روز قدس روز همبستگی با مردم مسلمان و مظلوم فلسطین است

استاندار خوزستان گفت: روز قدس روز همبستگی با مردم مسلمان و مظلوم فلسطین، روز مبارزه با جنایت‌های اسرائیل و روز حمایت از مظلومان جهان به ویژه فلسطین است.

غلامرضا شریعتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، با اشاره به پیش‌رو داشتن راهپیمایی بزرگ روز قدس اظهار داشت: روز قدس نماد دفاع از مظلومان همچنین نماد ایستادگی و مقابله با مستکبران و غاصبان است.

وی با بیان اینکه غاصب بزرگ دنیای امروز اسرائیل و رژیم صهیونیسم است، افزود: اسرائیل و رژیم صهیونیسم حق مردم رنج‌دیده فلسطین را ضایع و آنان را از خانه و کاشانه خود بیرون کرده است.

استاندار خوزستان گفت: روز قدس روز همبستگی با مردم مسلمان و مظلوم فلسطین، روز مبارزه با جنایت‌های اسرائیل و روز حمایت از مظلومان جهان به ویژه فلسطین است.

وی با بیان اینکه روحیه حق‌طلبی و دفاع از مظلوم همچنین آرمان‌گرایی همیشه در فطرت و نهاد آدمی به ویژه جوانان کشور ما وجود دارد، عنوان کرد: امسال با توجه به اینکه با عمل غیرانسانی تکفیریون و داعش مواجه شدیم حضور مردم به ویژه جوانان در راهپیمایی روز قدس پیام یکپارچگی دین اسلام را نشان می‌دهد.

شریعتی بیان کرد: حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس نشان می‌دهد که ایران اسلامی همچنان با شعارهای اولیه خود که بر پایه آنها تاسیس شده ثابت‌قدم است و از حق مظلومان جهان دفاع می‌کند.

انتهای پیام/

R41468/P1361/S6,57/CT1

کلیدواژه:

روز قدس

تیلرسون: دنبال اخلال در تجارت اروپا با ایران نیستیم ۱۵۰ هزار نفر از اتباع خراسان رضوی دارای کارت آمایش معتبر هستند ۱۲۰ هزار مددجو کمیته امداد ۹ وعده غذای حضرتی گرفتند اشتباهی فاحش که باعث شد دفاعیه طارمی رد شود! ترکیب تیم های کشتی آزاد و فرنگی اعلام شد میلاد زکی پور در بازی دیروز از بهترین های استقلال بود کارمان قبل از دیدار با مکزیک آغاز شد غلامی فردا به عنوان وزیر علوم به مجلس معرفی می شود

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا