پرونده انتخابات شوراهای شهر و روستای بوشهر بسته شد

رئیس هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای استان بوشهر از تایید صحت انتخابات شورای شهر بوشهر خبر داد و افزود: پرونده انتخابات شوراهای شهر و روستایی استان بسته شد. به گزارش جنوب نیوز، حجت السلام عبدالحمید خدری اظهار داشت: پس از بررسی‌های همه جانبه و در راستای پیگیری حقوق داوطلبین معترض به نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر بوشهر، صحت انتخابات این شهر تایید شد.

وی اضافه کرد: پس از شمارش اولیه آراء پس از انجام انتخابات شورای اسلامی شهر بوشهر، عده‌ای از داوطلبین با در دست داشتن مستنداتی در یک فرایند قانونی مراتب اعتراض خود به نتایج انتخابات را اعلام و خواستار بازنگری در نتایج شدند.

رئیس هیات نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای استان بوشهر در گفتگو با فارس تصریح کرد: از آنجا که قانون‌گذار هیات‌های نظارت را موظف به رسیدگی به هر نوع شکایت پس از انتخابات در موعد مقرر کرده است، این مستندات با حساسیت ویژه مورد بررسی قرار گرفت و اگرچه بخشی از این مستندات به حق و نشان دهنده وجود تخلفاتی بوده است اما از آنجا که حجم این تخلفات به گونه‌ای نبود که بر آرائ کلی منتخبین راه‌یافته به شورای پنجم شهر بوشهر تاثیرگذار باشد و اقدامات مشابه‌ای نیز توسط سایر داوطلبینی که موفق به ورود به جمع منتخبین نشده بودند نیز انجام شده بود، صحت انتخابات تایید شد.

وی یادآور شد: با تایید صحت انتخابات این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی در شهر بوشهر که توسط هر سه عضو این هیات عالی نظارت در استان بوشهر با حضور اینجانب، سکینه الماسی و محمد باقر سعادت انجام شد پرونده انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان بوشهر که قبلا نیز مورد تایید قرار گرفته بود بسته شد و با ابلاغ به فرمانداری‌های استان زمینه ثبت آن در مجموعه وزارت کشور هموار می‌شود.

رئیس هیات نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای استان بوشهر بیان کرد: با رای نهایی امروز هیات عالی نظارت استان بوشهر، کیوان هاشم‌زاده با 14 هزار و یک رای، پویا دولابی 11 هزار و 626 رای،ندا عبدالله‌زاده 11 هزار و 330 رای، روح الله نصرتی 10 هزار و 915 رای، مهرزاد آسایش 10 هزار و 188 رای، طاهره شمشیری 9 هزار و 999 رای، عبدالخالق برزگرزاده 9 هزار و678 رای، اکبر توسلی 9 هزار و 71 رای و ابوذر دهدار 8 هزار و 985 رای به عنوان اعضای اصلی معرفی شدند.

وی ادامه داد: علی پولادی‌ریشهری با 8 هزار و 384 رای، داریوش پوربهی با 8 هزار و 190 رای، صدرالله محمدی‌باغملایی با 7 هزار و 950 رای، رباب عبیدی با 7 هزار و 760 رای، زهرا رضایی با 7 هزار و 419 رای و حیدر رفاهی با 6 هزار و 995 رای به عنوان اعضای علی‌البدل شورای شهر بوشهر معرفی شدند.

کلیدواژه:

انتخابات شورای اسلامی شهر | شهر و روستای استان بوشهر | انتخابات شوراهای | صحت انتخابات | شهر بوشهر

حکم قصاص برای مردی که12سال پیش،همسر معتادش را آتش زد افشاگری روزنامه پرسپولیسی از مذاکرات پنهانی آبی‌ها! آیا ورزش اشتها را زیاد می کند عجیب ترین گنجینه جهان در دستان زوج سالخورده+تصاویر آغاز فصل جدید بوندسلیگا با پیروزی بایرن مونیخ ۴ زخمی در تیراندازی در مراسم ختم اعترافات پدرخوانده در پرونده سرهای بریده پایتخت توافق برای تحویل ۲۰میلیون قطعه جوجه به اتحادیه سراسری مرغداران

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا