مرگ جوان آمریکایی که به تازگی از کره شمالی آزاد شده بود

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، پرس تی وی گزارش داد: شهروند 22 ساله آمریکایی که به تازگی از بازداشت در کره شمالی بازگشته بود درگذشت. بر اساس این گزارش، خانواده اوتو وارم بیر شهروند آمریکایی که بیش از 17 ماه در کره شمالی در بازداشت به سر می برد در بیانیه ای از جان باختن وی خبر داد.

وارم بیر در ژانویه ی 2016 هنگامی که در راه بازگشت به خانه بود در فرودگاه پیونگ یانگ بازداشت شد. وی که دانشجوی دانشگاه ویرجینیا بود برای گردشگری به کره شمالی سفر کرده بود.

با این حال کره شمالی این شهروند آمریکایی را به اقدام خصمانه ضد پیونگ یانگ متهم و پس از بیش از 17 ماه بازداشت، هفته گذشته او را آزاد کرد.

این در حالی است که وارم بیر در ماه مارس 2016 مجرم شناخته شده و به تحمل 15 سال زندان و کار سخت در کره شمالی محکوم شده بود.

انتهای پیام/

کلیدواژه:

کره شمالی

شدیدترین حملات جنگنده‌های سوری علیه مواضع داعش در قلمون غربی سازمان ملل: طالبان و داعش در «میرزا اولنگ» ۳۶ غیرنظامی را کشتند بازتاب رای اعتماد به کابینه دولت جدید روحانی در رسانه های خارجی همایش بزرگ غدیر در خوزستان برگزار شود اولویت جدی برداشتن موانع کسب و کار است کی روش همراه تیم به ایران می آید منصوریان: برخلاف گذشته اعضای هیات‌مدیره به دنبال پیشرفت استقلال هستند ادای سوگند اعضای دولت دوازدهم

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا