ستاره رئال مادرید زندانی می شود؟

لوکا مودریچ، هافبک کروات رئال مادرید با اتهامی جدید روبه‌رو شده که در صورت اثبات می‌تواند به 5 سال زندانی شدن او بینجامد.

ماجرا به انتقال سال 2008 او از دیناموزاگرب به تاتنهام مربوط می‌شود؛ زمانی که او نصف مبلغ واقعی قراردادش را در مذاکره با رئیس وقت باشگاه دیناموزاگرب تایید کرد و با مبلغی بیش‌تر از آنچه در بند رسمی قرارداد آمده راهی لندن شد.

دادگاه به دنبال پاسخی درباره چگونگی خرج شدن باقی مانده مبلغی است که بدون اطلاع هیچ کدام از 2 باشگاه طرف مذاکره، توسط مودریچ پنهان شد.

دادگاه او به زودی تشکیل می‌شود و اگر اتهامات مودریچ ثابت شود، او 5 سال زندانی خواهد شد.

میدانی به نام مارکز در قلب پاریس «بسته ویژه» سینمایی تلویزیون در عید فطر عیادت عوامل هزاردستان نسیم از صدیقه کیانفر آمار خیره کننده رونالدو در فصل 17-2016 (عکس) میزبان جام جهانی 2018 حذف شد/ صعود تیم های پرتغال و مکزیک رونالدو برای سومین بار متوالی بهترین بازیکن زمین شد منصوریان حرف آخر را درباره جذب رضاییان می زند حادثه ۷ تیر واقعه مظلومانه ای بود که دست نفاق را رو کرد راهبردی ترین امر در این دوره از انتخابات، رعایت مر قانون بود مقام معظم رهبری: اگر یک زمامداری که مردم با او بیعت نکردند، یعنی آن زمامدار خانه‌نشین خواهد شد تجهیزات کشف شده از تیم داعشی دستگیرشده ارسال ۱۸۶ اثر به دبیرخانه بیستمین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر/ اجرای آثار نمایشی 15 استان در منطقه آزاد اروند

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا