پول مي‌دهند تا نقش بخرند

خبرگزاري آريا - پس از سال‌ها فعاليت در سينما و تلويزيون کمتر کسي است که فخرالدين صديق‌شريف را نشناسد يا از بازي او در سريال‌هاي تاريخي خاطره‌اي نداشته باشد.

او را مي‌توان جزو بازيگران با اخلاق و بي‌حاشيه‌اي دانست که تاکنون در فيلم‌هاي سينمايي زيادي مانند «اخراجي‌ها»، «دموکراسي تو روز روشن»، «مريم مقدس»، «ابراهيم خليل‌الله»، «روز واقعه» و سريال‌هايي چون «معماي شاه»، «کلاه پهلوي»، «تبريز در مه»، «در چشم باد»، «ولايت عشق»، «روزهاي زندگي»، «خانه سبز»، «پهلوانان نمي‌ميرند»، «اميرکبير» و... نقش‌آفريني کرده است. صديق‌شريف اين روزها فيلم سينمايي «آشوب» را به کارگرداني کاظم راست‌گفتار بر پرده سينماها دارد. با او درباره حضورش در اين فيلم، دلايل کم‌کاري‌اش و... به گفت‌وگو نشسته‌ايم که در ادامه مي‌خوانيد.
مطالبات گندمکاران هنوز به طور کامل پرداخت نشده است یکی از معضلات رایج در دستگاه‌ها و ادارات استفاده از موبایل و شبکه‌های اجتماعی است پیگیری مجلس برای افزایش حقوق نیروهای مسلح اهورا قربانی شکنجه هولناک ناپدری +عکس حضرت عباس الگوی بی بدیل ولایت پذیری این موفقیت‌ها اتفاقی نیست مقام آمریکایی: مذاکرات مستقیم احتمالی با کره شمالی را منتفی نمی دانیم کلینتون: تهدیدهای «شوالیه ای» علیه کره شمالی خطرناک است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا