تَکرار می‌کنم؛ خداحافظ پرسپولیس (فایل صوتی)

به گزارش خبرنگار ایلنا، سروش رفیعی که با فرافکنی مسوولان پرسپولیس بعد از ناکامی آنها در جذب داریوش شجاعیان در خصوص بازگرداندن به پرسپولیس همراه شده بود، نسبت به این مساله واکنش نشان داد.

مسوولان پرسپولیس که همزمان با استقلال به دنبال داریوش شجاعیان بودند، بعد از ناکامی در جلب رضایت این بازیکن و دریافت رضایتنامه‌اش که راهی استقلال شد، با فرافکنی عجیبی امروز اخبار رسانه‌ها را به خود اختصاص دادند و اعلام کردند در مذاکرات مجدد خود با سروش رفیعی رضایت اولیه او را برای تمدید قرارداد با این تیم دریافت کرده اند.

با این حال سروش رفیعی که صبح روز گذشته به تهران بازگشته بود، دقایقی پیش در گفتگویی لایو از صفحه اینستاگرام خود به طور مستقیم با هوادارانش به صحبت پرداخت و اعلام کرد با توجه به شرایطی که داراست ترجیح می دهد به فوتبال خود خارج از لیگ برتر ادامه دهد.

این اتفاق از سوی مسوولان پرسپولیس در حالی رقم خورده بود که شماره هفت محبوب هواداران پرسپولیس پیش از این نیز اعلام کرده بود به دنبال جدایی از این تیم است و صحبت های امروز ترکاشوند او را وادار کرد خداحافظی‌اش را بار دیگر تَکرار کند.

فایل صوتی تصمیم نهایی سروش رفیعی را در ادامه می‌توانید بدون واسطه و فرافکنی مسوولان پرسپولیس گوش دهید.

کلیدواژه:

مسوولان پرسپولیس | سروش رفیعی

هزینه میلیاردی روی دست استقلال / زرنگ بازی از نوع پروفسور کامیابی‌نیا فردا با پرسپولیس تمدید می‌کند تماشاچی محکوم به اعدام در راه پایتخت مسابقه اطلاعات عمومی جدول ماه شهادت شهدای هفتم تیر برگزار می شود آمار تاسف برانگیز وضعیت معیشتی زنان بیوه آمران و حامیان اهانت به رئیس‌جمهور به رأی مردم تمکین کنند مردم از رأی خود پاسداری می‌کنند تیم فوتبال نفت آبادان در دیزلچه حمام ترکیه اردو می زند مبارزه فرودگاه آمستردام با آلودگی صوتی (+عکس) واکنش کاخ سفید به اظهارات «جانی دپ» عکس ؛ سلفی جالب بازیگر زن محبوب با سردار آزمون ازسرگیری صادرات مرغ به عراق و افغانستان افزایش 3 هزار تومانی قیمت سکه

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا