ماموستا خالدی: حمله موشکی سپاه پاسخ محکم و دندان‌شکنی برای داعش بود

امام جمعه دیواندره گفت: حمله موشکی نشانه وحدت و یکدلی و پاسخ محکم و دندان‌شکنی برای حامیان داعش و کسانی که قصد ضربه زدن به امنیت ایران را دارند بود.

ماموستا معروف خالدی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در سنندج، با اشاره به عظمت نظام و انقلاب اظهار داشت: اقتدار نظام جمهوری اسلامی در منطقه نه تنها برای ایرانیان بلکه برای تمام ملت‌های آزادیخواه و مظلوم جهان مایه دلگرمی است.

وی گفت: حضور مقتدرانه و هوشمندانه نیروهای انقلابی سپاه پاسداران به‌راستی مایه حفظ شرف، آبرو و ناموس ایران و سایر کشورها است.

امام جمعه دیواندره با اشاره به حمله موشکی ایران به مقر تروریست‌های تکفیری در دیرالزور سوریه تصریح کرد: این حمله موشکی چون از استان کردستان و کرمانشاه انجام شد نشانه «وحدت و یکدلی» و برای حامیان داعش و کسانی که می‌خواهند به امنیت ایران ضربه وارد کنند، واقعاً پاسخ محکم و دندان‌شکنی بود.

وی گفت: این پاسخ دندان‌شکن به‌معنای آن بود که اگر تروریسم و حامیان داعش بخواهند حرکتی کنند با حمله موشکی ایران مواجه می‌شوند.

ماموستا خالدی افزود: حمله موشکی سپاه تنها جزء و گوشه‌ای از دریای قدرت نظامی و موشکی ایران بود و برای کشورهایی که با ایران دشمنی دارند اخطاری بود و چنانچه بخواهند حرکتی انجام بدهند با پاسخ‌های محکم‌تر مواجه می‌شود.

وی با بیان اینکه ایران هیچ تجاوزی را بدون پاسخ نمی‌گذارد، اظهار کرد: حمله موشکی سپاه به به مقر تروریست‌های تکفیری داعش در دیرالزور سوریه بزرگ‌ترین ضربه و هزینه برایشان داشت و به‌راستی اگر دوباره کوچک‌ترین حرکتی انجام بدهند این‌بار با پاسخ کوبنده‌تر، محکم‌تر و قاطعانه‌تر نیروهای سپاه پاسداران و مردم ایران مواجه می‌شوند.

انتهای پیام/

R7848/P1361/S6,66/CT1

کلیدواژه:

حمله موشکی

نامه علي مطهري «قرون وسطايي» است چهار سؤال جدی که ایران خودرو باید پاسخ بدهد؟! تساوی تیم‌های تارتار و فیروز کریمی پرتغال 4 - نیوزلند 0/نمایش قدرت قهرمان اروپا و صعود به مرحله بعد از خواستگاری سیاسی، ورزشی و بازارچه دسته چندم اروپایی تا عقد قرار داد در دمای 55 درجه قاسمی درگذشت خبرنگار ایرنا را تسلیت گفت درخشش فوق العاده رونالدو ادامه دارد (عکس) عربستان سعودی فردا یکشنبه را عید فطر اعلام کرد جنگنده‌های رادارگریز ایرانی پیشتاز پنهان‌کارترین هواپیماهای جهان + تصاویر مراسم روز قدس با حضور شخصیت های سیاسی و فرهنگی در تونس برگزارشد روز جهانی قدس در بوسنی و هرزگوین گرامی داشته شد روحانی: مردسالاری تفکری‌سنتی ولی غیردینی‌است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا