با اینکه نه ساله ام تمام روزه ام را گرفته ام +عکس

به گزارش جام نیوز، در سحر گاه شب قدر و به مناسبت شهادت حضرت علی علیه السلام و غم گساری یتیمان کوفه فرزندان شهدای مدافع حرم زاده اکبر و شیبانی مهمان برنامه سر سفره خدا شدند.

در این برنامه محمد وحید و فاطمه حوراء شیبانی فرزندان شهید شیبانی که در سال 91 در درگیری با گروه تروریستی پژاک به شهادت رسیده بود، به همراه مهدی و فاطمه زاده اکبر فرزندان شهید زاده اکبر از شهدای مدافع حرم شرکت داشتند مجریان برنامه با ایجاد فضایی شاد به مسایل حوزه روزه داری برای کودکان پرداختند.

مهدی زاده اکبر بدون مطرح کردن موضوع شهادت پدر و خلا ایجاد شده از فقدان پدر گفت من به مادرم افتخار می کنم سعی می کنم با مسئولیت پذیری و احترام بیشتر در ماه خدا نقش پررنگی در خانواده داشته باشم.

وی که هنوز به سن بلوغ نرسیده بود گفت که در مدرسه وی را به عنوان صلح دهنده و فردی مذهبی می شناسند و در ماه رمضان تلاش کرده است که بسیاری از دوستانش را برای حضور در مسجد همراهی کند.

در بخش دیگر برنامه خواهر مهدی به مجری برنامه گفت که مادر و برادرش را خیلی دوست دارد.

در ادامه برنامه فاطمه حورا که به سن بلوغ رسیده بود گفت که همه روزه های ماه مبارک رمضان را گرفته است و با اینکه 9 سال سن دارد در بخش های مختلف خانه کمک مادر می کنم.

لازم بذکر است برنامه سر سفره خدا هر روز به صورت زنده از شبکه پویا تولید می شود و در 23 امین روز ماه رمضان با دعوت از فرزندان شهدای سالهای اخیر به تبلور نقش اجتماعی این فرزندان برای پر کردن خلا پدر در خانواده شهدا پرداخت.

دانشجو

115

کلیدواژه:

زاده اکبر

پاندا به عنوان يكي از نمادهاي كشور چين به ابزاري در سياست خارجي تبديل شده است دیپلماسی پاندا شهر بی‌سقف برای کـودکان! از تمایل روحانی به شرکت در جلسات جامعه روحانیت تا قدردانی از رئیس‌جمهور برای چینش هیات دولت پیشنهاد ایتالیایی برای بهترین مدافع الهلال عملیات ۲۴ ساعته پلیس تهران علیه مجرمان پایتخت دلار و طلای جهانی هم مسیر شدند/ افت قیمت سکه در بازار آزاد+ جدول تلاش مدیران استقلال برای بازگشت قائدی قبل از دربی فاینانس‌ها تنها با یک برگ تضمین وزیر اقتصاد اخذ می‌شود/ 25 میلیارد دلار خط فاینانس جذب شده در کشور جذب شده است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا