پول مي‌دهند تا نقش بخرند

خبرگزاري آريا - پس از سال‌ها فعاليت در سينما و تلويزيون کمتر کسي است که فخرالدين صديق‌شريف را نشناسد يا از بازي او در سريال‌هاي تاريخي خاطره‌اي نداشته باشد.

او را مي‌توان جزو بازيگران با اخلاق و بي‌حاشيه‌اي دانست که تاکنون در فيلم‌هاي سينمايي زيادي مانند «اخراجي‌ها»، «دموکراسي تو روز روشن»، «مريم مقدس»، «ابراهيم خليل‌الله»، «روز واقعه» و سريال‌هايي چون «معماي شاه»، «کلاه پهلوي»، «تبريز در مه»، «در چشم باد»، «ولايت عشق»، «روزهاي زندگي»، «خانه سبز»، «پهلوانان نمي‌ميرند»، «اميرکبير» و... نقش‌آفريني کرده است. صديق‌شريف اين روزها فيلم سينمايي «آشوب» را به کارگرداني کاظم راست‌گفتار بر پرده سينماها دارد. با او درباره حضورش در اين فيلم، دلايل کم‌کاري‌اش و... به گفت‌وگو نشسته‌ايم که در ادامه مي‌خوانيد.
صادقیان از سپیدرود جدا شد نمایش«مده آ، فصل دوم» ویژه عکاسان به صحنه می‌رود احتمال پیروزی حزب حاکم سوسیالیست در انتخابات پارلمانی آلبانی در مرحله دوم کار سختی داریم آشنایی با فعالیت‌های ورزشی و غیر ورزشی 5 عضو هیات‌مدیره استقلال+روزمه کاری صادقیان با سپیدرود به توافق نرسید تلاش «مسافر» برای توپ گیری سوژه برتر فدراسیون جهانی شد+ عکس مدال برنز جهان بر گردن حجی زواره استخدام 4 ردیف شغلی در تهران آیت ‌الله سیستانی روز دوشنبه را عید سعید فطر در عراق اعلام کرد چند توصیه برای بیماران مبتلا به سیروز کبدی واژگونی تانکر حامل نفت حادثه آفرید

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا