تَکرار می‌کنم؛ خداحافظ پرسپولیس (فایل صوتی)

به گزارش خبرنگار ایلنا، سروش رفیعی که با فرافکنی مسوولان پرسپولیس بعد از ناکامی آنها در جذب داریوش شجاعیان در خصوص بازگرداندن به پرسپولیس همراه شده بود، نسبت به این مساله واکنش نشان داد.

مسوولان پرسپولیس که همزمان با استقلال به دنبال داریوش شجاعیان بودند، بعد از ناکامی در جلب رضایت این بازیکن و دریافت رضایتنامه‌اش که راهی استقلال شد، با فرافکنی عجیبی امروز اخبار رسانه‌ها را به خود اختصاص دادند و اعلام کردند در مذاکرات مجدد خود با سروش رفیعی رضایت اولیه او را برای تمدید قرارداد با این تیم دریافت کرده اند.

با این حال سروش رفیعی که صبح روز گذشته به تهران بازگشته بود، دقایقی پیش در گفتگویی لایو از صفحه اینستاگرام خود به طور مستقیم با هوادارانش به صحبت پرداخت و اعلام کرد با توجه به شرایطی که داراست ترجیح می دهد به فوتبال خود خارج از لیگ برتر ادامه دهد.

این اتفاق از سوی مسوولان پرسپولیس در حالی رقم خورده بود که شماره هفت محبوب هواداران پرسپولیس پیش از این نیز اعلام کرده بود به دنبال جدایی از این تیم است و صحبت های امروز ترکاشوند او را وادار کرد خداحافظی‌اش را بار دیگر تَکرار کند.

فایل صوتی تصمیم نهایی سروش رفیعی را در ادامه می‌توانید بدون واسطه و فرافکنی مسوولان پرسپولیس گوش دهید.

کلیدواژه:

مسوولان پرسپولیس | سروش رفیعی

زمان بازی ایران و سوریه اعلام شد تصاویر/ عروسی حامد نیک پی با حضور سالومه و رها اعتمادی و ... آیت الله حسن صانعی: بازگشت به راه امام راحل و مقام معظم رهبری بهترین راه ها برای نجات کشور است. ترکیه در حال همکاری با ایران برای تضمین صلح پایدار در سوریه است نشت خطوط لوله نفت در اراضی کشاورزی منطقه دارخوین شادگان قاتل، زن جوانش را در خیابان مرزداران کشت/ قاتل فراری را شناسایی کنید/ عکس «ایران خودرو» پژو ۳۲ میلیونی را ۹۵ میلیون می‌فروشد درخواست بسیج دانشجویی از نمایندگان درباره ۳ وزیر پیشنهادی

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا