۳۰ نفر در دزفول دچار گاز گرفتگی شدند

دزفول - مدیر فوریت های پزشکی دزفول از مراجعه بیش از ۳۰ مصدوم گاز گرفتگی در این شهرستان خبر داد.

محمودی نژاد در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از عصر امروز بیش از ۳۰ مصدوم گاز گرفتگی به درمانگاه های مختلف شهر دزفول مراجعه کرده و آمبولانس های فوریت های پزشکی همه آنها را از سطح شهر به اورژانس بیمارستان گنجویان منتقل کردند.

وی با اشاره به اینکه تعداد دقیقی از آمار مصدومان در دست نیست، افزود: هنوز نمی توان از علت موضوع حرفی به میان آورد ولی گمانه زنی ها نشت گاز با منبع کلر است.

مدیر فوریت های پزشکی دزفول در پایان در پاسخ به این سئوال که در صورت تائید شدن نشت گاز کلر منبع آن چیست، گفت: اگر این علت تایئید شود منبع نشت گاز از تصفیه خانه آب قدیمی شهر دزفول کنار رودخانه است.

ثبت زمین لرزه در شهر کهک استاندار لرستان: نقش مهم ائمه جمعه در تحقق برنامه های توسعه ای مسابقات فوتبال رایانه ای (PS 2017) منطقه ای کشور در سمنان + فیلم قرارداد کشت دانه‌های روغنی در 134 هکتار اراضی کشاورزی بابلسر 2 مدال دوندگان گیلانی در مسابقات جهانی ارمنستان دلار و طلای جهانی هم مسیر شدند/ افت قیمت سکه در بازار آزاد+ جدول تلاش مدیران استقلال برای بازگشت قائدی قبل از دربی فاینانس‌ها تنها با یک برگ تضمین وزیر اقتصاد اخذ می‌شود/ 25 میلیارد دلار خط فاینانس جذب شده در کشور جذب شده است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا