نجات خلبان جنگنده سرنگون شده سوری

ارتش سوریه توانست خلبان جنگنده ای را که یک فروند هواپیمای آمریکایی آن را در حومه الرقه در شمال سوریه هدف قرار داد و سرنگون کرد نجات دهد.

به گزارش اسپوتنیک، ­ارتش سوریه توانست خلبان جنگنده ای را که یک فروند هواپیمای آمریکایی آن را در حومه الرقه در شمال سوریه هدف قرار داد و سرنگون کرد نجات دهد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از صدا و سیما، یک منبع معتبر گفت: ارتش سوریه روز دوشنبه توانست سرهنگ خلبان علی فهد را زنده در روستای « شویحات » در حومه الرصافه در شمال منطقه الطبقه در حومه جنوبی الرقه پیدا کند.

این منبع افزود: خلبان سوری بعد از آن که جنگنده اش در یک ماموریت نظامی هدف قرار گرفت با چتر نجات فرود آمد.

درخواست فعالان حقوقی برای توقف صادرات سلاح به عربستان و امارات دستبرد به سهام عدالت زن داعشی هووی خود را گردن زد! دیدار دبیر کل نجباء با خانواده شهدای مقاومت عراق برگزاری سومین جشنواره علم برای همه و انتخاب خانواده برتر مجتبی حسینی به کادر فنی تراکتورسازی پیوست هشدار درباره خروج احتمالی آمریکا از توافق موشکی با روسیه یک مقام افغان: ائتلاف های جدید شکل می گیرد جزئیات برنامه دولت برای ایجاد ۹۷۰ هزار شغل در سال ۹۶ واکنش ایران به اظهارات وزیر خارجه آمریکا اسرائیل از جنگ با حزب‌الله می‌ترسد حمله خمپاره ای ترکیه به کُردهای سوریه

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا