ویندوز سرور از این پس سالی دو بار به روز می‌شود

مایکروسافت اعلام کرده که از ابتدای پاییز امسال سالی دوبار بسته های نرم افزاری به روزرسان برای سیستم عامل ویندوز سرور عرضه می کند.

به گزارش قدس آنلاین، پیش از این و از ماه آوریل، برنامه به روزرسانی مشابهی برای سیستم عامل ویندوز و Office ۳۶۵ ProPlus در نظر گرفته شده بود و حالا ویندوز سرور هم به این مجموعه افزوده شده است.

به نظر می رسد انتشار بدافزارها و ابزار هکری متعدد در ماه های اخیر برای نفوذ به ویندوز سرور در این تصمیم بی تاثیر نبوده باشد. تعدادی هکر با الهام گرفتن از ابزار هکری آژانس امنیت ملی آمریکا که به اینترنت نشت کرده، بدافزارهایی را برای نفوذ به ویندوز و ویندوز سرور طراحی کرده اند.

بنابراین مایکروسافت در پاییز امسال علاوه بر عرضه نسخه جدیدی از ویندوز ۱۰ و Office Pro Plus نسخه تازه ای از ویندوز سرور خود را هم عرضه می کند. این به روزرسانی ها مربوط به هسته اصلی ویندوز سرور خواهد بود که در پلاتفورم های Azure و Azure Stackهم مورد استفاده قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری فارس

کلیدواژه:

ویندوز سرور

پارلمان کاتالونیا روز پنجشنبه تشکیل جلسه می‌دهد دستورالعمل جدید صدور مجوز استفاده از تسهیلات مالی خارجی تصویب شد همراه یک هیات اقتصادی برای گسترش روابط در آفریقا حضور داریم شریعتی: اسپانیا آنالیز خوبی از ما داشت ساکت: رئیس فدراسیون پیگیر کار بازیکنان محروم استقلال و پرسپولیس است آزار جنسی توسط سرایدار مدرسه تکذیب شد! آزار جنسی در حادثه مدرسه دخترانه اسلام آباد ارومیه کذب است تعرض سرایدار به دختر دبستانی +عکس

آخرین خبرهـا