عملیات موشکی سپاه مرهمی بر زخم‌ خانواده‌های شهدای تروریستی تهران است

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: عملیات موشکی سپاه مرهمی بر زخم‌ خانواده‌های شهدای حادثه تروریستی اخیر است.

متین منتظمی دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم با اشاره به عملیات موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش در سوریه اظهار داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند این دشمنان هستند که از ایران سیلی خواهند خورد و سیلی محکم ملت ایران را همگان با پرتاب 6 موشک به مواضع داعش در سوریه دیدند.

وی با اشاره به اینکه عملیات موشکی سپاه بسیار مقتدرانه و غرور آفرین بود، افزود: اقتدار یعنی اینکه سپاهیان اسلام انتقام خون شهدای عملیات تروریستی تهران را به فاصله کم و بی‌چون و چرا گرفتند. قطعا این عملیات مرهمی بر زخم خانواده‌های شهید و مجروحان حادثه تروریستی تهران خواهد بود.

این فعال دانشجویی افزود: این مسئله نشان داد ایران هر وقت اراده کند می‌تواند با کوچکترین حرکت نیروهای انقلابی، صفوف دشمنان را در هم ریزد.

منتظمی گفت: عملیات اخیر سپاه پاسخ کسانی را که می‌خواستند با پول‌های آل سعود تهران را به ناامنی بکشانند، بسیار شفاف روشن و مقتدرانه داد.

وی در پایان گفت: سیلی محکم و مقتدرانه سپاه کاخ آرزوهای شیطان صفتان را با خاک یکسان کرد و آنها را مدتها سرگردان کرد.

انتهای پیام/

R1011173/P1361/S1,14/CT1

کلیدواژه:

عملیات موشکی سپاه

خلاصه بازی پرسپولیس 2-0 نفت طلاییه پیش بینی افزایش ۲۰ درصدی تردد زائران از مرز مهران بهره مندی جامعه هدف بهزیستی از وسایل کمک توانبخشی تکذیب شایعات مربوط به مجازات مالی بانک‌های ترکیه‌ای به اتهام نقض تحریم‌های ایران برنامه آموزشی دانش آموزان در مهران طی اربعین دنبال شود دلار از روند صدور روادید اربعین حذف شد عاشورزاده حذف شد رانندگی انتحاری و خطرناک نیسان آبی رنگ در جاده شمال / ببینید

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا