شهردار سابق بوشهر شانس اول شهرداری شیراز

منتخبان شوراي پنجم شهر شيراز، پنج گزينه نهايي تصدي پست شهرداري شيراز را مشخص كردند. «حیدر اسکندرپور» با ۱۱ رای از اعضای شورا شانس اول شهرداری شیراز است.

به گزارش جنوب نیوز، ظهر شنبه منتخبین پنجم شورای شهر شیراز طی جلسه ای گزینه های نهایی شهرداری شیراز را انتخاب کردند که طی آخرین رای گیری حیدراسکندرپور ۱۱رای، عبدالحمید معافیان ۱۰ رای، محمدرضا حسن پور ۸ رای و احمد موسوی ۷ رای، نادر طیبی ۷ رای را از ۱۳ نفر عضو شورای شهر شیراز کسب کردند.

اين افراد بايد طي روزهاي آتي ريز برنامه‌هاي خود در زمينه‌هاي مختلف اقتصادي، فرهنگي، اجتماعي و ... را براي منتخبان شوراي پنجم تشريح كنند تا پس از آن شهردار منتخب اين دوره شوراي اسلامي شهر شيراز مشخص شود.

اسکندرپور کیست؟

اسكندپور كه دانش آموخته مهندسي برق و الكترونيك دانشكده مهندسي دانشگاه شيراز است، از چهره هاي خوش نام اصلاح طلب در استان فارس به شمار مي رود. اسكندرپور كه دوران نوجواني را در جبهه هاي جنگ گذرانده، كارشناس ارشد مديريت صنايع نيز مي باشد و در ايام جواني، با آنكه كم سن و سال بود اما به جهت درايت و استعدادي كه داشت زودتر از آنچه معمول است به شهرداري و فرمانداري رسيد.

وي كه در دوران اصلاحات و استانداري دكتر انصاري لاري، ٤سال فرماندار شيراز و مشاور استاندار وقت بود، مدتي را در سازمان ثبت و احوال فارس گذراند و معاون سازمان ثبت احوال كشور شد.

اسكندرپور در دهه هفتاد مدتي هم در كازرون و بوشهر شهردار بود و به همين خاطر ارتباط خوبي با آيت الله ايماني، نماينده فعلي ولي فقيه در استان فارس دارد كه آن زمان امام جمعه شهرستان كازرون بود.

هنگام توديع اسكندرپور از سمت فرمانداري شيراز، سردار نبي رودكي، از فرماندهان لشكر فجر، گفت: "اسكندرپور را از زماني در جنگ ميشناسم كه هنوز صورتش مو نداشت و تا به امروز هر قدمش در خدمت به نظام بوده است."

اسكندرپور در حال حاضر عضو شوراي مركزي حزب كارگزاران سازندگي در فارس مي باشد.
دوشنبه؛ وزیر پیشنهادی نیرو میهمان کمیسیون انرژی مجلس وام گرفتن برای تامین نقدینگی درمان مشکلات شهرداری نیست دولت اسپانیا در حال اجرای «کودتا» در کاتالونیا است چرا باید در پاییز روزی نیم ساعت در آفتاب ایستاد؟ عجیب‌ترین شبکه‌های اجتماعی جهان جذب ۵ درصد کودکان کار در باندهای سازمان‌ یافته تکدی‌گری پرواز‌های یک شنبه ۳۰ مهر از فرودگاه‌های مازندران نشانه‌های ابتلا به ام اس

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا