عملیات موشکی سپاه مرهمی بر زخم‌ خانواده‌های شهدای تروریستی تهران است

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: عملیات موشکی سپاه مرهمی بر زخم‌ خانواده‌های شهدای حادثه تروریستی اخیر است.

متین منتظمی دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم با اشاره به عملیات موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش در سوریه اظهار داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند این دشمنان هستند که از ایران سیلی خواهند خورد و سیلی محکم ملت ایران را همگان با پرتاب 6 موشک به مواضع داعش در سوریه دیدند.

وی با اشاره به اینکه عملیات موشکی سپاه بسیار مقتدرانه و غرور آفرین بود، افزود: اقتدار یعنی اینکه سپاهیان اسلام انتقام خون شهدای عملیات تروریستی تهران را به فاصله کم و بی‌چون و چرا گرفتند. قطعا این عملیات مرهمی بر زخم خانواده‌های شهید و مجروحان حادثه تروریستی تهران خواهد بود.

این فعال دانشجویی افزود: این مسئله نشان داد ایران هر وقت اراده کند می‌تواند با کوچکترین حرکت نیروهای انقلابی، صفوف دشمنان را در هم ریزد.

منتظمی گفت: عملیات اخیر سپاه پاسخ کسانی را که می‌خواستند با پول‌های آل سعود تهران را به ناامنی بکشانند، بسیار شفاف روشن و مقتدرانه داد.

وی در پایان گفت: سیلی محکم و مقتدرانه سپاه کاخ آرزوهای شیطان صفتان را با خاک یکسان کرد و آنها را مدتها سرگردان کرد.

انتهای پیام/

R1011173/P1361/S1,14/CT1

کلیدواژه:

عملیات موشکی سپاه

برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی درکردستان/شرکت ۱۵هزار دانش آموز ۲۰۵ هکتار از اراضی ملی استان مرکزی رفع تصرف شد جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی باید یکپارچه و متحد عمل کنند لاریجانی در دیدار با نخست‌وزیر کره جنوبی: توسعه همکاری‌های ایران و کره جنوبی در حوزه‌های اقتصادی سبب احیای روابط بین دو کشور می‌شود ظریف: ممنوعیت ورود مسلمانان آمریکا را امن نمی‌کند آرامش بازگشت ساعت طرح زوج و فرد به روال سابق رایزنی دو روزه ظریف با مقامات آلمان ملی‌پوش ایرانی و رفقا در بهشت اروپا (عکس) ملی‌پوشان در تمرین پرسپولیس حاضر شدند(عکس) سبایوس در یک قدمی رئال مادرید احتمال جدایی جهانبخش از آلکمار

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا