اصابت یکی از موشک‌های سپاه 50 داعشی را از پای درآورد

صراط: شبکه تلویزیونی المیادین هم به نقل از یک منبع مسؤول اعلام کرد یکی از موشکهای ایرانی به صورت مستقیم به مقر فرماندهان داعش در شهر المیادین سوریه اصابت کرده است.

به گزارش العالم، منابع میدانی اعلام کرد بر اثر اصابت یکی از موشکهای سپاه پاسداران به مقر گروهک تروریستی داعش در شهر المیادین سوریه بیش از 50 نفر از تروریست های داعش که 6 نفر از آنان لیبیایی بودند به هلاکت رسیدند.

شبکه تلویزیونی المیادین هم به نقل از یک منبع مسؤول اعلام کرد یکی از موشکهای ایرانی به صورت مستقیم به مقر فرماندهان داعش در شهر المیادین سوریه اصابت کرده است.

این منبع افزود: داعش از یکی از مدارس نزدیک به بیمارستان به عنوان مقر خود استفاده می کرد. تاکنون 50 نفر از فرماندهان داعش و اعضای میدانی این گروهک کشته شده اند.

به گزارش شبکه المیادین، این منبع بر کشته شدن شش نفر از فرماندهان میدانی داعش که لیبیایی بودند تأکید کرد. از جمله این رهبران می توان به ابو عاصم اللیبی و عبدالقادر الفرانی معروف به ابو حارث اشاره کرد.
توافق پاریس تنها راه حفظ صخره‌های مرجانی است بازهم بسته های چاکلز تبدیل به خودرو شدند ! مه گرفتگی و گرد و غبار در راه‌های کشور حرکت به سمت همگرایی سیاسی در لبنان پس از تصویب قانون انتخابات پیرترین زندانی آمریکایی در 100 سالگی با ویلچر از زندان آزاد شد+ تصاویر غیاثی:حدادی نیاز به استراحت دارد / مربیان خارجی به ایران می آیند آخرین وضعیت لیست استقلال عکس/ انجام حرکات یوگا روی ناو هواپیمابر مقامات آمریکا در پی رشوه به تلگرام اعطای «تندیس پاسخگویی» به پاسخگوترین مسئول دانشگاه بوعلی موادمخدر و سرقت مهمترين علت زنداني شدن افراد در فارس استان زنجان پتانسیل خوبی در رشته اسکیت دارد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا