گزارشی از روند آماده سازی جوانان والیبال برای حضور در مسابقات جهانی

به گزارش وانانیوز، نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 21 سال جهان با حضور 16 تیم برتر از دوم تا یازدهم تیرماه به میزبانی جمهوری چک و در شهرهای «چسکه بوجویتسه» و «برنو» برگزار می شود. تیم ملی والیبال جوانان ایران در دور مقدماتی این رقابت ها در گروه سوم با تیم های ایتالیا، آرژانتین و اوکراین همگروه است.
شاگردان بهروز عطایی پس از کسب نایب قهرمانی در آسیا راهی رقابت های جهانی شدند و در این فاصله تا شروع مسابقات برنامه های مدونی را پشت سر گذاشتند. اکثر ملی پوشان این تیم عضو تیم کاله آمل شدند تا با هم در رقابت های لیگ برتر حضور داشته باشند و هماهنگی شان برای مسابقات جهانی بالاتر برود.
این تیم که ترکیبی کاملاً جوان داشت مسابقات لیگ هم بسیار خوب ظاهر شد و به پلی آف هم رسید. بسیار از بازیکنان این تیم جز ستاره های لیگ بودند که این موضوع اهالی والیبال را برای مسابقات جهانی امیدوار کرد. تداخل کاری تیم جوانان با تیم امید هم به خوبی مدیریت شد تا بازیکنان مشترک بتوانند به هر دو تیم خدمت کنند.
شاگردان عطایی به عنوان نماینده ایران به مسابقات کشورهای اسلامی رفتند و توانستند در رقابت با تیم های بزرگتر از خود از نظر سنی عنوان قهرمانی را از آن خود کنند. جوانان ایران در حالی که از سوی ایتالیایی ها دعوت شده بودند به دلیل همگروهی با این تیم در مسابقات جهان دعوت آنها را رد کردند و راهی ترکیه شدند.
جوانان ایران 4 دیدار دوستانه با ترکیه برگزار کردند که بسیار به کادر فنی کمک کرد تا آخرین شرایط ملی پوشان را بررسی کند. به هر حال حالا جوانان ایران در اسلوونی به سر می برند تا تمرینات خود را پیگیری کنند. شاگردان عطایی در دو نوبت صبح و عصر در اردوی اسلوونی تمرین می کنند و به گفته اعضای کادر فنی ملی پوشان به آمادگی 90درصدی رسیده اند.
شاید تنها نگرانی کادر فنی و اهالی والیبال مصدومیت چند بازیکن کلیدی تیم باشد. در راس آنها جواد کریمی و اصغر مجرد و علی یوسف پور؛ البته چند بازیکن هم به تازگی دچار سرماخوردگی شده اند که به نظر می رسد با توجه به زمان باقی مانده تا شروع مسابقات به مرز آمادگی می رسند.
دکتر مهدی احمدی به همراه محمود محمدی پزشک و ماساژور تیم ملی در اردوی اسلوونی بسیار تلاش کردند تا ملی پوشان سلامتی کامل خود را به دست بیاورند. کادر فنی امیدوار است تا زمان شروع رسمی بازی ها تمام بازیکنانش را در اختیار داشته باشد و بتواند با تمام توان به مصاف حریفان برود.
انتهای پیام/ک

کلیدواژه:

جوانان ایران | ملی پوشان | کادر فنی

مشکل آقایان با معجزات موسی(ع) است! تمام آمارهای آزمون سراسری ۱۰ شهید در حمله جنگنده‌های سعودی به یمن آمادگی کامل وزارت نیرو برای تامین آب و برق در اوج گرما هافبک سابق سرخابی به ملوان پیوست رقابت 9هزار دانش آموز قزوینی برای ورود به مدارس نمونه دولتی بالاگرفتن اختلاف وزیر دارایی انگلیس با راهبرد دولت بر سر برگزیت پرونده‌ای علیه خانم صدراعظم/ گل به خودی امنیتی ژرمن‌ها خبرنگار مو بلوندی که مورد توجه ترامپ قرار گرفت + فیلم علیرضا زاکانی: پنج نکته درباره حواشی روز عیدفطر استخدام فیلمبردار، تدوینگر، مسئول دفتر، کمک حسابدار نصب پلاکارد و استعمال دخانیات در محل تمرین پرسپولیس ممنوع شد! + عکس

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا