فراخوان مشمولان اعزامی فارغ التحصیلان دانشگاه و مؤسسات آموزش عالی تیر ماه 96

به گزارش خبرگزاری برنا از قم، ولی ترابی اظهار داشت: تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه 96 هستند، می‌بایست ساعت 7 صبح روز پنج شنبه اول تیرماه در محل معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم به آدرس حدفاصل عوارضی قم کاشان و عوارضی قم تهران بعد از اداره راه وشهرسازی حاضرشده تا به خدمت مقدس سربازی اعزام شوند.

وی افزود: عدم حضور به موقع در زمان و محل تعیین شده غیبت محسوب می‌شود.

معاون وظیفه عمومی استان ادامه داد: تمام مشمولان بایستی اوراق مربوط به اعزام خود را مانند برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون و برگ معرفینامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و شناسنامه را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

ترابی با اشاره به عدم ارسال پستی برگه اعزام به خدمت و اینکه برگه معرفینامه مشمولان به مراکزآموزشی ازطریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) صادرمی شود، گفت: آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده‌اند، برای دریافت معرفینامه می‌توانند به یکی ازدفاتر الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه کنند.

تاجزاده، از افراط تا تفریط! جزئیات برنامه دولت برای ایجاد ۹۷۰ هزار شغل در سال ۹۶ واکنش دل بوسکه به جدایی احتمالی رونالدو از لالیگا حضور ظریف در نشست مرکز اروپائی روابط خارجی تصادف جاده کرج - چالوس 6 مصدوم برجای گذاشت محور تهران-ایوانکی بیشترین تردد را در تعطیلات عید فطر داشت نماز عید فطر برای شکرگزاری از خداوند اقامه می‌شود تیرانداز قزوینی به رقابت های قهرمانی دانشجویان جهان اعزام می شود از بلایی که بر سر رسانه ملی آورده‌اید درس نگرفته‌اید؟ عذاب وجدان قاتل افغان را تسلیم پلیس کرد کودک گمشده در جنگل النگدره سالم به آغوش خانواده بازگشت تأکید محیط زیست به اجرای سریع طرح جامع فاضلاب تهران/ مردم تخلف محیط زیستی را گزارش دهند

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا