فقط کافیست فرمانده دستور زدن سیلی را بدهد

فقط کافی است فرمانده کل دستور زدن سیلی را بدهد، آن وقت است که جمهوری اسلامی چنان سیلی به دشمنانش بزند که راه خانه را با راه جهنم اشتباه بگیرند. به گزارش جهان نيوز؛ صبح نو در سرمقاله خود نوشت: از آن روزهایی که مردم در خیابان‌های تهران و شهرهای مختلف کشور با شعار «موشک جواب موشک» پاسخ قاطع به موشک‌های اهدایی غرب به صدام را درخواست می‌کردند، بیشتر از ۳۰‌سال می‌گذرد اما حالا سپاه پاسداران قدرتمند ایران به طرفة العینی، موشکی شلیک می‌کند که از فراز بغداد می‌گذرد و در عمق خاک سوریه مقر تروریست‌های تکفیری را هدف قرار می‌دهد تا هم انتقام خون شهدای مظلوم ۱۲ رمضان را بگیرد و هم به حامیان و تجهیزکنندگان داعش گوشمالی داده باشد.
این یعنی اقتدار، یعنی سربلندی و امنیت برای ایران، یعنی اینکه کسی جرأت نکند به خاک میهن چپ نگاه کند. فقط کافی است فرمانده کل دستور زدن سیلی را بدهد، آن وقت است که جمهوری اسلامی چنان سیلی به دشمنانش بزند که راه خانه را با راه جهنم اشتباه بگیرند.
آری، لحن ما با منطقه نه بلکه با جنایت پیشگان منطقه، که دست‌شان تا مرفق به خون ملت‌های مظلوم و مسلمان آلوده است و با دلارهای نفتی‌شان جاده صاف کن آمریکا و اسرائیل شده‌اند، چنین است؛ قاطع و محکم. اصلاً هم دست و دلمان نمی‌لرزد، هیچ خرده حساب و بدهکاری و صنمی با هیچیک از این جماعت رذل و بدوی نداریم، هم هجوشان می‌کنیم و هم سیلی محکم به صورتشان می‌زنیم تا بعد از این پایشان را از گلیم‌شان درازتر نکنند. پیام این حمله مقتدرانه را الحمدلله آنهایی که باید بگیرند، گرفته‌اند هم سعودی‌های تروریست‌پرور، هم تل آویو نشینان ترسو و بزدل و هم جناب کدخدا که فکر می‌کند با تحریم موشکی ایران می‌تواند ذره‌ای از اقتدار سپاه توانمند ما بکاهد.
کذب بودن مطالب رسانه های معاند علیه آذری جهرمی ماشین منصوریان و درویش پشت درماند تساوي سايپا و استقلال در نيمه اول/ پيروزي يک نيمه‌اي صنعت نفت مقابل پارس جنوبي استعفای نخست وزیر کنگو و کابینه‌اش پایان روند ناکامی شاگردان گل‌محمدی با ثبت دومین شکست نفت اعلام مخالفت حکومت افغانستان با مأموریت جنگی نیروهای خارجی ‌‌‌آزادگان الگویی برای همه اقشار جامعه و به ویژه نسل جوان هستند زنده از فولادشهر؛ ذوب‌آهن 0 - سپاهان 0

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا