آکواریوم شهری در قم احداث می شود

به گزارش خبرگزاری برنا از قم، محمدرضا معرفت با اشاره به جذب سرمایه‌گذار در شهر قم از طریق فراخوان عمومی، اظهار کرد: شهربازی بزرگ قم در بوستان غدیر واقع شده که امیدواریم در پایان امسال شاهد احداث و بهره‌برداری از فاز اول آن باشیم.

وی خاطرنشان کرد: احداث پارکینگ شرقی حرم از دیگر موارد است که از طریق سرمایه‌گذار این امر پیگیری می‌شود امیدواریم امسال این امر عملیاتی شود.

معرفت با اشاره به پروژه پیامبر اعظم(ص)، گفت: این بلوار دارای پروژه‌های اقامتی، خدماتی و گردشگری است که سرمایه‌گذارهای مختلف دارد.

وی با بیان اینکه امسال بحث آکواریوم به صورت جدی‌تر پیگیری می‌شود، گفت: بلوار پیامبر اعظم(ص) یکی از مکان‌های پیشنهادی برای احداث آکواریوم است این پروژه 100 میلیارد تومان هزینه دارد اکنون با گروه‌های مختلف برای سرمایه‌گذاری در حال مذاکره هستیم ولی هنوز قطعی نشده است.

قائم مقام شهردار قم در امور سرمایه‌گذاری به جایگاه‌های کوچک سوخت اشاره کرد و افزود: در زمینه بهره‌برداری از 20 جایگاه سوخت کوچک با سرمایه‌گذار قرارداد منعقد شده که از این تعداد هفت جایگاه سال گذشته احداث و به بهره‌برداری رسید.

معرفت خاطرنشان کرد: از امکانات بالقوه شهرداری استفاده می‌شود تا برخی طرح‌ها توجیه بیشتری داشته باشد به طوری که در زمینه بحث هتل‌ها تخفیف‌های خوبی در نظر گرفته شده است.

وی عنوان کرد: نخستین قرارداد احداث پارکینگ عمومی با مشارکت بخش خصوصی در تقاطع خیابان طالقانی و عمار یاسر امضا و ابلاغ شد و به زودی شاهد شروع عملیات ساختمانی آن خواهیم بود امیدواریم امسال بتوانیم پارکینگ‌های طبقاتی و عمومی بیشتر را با مشارکت بخش خصوصی پیگیری کنیم.

قائم مقام شهردار قم در امور سرمایه‌گذاری با اشاره به استقبال سرمایه‌گذاران خارجی، گفت: نرخ تبدیل ارز به ریال مهمترین بحث برای سرمایه‌گذاری خارجی است به طوری که تضمینی در این زمینه وجود ندارد.

کلیدواژه:

سرمایه گذاری

وزارت نیرو: جیره‌بندی آب در خوزستان صحت ندارد مهران لرزید سخنان تند علیرضا رییسیان درباره سینمای ایران در آمریکا تهران میزبان رقابت‌های انتخابی جام جهانی چوگان بازیگر معروف درگذشت چرا در ماه رمضان چاق می شویم؟ وسوسه عنایتی برای بازگشت به مستطیل سبز ظریف: ممنوعیت ورود مسلمانان آمریکا را امن نمی‌کند غبار روبی مزار شهدا توسط مسئولان قضایی خراسان رضوی آب چالشی جدی برای نسل های آینده؛ لزوم تغییر در شیوه مصرف آن در بخش های مختلف تعطیلی بخشی از موزه قاجار به دلیل مرمت آمریکا با طرح های متعدد تحریمی فشار بر ایران را افزایش داد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا