داورزنی: به دنبال میزبانی لیگ جهانی در شهرهای مختلف هستیم

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: به دنبال فراهم کردن شرایط میزبانی و برگزاری لیگ جهانی در شهرهای مختلفی مانند اردبیل، ارومیه و مازندران هستیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی پس از بازدید از شرایط برگزاری رقابت‌های انتخابی قهرمانی جهان در اردبیل، گفت: ایران به دلیل سابقه و جایگاهی که در سطح جهان دارد، از اهمیت ویژه‌ای برای فدراسیون بین المللی والیبال و کنفدراسیون والیبال آسیا برخوردار است. خوشبختانه امکاناتی که در شهر اردبیل ساخته شده است به ما کمک کرد که علاوه بر تهران در اردبیل هم میزبان مسابقات باشیم.

وی ادامه داد: اردبیل امکانات لازم برای میزبانی مسابقات در سطح جهانی را دارد. مسئولان استانی هم کمک کردند که امکانات استاندارد در این شهر فراهم شود. به اردبیلی‌ها قول می‌دهیم که از این به بعد یکی از گزینه‌هایی که برای میزبانی‌ها به آن فکر می‌کنیم، شهر اردبیل باشد.

داورزنی خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که در آینده شرایطی فراهم شود که مانند ایتالیا و لهستان که مسابقات لیگ جهانی را در شهرهای مختلف برگزار می‌کنند، ما هم به جایی برسیم که علاوه بر تهران، مسابقات یک هفته لیگ جهانی را در اردبیل، ارومیه و مازندران هم میزبانی کنیم.

وی افزود: مسابقات لیگ جهانی معمولا در ماه‌های گرم سال برگزار می‌شود اما اردبیل نشان داد حتی می‌توان در میانه‌های مرداد هم مسابقاتی را برگزار کرد بدون اینکه گرمای هوا آزاردهنده باشد.

سرپرست فدراسیون والیبال در پایان گفت: فدراسیون والیبال آمادگی دارد که از اردبیل به عنوان یکی از قطب‌های گردشگری و میزبانی نام ببرد. حتی اگر درخواست میزبانی مسابقات جهانی رده‌های سنی مختلف را هم بدهیم، اردبیل امکان میزبانی این رقابت‌ها را دارد.

انتهای پیام/

R1015159/P1015135/S3,31/CT12

کلیدواژه:

فدراسیون والیبال | لیگ جهانی

وجود افزون بر 173 هزار صندوق صدقات در استان یزد برنامه‌ریزی برای ایجاد ۵۰۰ هزار هکتار باغ در اراضی شیبدار ثبت‌نام یک میلیون نفر از یزدی‌ها در سامانه سیب یک بازیگر دیگر به «الیورتوئیست» پیوست فیلم | افشاگری خداداد عزیزی درباره کامی که فوتبالیست‌ها از سیگار و قلیان می‌گیرند! دلار و طلای جهانی هم مسیر شدند/ افت قیمت سکه در بازار آزاد+ جدول تلاش مدیران استقلال برای بازگشت قائدی قبل از دربی فاینانس‌ها تنها با یک برگ تضمین وزیر اقتصاد اخذ می‌شود/ 25 میلیارد دلار خط فاینانس جذب شده در کشور جذب شده است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا