پول مي‌دهند تا نقش بخرند

خبرگزاري آريا - پس از سال‌ها فعاليت در سينما و تلويزيون کمتر کسي است که فخرالدين صديق‌شريف را نشناسد يا از بازي او در سريال‌هاي تاريخي خاطره‌اي نداشته باشد.

او را مي‌توان جزو بازيگران با اخلاق و بي‌حاشيه‌اي دانست که تاکنون در فيلم‌هاي سينمايي زيادي مانند «اخراجي‌ها»، «دموکراسي تو روز روشن»، «مريم مقدس»، «ابراهيم خليل‌الله»، «روز واقعه» و سريال‌هايي چون «معماي شاه»، «کلاه پهلوي»، «تبريز در مه»، «در چشم باد»، «ولايت عشق»، «روزهاي زندگي»، «خانه سبز»، «پهلوانان نمي‌ميرند»، «اميرکبير» و... نقش‌آفريني کرده است. صديق‌شريف اين روزها فيلم سينمايي «آشوب» را به کارگرداني کاظم راست‌گفتار بر پرده سينماها دارد. با او درباره حضورش در اين فيلم، دلايل کم‌کاري‌اش و... به گفت‌وگو نشسته‌ايم که در ادامه مي‌خوانيد.
«راه ابریشم جدید» چه تاثیری روی اقتصاد ایران دارد؟ با ۱۰۰میلیون هم می توان خانه خرید؟ +جدول نشریه هیل: تهدید ایران پیچیده تر شده است ثبت شرکت‌های صوری سخت‌تر می‌شود/ امید‌های واهی برای ثبت شرکت کاغذی انتقاد شيخ الازهر از رئيس جمهوري تونس درباره تساوي حقوق زن و مرد بيش از يک ميليون زائر وارد عربستان شده اند تساوی روستوف در غیاب عزت‌اللهی سرکرده گروهک تروریستی جیش‌النصر زنده است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا