ارائه خدمات رایگان دهان و دندان در طرح سنجش سلامت نوآموزان بوشهر

بوشهر - رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان بوشهر گفت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و بهزیستی بیش از ۲۲ هزار نوآموز زیر پوشش طرح سنجش قرار می‌گیرند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آموزش و پرورش بوشهر، غلامحسین حسینی در نشست توجیهی روسای پایگاه های طرح سنجش سلامت و آمادگی های جسمانی و تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان با اشاره به سنجش ۲۲ هزار نوآموز در این طرح افزود: تکمیل چرخه واکسیناسیون، مشاوره تغذیه، پدیکلوزیس و غربال تخصصی بینایی نوآموزان بخشی از خدمات قابل ارائه به نوآموزان بدو ورود به دبستان است.

وی خاطرنشان کرد: خدمات تخصصی بهداشت دهان و دندان در پایگاه‌های سنجش سلامت نوآموزان به صورت رایگان است.

حسینی یادآور شد: این طرح همزمان در سراسر استان در ۲۱ پایگاه سنجش سلامت به نوآموزان ارائه خواهد شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: در برخی از شهرها و مناطق دوردست استان بوشهر پایگاه‌های سیار برای سنجش نوآموزان بدو ورود دبستان مستقر می‌شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان بوشهر همچنین بر لزوم دقت نظر و اهتمام روسا و منشی‌های پایگاه‌های سنجش مبنی بر راستی‌آزمایی اطلاعات وارد شده از سوی مدیران در سامانه سنجش در بخش‌های سواد والدین، نوع بیمه، اشتغال و نسبت فامیلی تاکید کرد.

کلیدواژه:

سنجش سلامت

پنالتی بارسلونا مقابل ایبار درست بود؟ (عکس) پدیده امریکایی احمدی نژاد را رو سفید کرد! تهران خواهان توسعه روابط با اسلام آباد در همه زمینه ها است/ آماده تامین انرژی پاکستان هستیم/ تکمیل خط لوله انتقال گاز به نفع ایران و پاکستان است/ حمله گروه های تروریستی از داخل پاکستان به مرزهای ایران، به نفع روابط دو کشور نیست

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا