یواخیم لو:در نیمه نخست با استرالیا، آلمان عالی بود

به گزارش وانانیوز، شب گذشته در ادامه مسابقات جام کنفدراسیون ها در روسیه، تیم ملی آلمان توانست 3 بر 2 استرالیا را شکست دهد.
یواخیم لو بعد از اتمام بازی اظهارداشت:با این نتیجه می توان خوب به کار ادامه داد.نیمه اول بسیار خوب بازی کردیم و موقعیت های خوبی را نیز ایجاد کردیم.بسیار دونده و پرتحرک بودیم.در آن نیمه تیم با جرائت به پیش حمله می کرد.در ضمن در کارگروهی نیز عالی شرکت داشت. تنها نکته بد این بود که ما فقط یک گل برتری داشتیم.
او ادامه داد:بعد از دقیقه 60 تا حدی کنترل بر بازی را از دست دادیم و در بازی رو به جلو دیگر زهردار نبودیم.
لو در مورد 2 گلی که تیمش دریافت کرد، نیز عنوان کرد:مرتکب اشتباه شدیم و از موقعیت هیچ، گل خوردیم.البته روی گل اول ،برند لنو نمی توانست هیچ عکس العملی از خود نشان دهد.اما گل دوم را می توانست مهار کند که البته این اتفاق برای هر دروازه بان خوبی نیز رخ می دهد.
انتهای پیام/
رضاییان و نیمکت‌نشینی دوباره در اوستنده پیروزی شاگردان شمسایی و اخراج افضل از گیتی‌پسند دلار از روند صدور رواديد اربعين حذف شد از حمایت مقامات اروپایی از برجام تا دزدیدن شاهزادگان مخالف سعودی و یادگاری‌های سیاه داعش در رقه +تصاویر اجلاسیه پیشمرگان کرد مسلمان ۱۰ آبان امسال در مهاباد برگزار می‌شود دلار از روند صدور روادید اربعین حذف شد عاشورزاده حذف شد رانندگی انتحاری و خطرناک نیسان آبی رنگ در جاده شمال / ببینید

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا