داورزنی: به دنبال میزبانی لیگ جهانی در شهرهای مختلف هستیم

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: به دنبال فراهم کردن شرایط میزبانی و برگزاری لیگ جهانی در شهرهای مختلفی مانند اردبیل، ارومیه و مازندران هستیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی پس از بازدید از شرایط برگزاری رقابت‌های انتخابی قهرمانی جهان در اردبیل، گفت: ایران به دلیل سابقه و جایگاهی که در سطح جهان دارد، از اهمیت ویژه‌ای برای فدراسیون بین المللی والیبال و کنفدراسیون والیبال آسیا برخوردار است. خوشبختانه امکاناتی که در شهر اردبیل ساخته شده است به ما کمک کرد که علاوه بر تهران در اردبیل هم میزبان مسابقات باشیم.

وی ادامه داد: اردبیل امکانات لازم برای میزبانی مسابقات در سطح جهانی را دارد. مسئولان استانی هم کمک کردند که امکانات استاندارد در این شهر فراهم شود. به اردبیلی‌ها قول می‌دهیم که از این به بعد یکی از گزینه‌هایی که برای میزبانی‌ها به آن فکر می‌کنیم، شهر اردبیل باشد.

داورزنی خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که در آینده شرایطی فراهم شود که مانند ایتالیا و لهستان که مسابقات لیگ جهانی را در شهرهای مختلف برگزار می‌کنند، ما هم به جایی برسیم که علاوه بر تهران، مسابقات یک هفته لیگ جهانی را در اردبیل، ارومیه و مازندران هم میزبانی کنیم.

وی افزود: مسابقات لیگ جهانی معمولا در ماه‌های گرم سال برگزار می‌شود اما اردبیل نشان داد حتی می‌توان در میانه‌های مرداد هم مسابقاتی را برگزار کرد بدون اینکه گرمای هوا آزاردهنده باشد.

سرپرست فدراسیون والیبال در پایان گفت: فدراسیون والیبال آمادگی دارد که از اردبیل به عنوان یکی از قطب‌های گردشگری و میزبانی نام ببرد. حتی اگر درخواست میزبانی مسابقات جهانی رده‌های سنی مختلف را هم بدهیم، اردبیل امکان میزبانی این رقابت‌ها را دارد.

انتهای پیام/

R1015159/P1015135/S3,31/CT12

کلیدواژه:

فدراسیون والیبال | لیگ جهانی

عملیات حج به خوبی درحال انجام است ترویج خشونت علیه مسلمانان با ذهن بیمار ترامپ ۷۸ درصد جویندگان کار مهارت فنی ندارند وزیر پیشنهادیاقتصاد۴ سالوقت دارد سهم ایران از اقتصاد جهانی را افزایش دهد مبعلی را تعویض کردم چون می‌خواستم میزان دوندگی بالا برود تشییع دو شهید مدافع حرم در سفیدشهر آران و بیدگل تصاویر/ بازار میگو در اسکله بوشهر برگزاری مراسم یادبود شهید محسن حججی در روستای مزرعه نو عقدا

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا