با اینکه نه ساله ام تمام روزه ام را گرفته ام +عکس

به گزارش جام نیوز، در سحر گاه شب قدر و به مناسبت شهادت حضرت علی علیه السلام و غم گساری یتیمان کوفه فرزندان شهدای مدافع حرم زاده اکبر و شیبانی مهمان برنامه سر سفره خدا شدند.

در این برنامه محمد وحید و فاطمه حوراء شیبانی فرزندان شهید شیبانی که در سال 91 در درگیری با گروه تروریستی پژاک به شهادت رسیده بود، به همراه مهدی و فاطمه زاده اکبر فرزندان شهید زاده اکبر از شهدای مدافع حرم شرکت داشتند مجریان برنامه با ایجاد فضایی شاد به مسایل حوزه روزه داری برای کودکان پرداختند.

مهدی زاده اکبر بدون مطرح کردن موضوع شهادت پدر و خلا ایجاد شده از فقدان پدر گفت من به مادرم افتخار می کنم سعی می کنم با مسئولیت پذیری و احترام بیشتر در ماه خدا نقش پررنگی در خانواده داشته باشم.

وی که هنوز به سن بلوغ نرسیده بود گفت که در مدرسه وی را به عنوان صلح دهنده و فردی مذهبی می شناسند و در ماه رمضان تلاش کرده است که بسیاری از دوستانش را برای حضور در مسجد همراهی کند.

در بخش دیگر برنامه خواهر مهدی به مجری برنامه گفت که مادر و برادرش را خیلی دوست دارد.

در ادامه برنامه فاطمه حورا که به سن بلوغ رسیده بود گفت که همه روزه های ماه مبارک رمضان را گرفته است و با اینکه 9 سال سن دارد در بخش های مختلف خانه کمک مادر می کنم.

لازم بذکر است برنامه سر سفره خدا هر روز به صورت زنده از شبکه پویا تولید می شود و در 23 امین روز ماه رمضان با دعوت از فرزندان شهدای سالهای اخیر به تبلور نقش اجتماعی این فرزندان برای پر کردن خلا پدر در خانواده شهدا پرداخت.

دانشجو

115

کلیدواژه:

زاده اکبر

نماینده ولی فقیه در سپاه: دشمن اشتباه محاسباتی کند، پاسخ محکمی دریافت خواهد کرد هشدار مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل به شنا در رودخانه ها در پی جان باختن سه جوان زنجانی در قزل اوزن 13 درصد جمعیت سلطانیه عضو کتابخانه های عمومی هستند رابطه بین گردشگری و میراث فرهنگی مشخص شود 21هزار و 422 داوطلب هرمزگان در کنکور سراسری شرکت می کنند سه‌نوازی کلاوس گزینگ، بیورن مه‌یر و ساموئل روهرر نشر هرمس آلبوم آمیرا را منتشر و روانه بازار موسیقی کرد ویژگی این دوره توجه به رویکرد سینمای کودک و نوجوان است/بزرگداشت دنیا فنی زاده و توران میرهادی در جشنواره بیرانوند: تا پایان قراردادم در پرسپولیس می مانم ثبت 24 روز هوای آلوده درگچساران افزایش 18 درصدی پرونده‌های سقط درمانی در پزشکی قانونی خراسان‌جنوبی فرمانده سپاه خلیل‌آباد: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس حمله دوم به قلب دشمن بود معاون هواشناسی مازندران خبر داد احتمال بارش‌های پراکنده طی تعطیلات عید فطر در مازندران

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا