تیم ایران بود که با نتیجه 25 بر 21 برنده میدان بود.
ست دوم ، بازی نفس گیری از سوی بازیکنان دو تیم اریه شد. تیم ایران تا امتیاز 14 از تیم چین پیش بود اما از این امتیاز به بعد دو تیم مساوی شده و از آن پس در یک رقابت میلی متری امتیازها بین چین و ایران جابجا شد.
رقابت بازیکنان ایرانی و چینی در این ست با هیجان خاصی ادامه داشت و در نهایت تیم ملی ایران با نتیجه 29 بر 27 بر تیم چین پیروز شده و دو بر صفر جلو افتاد.
ست سوم را ملی پوشان ایرانی با روحیه مضاعف شروع کرده و در یک بازی برتر در همان نیمه ست فاصله خود را با چینی ها افزایش دادند و با حفظ این برتری در نهایت با امتیاز 25 بر20 به برتری رسیده و بازی را سه بر صفر به نفع خود پایان دادند.
تیم ملی ایران با این پیروزی صدرنشین رقابت ها شده و فردا در ادامه بازی ها به مصاف قزاقستان می رود.
مسابقه های والیبال انتخابی جام جهانی از 19 تا 23 مرداد ماه در ورزشگاه رضازاده اردبیل برگزار می شود ، در این رقابت‌ ها پنج تیم والیبال جمهوری اسلامی ایران ، کره جنوبی ، چین ، قطر و قزاقستان با هم به رقابت می‌ پردازند.
2 تیم برتر این مسابقه ها شهریور سال آینده در رقابت ‌های والیبال قهرمانی مردان جهان که به میزبانی 2 کشور ایتالیا و بلغارستان برگزار خواهد شد، حضور می یابند.
دوشنبه؛ وزیر پیشنهادی نیرو میهمان کمیسیون انرژی مجلس وام گرفتن برای تامین نقدینگی درمان مشکلات شهرداری نیست دولت اسپانیا در حال اجرای «کودتا» در کاتالونیا است چرا باید در پاییز روزی نیم ساعت در آفتاب ایستاد؟ عجیب‌ترین شبکه‌های اجتماعی جهان جذب ۵ درصد کودکان کار در باندهای سازمان‌ یافته تکدی‌گری پرواز‌های یک شنبه ۳۰ مهر از فرودگاه‌های مازندران نشانه‌های ابتلا به ام اس

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا