تهران درصدد ایجاد یک زیرساخت "دفاع منطقه ای"

در حالی که امریکا به "نبرد منطقه ای" با ایران می اندیشد، طبیعی است که تهران هم درصدد ایجاد یک زیرساخت "دفاع منطقه ای" باشد. به گزارش جهان نيوز؛ مهدی محمدی در کانال تلگرامی خود نوشت: در حالی که محیط امنیتی ایران به شدت دستخوش تحولات راهبردی است، و هر روز ائتلاف ها، طراحی ها، ساختارها و ابزارهایی جدید ظهور می کند و جایگزین نمونه های کهنه یا ناکارآمد پیشین می شود، کوته بینی است اگر حمله موشکی بسیار دقیق سپاه به تروریست ها در سوریه، صرفا یک تصمیم عملیاتی هم ارز با تصمیم های دیگر دانسته شود.
منطقی این است که فکر کنیم این نوع خاص از حمله محصول بازنگری هایی در استراتژی منطقه ای ایران است که آن را تهاجمی تر و قاطع تر ساخته است.
مسلما این بازنگری ابعاد دیگری هم دارد که باید منتظر ظاهر شدن آنها بود. در حالی که امریکا به نبرد منطقه ای با ایران می اندیشد، طبیعی است که تهران هم درصدد ایجاد یک زیرساخت دفاع منطقه ای باشد.

کلیدواژه:

منطقه ای

رئيس سازمان خصوصي سازي: تکليف سود مشمولان سهام عدالت که شماره شبا نداده‌اند مشخص شد قطر از ورود هواپيماهاي عربستان به آسمان خود جلوگيري کرد مورينيو: چلسي هنوز هم مدعي اول قهرماني است توضيحات ربيعي درباره طرح کارورزي امروز رخ داد؛ 4 کشته و زخمي در تصادف مرگبار در نهاوند کی روش همراه تیم به ایران می آید منصوریان: برخلاف گذشته اعضای هیات‌مدیره به دنبال پیشرفت استقلال هستند ادای سوگند اعضای دولت دوازدهم

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا