روز قدس روز همبستگی با مردم مسلمان و مظلوم فلسطین است

استاندار خوزستان گفت: روز قدس روز همبستگی با مردم مسلمان و مظلوم فلسطین، روز مبارزه با جنایت‌های اسرائیل و روز حمایت از مظلومان جهان به ویژه فلسطین است.

غلامرضا شریعتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، با اشاره به پیش‌رو داشتن راهپیمایی بزرگ روز قدس اظهار داشت: روز قدس نماد دفاع از مظلومان همچنین نماد ایستادگی و مقابله با مستکبران و غاصبان است.

وی با بیان اینکه غاصب بزرگ دنیای امروز اسرائیل و رژیم صهیونیسم است، افزود: اسرائیل و رژیم صهیونیسم حق مردم رنج‌دیده فلسطین را ضایع و آنان را از خانه و کاشانه خود بیرون کرده است.

استاندار خوزستان گفت: روز قدس روز همبستگی با مردم مسلمان و مظلوم فلسطین، روز مبارزه با جنایت‌های اسرائیل و روز حمایت از مظلومان جهان به ویژه فلسطین است.

وی با بیان اینکه روحیه حق‌طلبی و دفاع از مظلوم همچنین آرمان‌گرایی همیشه در فطرت و نهاد آدمی به ویژه جوانان کشور ما وجود دارد، عنوان کرد: امسال با توجه به اینکه با عمل غیرانسانی تکفیریون و داعش مواجه شدیم حضور مردم به ویژه جوانان در راهپیمایی روز قدس پیام یکپارچگی دین اسلام را نشان می‌دهد.

شریعتی بیان کرد: حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس نشان می‌دهد که ایران اسلامی همچنان با شعارهای اولیه خود که بر پایه آنها تاسیس شده ثابت‌قدم است و از حق مظلومان جهان دفاع می‌کند.

انتهای پیام/

R41468/P1361/S6,57/CT1

کلیدواژه:

روز قدس

سربازی در نظام جمهوری اسلامی افتخاری بزرگ است اعلام مصوبات جلسه 578 هیات انتخاب و خرید کتاب هر آنچه «ابتکار» باید در معاونت زنان پیگیری کند ترکیب تیم‌های ملی پاراوزنه‌برداری بزرگسالان و جوانان اعلام شد کسب‌وکارهای اینترنتی لَنگِ اعتمادسازی قاتل، زن جوانش را در خیابان مرزداران کشت/ قاتل فراری را شناسایی کنید/ عکس «ایران خودرو» پژو ۳۲ میلیونی را ۹۵ میلیون می‌فروشد درخواست بسیج دانشجویی از نمایندگان درباره ۳ وزیر پیشنهادی

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا