روز قدس روز همبستگی با مردم مسلمان و مظلوم فلسطین است

استاندار خوزستان گفت: روز قدس روز همبستگی با مردم مسلمان و مظلوم فلسطین، روز مبارزه با جنایت‌های اسرائیل و روز حمایت از مظلومان جهان به ویژه فلسطین است.

غلامرضا شریعتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، با اشاره به پیش‌رو داشتن راهپیمایی بزرگ روز قدس اظهار داشت: روز قدس نماد دفاع از مظلومان همچنین نماد ایستادگی و مقابله با مستکبران و غاصبان است.

وی با بیان اینکه غاصب بزرگ دنیای امروز اسرائیل و رژیم صهیونیسم است، افزود: اسرائیل و رژیم صهیونیسم حق مردم رنج‌دیده فلسطین را ضایع و آنان را از خانه و کاشانه خود بیرون کرده است.

استاندار خوزستان گفت: روز قدس روز همبستگی با مردم مسلمان و مظلوم فلسطین، روز مبارزه با جنایت‌های اسرائیل و روز حمایت از مظلومان جهان به ویژه فلسطین است.

وی با بیان اینکه روحیه حق‌طلبی و دفاع از مظلوم همچنین آرمان‌گرایی همیشه در فطرت و نهاد آدمی به ویژه جوانان کشور ما وجود دارد، عنوان کرد: امسال با توجه به اینکه با عمل غیرانسانی تکفیریون و داعش مواجه شدیم حضور مردم به ویژه جوانان در راهپیمایی روز قدس پیام یکپارچگی دین اسلام را نشان می‌دهد.

شریعتی بیان کرد: حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس نشان می‌دهد که ایران اسلامی همچنان با شعارهای اولیه خود که بر پایه آنها تاسیس شده ثابت‌قدم است و از حق مظلومان جهان دفاع می‌کند.

انتهای پیام/

R41468/P1361/S6,57/CT1

کلیدواژه:

روز قدس

شرایط تولید لوازم خانگی بهتر شده است/ برخی باید از بازار خارج شوند شرایط فروش BYD s۶ تیرماه۱۳۹۶ برگزاری چهارمین آزمون استخدامی کشور در شهریور امسال رویه کران‌ بری به سامانه جامع گمرک افزوده شد پیش بینی برداشت هزار و 140 تن میوه تابستانی در خراسان جنوبی شاخص در ارتفاع ۷۸ هزار واحد ایستاد موافقت برخی استانداران با تغییر ساعت کاری دستگاه های دولتی فدراسیون با کی روش به توافق می رسد؟ آخرین قیمت‌ها از طلا و ارز در بازار آزاد اعلام شد «پیشخدمت» بهترین انیمیشن جشنواره برزیلی شد/ تجلیل از اثر ایرانی شاهین شجری‌کهن: سکانس‌های «طالع نحس» جزو 100 سکانس برتر تاریخ سینمای وحشت است نشست خبری جشنواره فیلم کودک و نوجوان؛ رضاداد: ۲۱۲ اثر متقاضی حضور در بخش مسابقه بودند/ داوری‌ها در حوزه کودک و نوجوان تفکیک شد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا