ماموستا خالدی: حمله موشکی سپاه پاسخ محکم و دندان‌شکنی برای داعش بود

امام جمعه دیواندره گفت: حمله موشکی نشانه وحدت و یکدلی و پاسخ محکم و دندان‌شکنی برای حامیان داعش و کسانی که قصد ضربه زدن به امنیت ایران را دارند بود.

ماموستا معروف خالدی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در سنندج، با اشاره به عظمت نظام و انقلاب اظهار داشت: اقتدار نظام جمهوری اسلامی در منطقه نه تنها برای ایرانیان بلکه برای تمام ملت‌های آزادیخواه و مظلوم جهان مایه دلگرمی است.

وی گفت: حضور مقتدرانه و هوشمندانه نیروهای انقلابی سپاه پاسداران به‌راستی مایه حفظ شرف، آبرو و ناموس ایران و سایر کشورها است.

امام جمعه دیواندره با اشاره به حمله موشکی ایران به مقر تروریست‌های تکفیری در دیرالزور سوریه تصریح کرد: این حمله موشکی چون از استان کردستان و کرمانشاه انجام شد نشانه «وحدت و یکدلی» و برای حامیان داعش و کسانی که می‌خواهند به امنیت ایران ضربه وارد کنند، واقعاً پاسخ محکم و دندان‌شکنی بود.

وی گفت: این پاسخ دندان‌شکن به‌معنای آن بود که اگر تروریسم و حامیان داعش بخواهند حرکتی کنند با حمله موشکی ایران مواجه می‌شوند.

ماموستا خالدی افزود: حمله موشکی سپاه تنها جزء و گوشه‌ای از دریای قدرت نظامی و موشکی ایران بود و برای کشورهایی که با ایران دشمنی دارند اخطاری بود و چنانچه بخواهند حرکتی انجام بدهند با پاسخ‌های محکم‌تر مواجه می‌شود.

وی با بیان اینکه ایران هیچ تجاوزی را بدون پاسخ نمی‌گذارد، اظهار کرد: حمله موشکی سپاه به به مقر تروریست‌های تکفیری داعش در دیرالزور سوریه بزرگ‌ترین ضربه و هزینه برایشان داشت و به‌راستی اگر دوباره کوچک‌ترین حرکتی انجام بدهند این‌بار با پاسخ کوبنده‌تر، محکم‌تر و قاطعانه‌تر نیروهای سپاه پاسداران و مردم ایران مواجه می‌شوند.

انتهای پیام/

R7848/P1361/S6,66/CT1

کلیدواژه:

حمله موشکی

مصدومیت ۳ آتش‌نشان در حادثه حریق محل توزیع گاز مایع آجر و قدمت آن در تاریخ ایران مخفی کردن جسد برادر داخل گونی بعد از برادرکٌشی "العبادی"چهارشنبه به ترکیه سفر می‌کند شفر مخالف برنامه قبل دربی/شام خوردن این مدلی بی معناست! آزار جنسی توسط سرایدار مدرسه تکذیب شد! آزار جنسی در حادثه مدرسه دخترانه اسلام آباد ارومیه کذب است تعرض سرایدار به دختر دبستانی +عکس

آخرین خبرهـا