عملیات موشکی سپاه مرهمی بر زخم‌ خانواده‌های شهدای تروریستی تهران است

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: عملیات موشکی سپاه مرهمی بر زخم‌ خانواده‌های شهدای حادثه تروریستی اخیر است.

متین منتظمی دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم با اشاره به عملیات موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش در سوریه اظهار داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند این دشمنان هستند که از ایران سیلی خواهند خورد و سیلی محکم ملت ایران را همگان با پرتاب 6 موشک به مواضع داعش در سوریه دیدند.

وی با اشاره به اینکه عملیات موشکی سپاه بسیار مقتدرانه و غرور آفرین بود، افزود: اقتدار یعنی اینکه سپاهیان اسلام انتقام خون شهدای عملیات تروریستی تهران را به فاصله کم و بی‌چون و چرا گرفتند. قطعا این عملیات مرهمی بر زخم خانواده‌های شهید و مجروحان حادثه تروریستی تهران خواهد بود.

این فعال دانشجویی افزود: این مسئله نشان داد ایران هر وقت اراده کند می‌تواند با کوچکترین حرکت نیروهای انقلابی، صفوف دشمنان را در هم ریزد.

منتظمی گفت: عملیات اخیر سپاه پاسخ کسانی را که می‌خواستند با پول‌های آل سعود تهران را به ناامنی بکشانند، بسیار شفاف روشن و مقتدرانه داد.

وی در پایان گفت: سیلی محکم و مقتدرانه سپاه کاخ آرزوهای شیطان صفتان را با خاک یکسان کرد و آنها را مدتها سرگردان کرد.

انتهای پیام/

R1011173/P1361/S1,14/CT1

کلیدواژه:

عملیات موشکی سپاه

جامعه فرهنگیان با هیچ شخصی عهد اخوت نخواهد بست روایت وزیر پیشنهادی ارشاد از بازگشت آزادگان +عکس گلزنی سپاهان در دربی با دو گلزن! تصاویر منتشر شده از حمله تروریستی در بارسلونا شمار کشته‌های حمله تروریستی اسپانیا به 13 تن رسید اعلام مخالفت حکومت افغانستان با مأموریت جنگی نیروهای خارجی ‌‌‌آزادگان الگویی برای همه اقشار جامعه و به ویژه نسل جوان هستند زنده از فولادشهر؛ ذوب‌آهن 0 - سپاهان 0

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا