ابراهیمی: به ادامه حضور در استقلال افتخار می‌کنم/ مطمئنم فصل خوبی در پیش است

هافبک تیم فوتبال استقلال بعد از تمدید قرارداد با این باشگاه گفت که همچنان به حضور در استقلال افتخار می کنم. امید ابراهیمی بعد از تمدید قرارداد با باشگاه استقلال به سایت رسمی این باشگاه گفت: تمدید قرارداد با استقلال بهترین اتفاق ممکن برای من بود و از این بابت بسیار خوشحال هستم.
به گزارش نامه نیوز، وی اظهار داشت: پس از صحبت هایی که با مسئولان باشگاه درباره ی ادامه ی حضور در استقلال داشتم به توافق نهایی رسیدیم و قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر تمدید کردم و این اتفاق را به فال نیک می گیرم.
او افزود: از اینکه همچنان بازیکن استقلال هستم و پیراهن این تیم را به تن می کنم بسیار خوشحالم و به این مساله افتخار می کنم. استقلال یک تیم بزرگ، پر افتخار و دارای هواداران پرتعداد و پرشور است.
وی تصریح کرد: اطمینان دارم که در فصل آینده می توانیم با تلاش های کادرفنی و بازیکنان و همینطور حمایت های هواداران عزیزمان روزهای بسیار خوبی را رقم بزنیم و نتایجی کسب کنیم که باعث شادی هواداران خونگرم ما بشود.
ابراهیمی در پایان اظهار داشت: جا دارد از زحمات جناب آقای افتخاری مدیرعامل محترم باشگاه و همینطور آقایان توفیقی و منصوریان نهایت تشکر را داشته باشم که پیگیر کار تمدید قرارداد من بودند. همه تلاش و کوشش کلیه اعضای باشگاه، کادرفنی و بازیکنان این است که در کنار یکدیگر بهترین عملکرد را داشته باشیم و رضایت خاطر هواداران عزیز استقلال را فراهم نماییم.

کلیدواژه:

تمدید قرارداد

کودک گمشده در جنگل النگدره سالم به آغوش خانواده بازگشت تأکید محیط زیست به اجرای سریع طرح جامع فاضلاب تهران/ مردم تخلف محیط زیستی را گزارش دهند هر جا که زمین خالی است، می‌فروشند و می‌سازند/ گزارشی از ساخت‌وساز غیرمجاز در منطقه ۱۹ اهواز امروز 52 درجه‌ای می‌شود حرکت ایران به سمت تلفیق گردشگری و طب سنتی جزییات فروش فرآورده‌های نفتی با قیمت پایین‌تر به مرزنشینان منتفی شدن برنامه سالگرد کیارستمی در دانشگاه قائم مقام آستان قدس رضوی: محوریت قرآن در برنامه‌های آستان قدس رضوی/ اعزام قاریان و مؤذنان بارگاه رضوی به ١١ کشور حاجی بابایی در گفت‌وگو با فارس: تعلیم و تربیت جز از طریق پیوند مدرسه و مسجد امکان پذیر نیست مسابقات تکواندو قهرمانی جهان - کره جنوبی مردانی به دور سوم راه یافت/ حذف چهارمین بانوی هوگوپوش از گردونه مسابقات برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی درکردستان/شرکت ۱۵هزار دانش آموز ۲۰۵ هکتار از اراضی ملی استان مرکزی رفع تصرف شد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا