عملیات موشکی سپاه اقتدار نظام در فراسوی مرزهای کشور را نشان داد

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، حجت الاسلام والمسلمین پورمحمدی، وزیر دادگستری عصر روز گذشته، 29 خرداد در مراسم بزرگداشت سومین روز شهادت حسن عشوری، شهید گیلانی مدافع امنیت که با حضور استاندار گیلان و قشرهای مختلف مردم در مسجد امام علی(ع) رودسر برگزار شد، اظهار کرد: عملیات موفقیت آمیز موشکی سپاه پاسداران به مراکز پشتیبانی گروه تروریستی داعش در سوریه، اقتدار جمهوری اسلامی ایران در فراسوی مرزهای کشور را نشان داد.

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران درختی تناور و قدرتمند است، افزود: سلاح هایی که توسط جوانان این کشور ساخته شده قدرت بازدارنده جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام پورمحمدی با بیان اینکه انسجام خوبی بین نیروهای نظامی و امنیتی وجود دارد، تصریح کرد: از یکسو نیروهای اطلاعاتی، پشتیبانی و عمل کننده در هماهنگی کامل هستند و از سوی دیگر از طریق دیپلماسی نیز اقداماتی انجام می شود.

وزیر دادگستری عنوان کرد: هزاران جوان با اخلاص و سلحشور همچون حسن عشوری در کشور ما وجود دارند و عملیات های متعدد و مختلفی به دست نیروهای فرهیخته و باهوش در حوزه های نظامی و امنیتی انجام می گیرد که عموم جامعه از آنها مطلع نیستند، اما امنیت به خوبی در کشور مدیریت و کنترل می شود.

وی خاطرنشان کرد: دولت آمریکا فقط می تواند از جانب خودش موضوعاتی را مطرح کند؛ چراکه دیگر، نماینده سایر کشورها نیست که بخواهد ایران را محکوم کند.

حجت الاسلام پورمحمدی یادآور شد: امروز به پشتوانه حضور مردمی است که وزارت امور خارجه و دیگر نهادهای کشورمان در صحنه های جهانی قدرتمندانه از حقوق ملت ایران دفاع می کنند.

ارزیابی من از هیات مدیره جدید مثبت است/ استقلال باید یک هافبک بازیساز جذب کند فروتن و طهماسبی و حاج آقا داور مهمان محمدحسین میثاقی کما، مرگ مغزی نیست افتتاح سه پروژه گردشگری با حضور معاون رئیس جمهور در گیلان نابغه گیلانی تکواندو بر سکوی نایب قهرمانی جهان ایستاد تصادف در شهرکرد هفت مصدوم داشت هفتم تیر نماد همبستگی ملت ایران و شکست منافقان کوردل است تاکسی های مسکو زردرنگ می شوند اعمال محدودیت ترافیکی در جاده کرج- چالوس تغییر ساعات کار دستگاه های اجرایی در ۹ استان برای مدیریت مصرف برق در تابستان واکنش قاسمی نسبت به اقدامات اخیر آمریکا در سوریه معاون اول رييس جمهور وارد استان گيلان شد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا