دستبرد ۶۵۰ میلیونی به خانه شهروند مشهدی/سارق با ۲ مالخر دستگیر شد

مشهد- سارق حرفه‌ای که ۶۵۰ میلیون ریال اموال یک منزل مسکونی در مشهد را ربوده بود به همراه دو نفر مالخر دستگیر شدند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی با اعلام شکایت یکی از ساکنان محدوده رباط طرق مشهد که خانه‌اش مورد دستبرد واقع شده بود، اکیپی از مأموران پایگاه جنوب آگاهی عهده دار رسیدگی به پرونده این شکایت شدند.
سرهنگ حمید رزمخواه افزود: کارآگاهان با انجام یکسری تحقیقات علمی و پلیسی و ردزنی‌های اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از دست داشتن یک جوان ۳۰ ساله در این سرقت بزرگ دست یافتند و او را تحت نظر قرار دادند و سرانجام در یک عملیات غافلگیرانه متهم را در نزدیکی مخفیگاهش در خیابان مفتح مشهد سوار بر موتورسیکلت دستگیر کردند.
وی گفت: متهم که در بازجویی‌های اولیه منکر هرگونه جرمی بود، در برابر مستندات کارآگاهان ناچار به اعتراف شد و گفت که اموال مسروقه را به قیمت ناچیزی به یک مالخر در خیابان پورسینای شهرک شهید رجایی فروخته و چند کیلو زعفران سرقتی را نیز به مالخر دیگری در یکی از مجتمع‌های بزرگ تجاری مشهد فروخته است.
رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی افزود: دو مالخر اموال مسروقه که ۳۱ و ۴۰ ساله هستند در پی اعترافات متهم، دستگیر شدند.
وی گفت: ارزش اموال مسروقه از منزل شاکی پرونده ۶۵۰ میلیون ریال برآورد شده است.

کشمکش در انتخاب شهردار کرج/انتخاب سرپرست برای شهرداری «راه ابریشم جدید» چه تاثیری روی اقتصاد ایران دارد؟ با ۱۰۰میلیون هم می توان خانه خرید؟ +جدول نشریه هیل: تهدید ایران پیچیده تر شده است ثبت شرکت‌های صوری سخت‌تر می‌شود/ امید‌های واهی برای ثبت شرکت کاغذی بيش از يک ميليون زائر وارد عربستان شده اند تساوی روستوف در غیاب عزت‌اللهی سرکرده گروهک تروریستی جیش‌النصر زنده است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا