جشن امضای آثار مصطفی رحماندوست برگزار می‌شود

برنامه آموزش مطالعه به کودکان با بازی و جشن امضای مجموعه آثار مصطفی رحماندوست به ویژه مجموعه ۷ جلدی آن‌مان نباران با همکاری فروشگاه شهر کتاب مشهد و انتشارات سوره مهر برگزار می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، برنامه «آموزش مطالعه به کودکان با بازی» و جشن امضای مجموعه آثار مصطفی رحماندوست به ویژه مجموعه 7 جلدی «آن‌مان نباران» با همکاری فروشگاه شهر کتاب مشهد و انتشارات سوره مهر برگزار می‌شود.

این برنامه که با حضور علاقه‌مندان به شعر و ادبیات کودک برگزار می‌شود، شامل سخنرانی مصطفی رحماندوست درباره آموزش مطالعه به کودکان با بازی و جشن امضای مجموعه آثار اوست و طرفداران این شاعر می‌توانند با وی دیدار و گفت‌و گو داشته باشند.

این برنامه روز سه‌شنبه ششم تیرماه 1396 راس ساعت 18 در محل فروشگاه شهرکتاب به نشانی مشهد، نبش ضلع جنوبی چهارراه ابوطالب برگزار می‌شود و آثار جدید مصطفی رحماندوست هم عرضه می‌شود.

مجموعه «آن‌، مان، نباران» شامل جلد اول (یک بابا و یک مامان)، جلد دوم (یک مسواک و یک دندان)، جلد سوم (یک اخمو و یک خندان)، جلد چهارم (بهار بود و زمستان)، جلد پنجم (قصه گرگ و چوپان)، جلد ششم (قصه باغ و باغبان) و جلد هفتم (قصه ابر و باران) است.

گفتنی است این مجموعه شعر برای گروه سنی «الف» و «ب» از سوی انتشارات سوره مهر در 77 جلد منتشر شده است.

انتهای پیام/

R1386/P1361/S4,35/CT12

کلیدواژه:

مصطفی رحماندوست | جشن امضای

محمدحسين کنعاني زادگان: از منصوريان دلخورم/ فکر نمي کردم مرا راحت از استقلال کنار بگذارند خدمات عمومی مجانی جریمه رانندگی بدون گواهینامه! 4 استادیوم مختلف و سایپایی که شکست نمیخورد! منصوریان: هر دو باخت‌مان با پنالتی بوده است/ تا ۱۴۰۱ استقلال من جزو بهترین‌های آسیا می‌شود سایپا شکست ناپذیر است/ استقلال اسیر بازی ما بود عباس‌زاده: چه کنم؟ عاشق پرسپولیس هستم! بازگشت پارس جم به صدرجدول در2دقیقه بوسه گلزن پرسپولیسی سایپابرمچ‌بندقرمز،سکوهارامنفجرکرد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا