خانه دوران کودکی ترامپ +تصاویر

خانه ای را که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا دوران کودکی اش را در آن گذرانده به مزایده عمومی گذاشته و به قیمت 2.15 میلیون دلار فروخته شد.

در زمان حاضر برای این خانه بین 3500 تا 4000 دلار ماهانه اجاره در نظرگرفته شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از العالم، خانه مذکور را فرد ترامپ، پدر رئیس جمهوری آمریکا در سال 1940 در منطقه کوینز در شهر نیویورک بنا و ترامپ از تولد تا چهار سالگی اش را در آن سپری کرد.

این خانه شامل پنج اتاق خواب است و حدود 1100 مترمربع مساحت دارد.

آماده باش ۱۷ هزار نیروی اورژانس در تعطیلات عید فطر وزارت اطلاعات: دستگیری یک گروه وابسته به داعش در روز قدس /قصد عملیات در شهرهای مذهبی را داشتند برگزاری مراسم وداع با ماه رمضان در کهف‌الشهدا توضیح سپاه درمورد آنچه در عراق از موشک‌ها جدا شد مقابله عربستان با ایران برای مبارزه با گرد و غبار! آزاد کردن صدها شهروند موصل توسط ارتش عراق ایران خودرو: ثبت نام پژو 2008 تا تكميل ظرفيت ادامه خواهند داشت (+جزئیات) قوه قضائیه ماجرای سازماندهی شده توهین به رئیس‌ جمهور را پیگیری کند صفر تا صد سفر به مراکش/ هنگام خرید پانه بزنید ایران خودرو: ثبت نام پژو 2008 تا تكميل ظرفيت ادامه خواهند داشت (+جزئیات) چند کشور عربی و ترکیه فردا را عید فطر اعلام کردند حمله سایبری هکرها به پارلمان انگلیس

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا