ویندوز سرور از این پس سالی دو بار به روز می‌شود

مایکروسافت اعلام کرده که از ابتدای پاییز امسال سالی دوبار بسته های نرم افزاری به روزرسان برای سیستم عامل ویندوز سرور عرضه می کند.

به گزارش قدس آنلاین، پیش از این و از ماه آوریل، برنامه به روزرسانی مشابهی برای سیستم عامل ویندوز و Office ۳۶۵ ProPlus در نظر گرفته شده بود و حالا ویندوز سرور هم به این مجموعه افزوده شده است.

به نظر می رسد انتشار بدافزارها و ابزار هکری متعدد در ماه های اخیر برای نفوذ به ویندوز سرور در این تصمیم بی تاثیر نبوده باشد. تعدادی هکر با الهام گرفتن از ابزار هکری آژانس امنیت ملی آمریکا که به اینترنت نشت کرده، بدافزارهایی را برای نفوذ به ویندوز و ویندوز سرور طراحی کرده اند.

بنابراین مایکروسافت در پاییز امسال علاوه بر عرضه نسخه جدیدی از ویندوز ۱۰ و Office Pro Plus نسخه تازه ای از ویندوز سرور خود را هم عرضه می کند. این به روزرسانی ها مربوط به هسته اصلی ویندوز سرور خواهد بود که در پلاتفورم های Azure و Azure Stackهم مورد استفاده قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری فارس

کلیدواژه:

ویندوز سرور

میدانی به نام مارکز در قلب پاریس «بسته ویژه» سینمایی تلویزیون در عید فطر عیادت عوامل هزاردستان نسیم از صدیقه کیانفر آمار خیره کننده رونالدو در فصل 17-2016 (عکس) میزبان جام جهانی 2018 حذف شد/ صعود تیم های پرتغال و مکزیک رونالدو برای سومین بار متوالی بهترین بازیکن زمین شد منصوریان حرف آخر را درباره جذب رضاییان می زند حادثه ۷ تیر واقعه مظلومانه ای بود که دست نفاق را رو کرد راهبردی ترین امر در این دوره از انتخابات، رعایت مر قانون بود مقام معظم رهبری: اگر یک زمامداری که مردم با او بیعت نکردند، یعنی آن زمامدار خانه‌نشین خواهد شد تجهیزات کشف شده از تیم داعشی دستگیرشده ارسال ۱۸۶ اثر به دبیرخانه بیستمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر/ اجرای آثار نمایشی 15 استان در منطقه آزاد اروند

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا