نهادهای قانونگذاری، اجرایی و قضایی قتل «آتنا اصلانی» را تحلیل کنند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه اخیر قتل آتنا اصلانی،‌ کودک خردسال پارس‌آبادی گفت که این اتفاق، ذهن و روان جامعه را به شدت پریشان کرده و لازم است به نگرانی‌های موجود پاسخ‌های موجهی ارایه شود.

به گزارش ایسنا، غلامرضا حیدری در کانال تلگرام خود نوشت:

«تکرار خشونت های جنسی، زنگ خطر بی توجهی به این آسیب خاموش اجتماعی را به صدا درآورده و در این میان، آموزش، پیشگیری و حمایت از بزه دیدگان چنین حوادثی اهمیت بیشتری را به خود اختصاص می دهد که نهادهای قانونگذاری، اجرایی و قضایی باید با جدیت هر چه بیشتر و با رویکردی علمی، تحلیلی و انتقادی بدان بپردازند. این اتفاق، ذهن و روان جامعه را به شدت پریشان کرده و لازم است تا به نگرانی های موجود پاسخ های موجهی ارایه گردد.»

انتهای پیام

120 هزار کارورز آماده جذب! رفتار ترامپ، همه زمينه‌هاي مثبت را از بين مي‌برد/در مورد قدرت دفاعي خود مذاکره اي نخواهيم داشت حضور یک گربه در مراسم خاکسپاری و خودداری از ترک محل +عکس ترامپ «هیتلر جدید» است یک روانشناس به استقلال اضافه می شود پنالتی بارسلونا مقابل ایبار درست بود؟ (عکس) پدیده امریکایی احمدی نژاد را رو سفید کرد! تهران خواهان توسعه روابط با اسلام آباد در همه زمینه ها است/ آماده تامین انرژی پاکستان هستیم/ تکمیل خط لوله انتقال گاز به نفع ایران و پاکستان است/ حمله گروه های تروریستی از داخل پاکستان به مرزهای ایران، به نفع روابط دو کشور نیست

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا