گفت و شنود/ سلطان جنگل کیست؟

ترامپ و دار و دسته‌اش از بس که با کاسه‌لیس‌های توسری خورده‌ای مثل آل‌سعود و آل‌خلیفه و... روبرو بوده‌اند، دچار توهم قدرت شده بودند!

به گزارش مشرق، روزنامه کیهان در گفت و شنود خود نوشت:

گفت: حمله موشکی سپاه به محل استقرار تروریست‌های داعش در «دیرالزور» سوریه، درس بزرگ و پشیمان کننده‌ای به مثلث غربی و عبری و عربی بود.


گفتم: برای بعضی‌ها که نسخه سازش با آمریکا می‌پیچیدند هم عبرت‌انگیز و بیدارکننده بود.


گفت: همه رؤسای جمهور آمریکا، از جمله ترامپ، تلاش می‌کردند خودشان را یک قدرت نظامی خشن جا بزنند که هر کاری دلشان بخواهد انجام می‌دهند و هیچ‌کس هم نمی‌تواند مانع آنها بشود.


گفتم: ترامپ و دار و دسته‌اش از بس که با کاسه‌لیس‌های توسری خورده‌ای مثل آل‌سعود و آل‌خلیفه و... روبرو بوده‌اند، دچار توهم قدرت شده بودند!


گفت: ولی موشک‌های سپاه، حواسشان را سرجایش آورد.


گفتم: ایول!... شیری وسط جنگل به یک خرگوش رسید و با غرور پرسید؛ سلطان جنگل کیست؟ خرگوش از ترس گفت؛ شما قربان!... به روباه رسید و همین جواب را شنید و... تا اینکه با یک فیل روبرو شد و با همان غرور پرسید؛ سلطان جنگل کیست؟ و فیل که حسابی عصبانی شده بود خرطومش را دور کمر شیر پیچید و بلندش کرد و محکم به زمین زد و شیر مادر مرده در حالی که کمرش را می‌مالید گفت؛ آقا فیل! من فقط یک آدرس پرسیدم. خب نمی‌دانستی، می‌گفتی نمی‌دانم، این چه حال و روزی است که بر سر من آورده‌ای؟!

بازار خوب صادرات تیرآهن/ جلوگیری از واردات تیرآهن غیراستاندارد تهدید مجدد روسیه برای فیلتر کردن تلگرام ایران، جزء ۲۰ کشور جهان با تنوع اقلیمی تحقق تعهد یک طرح کلان ملی در کرمانشاه؛ سوت قطار به زودی گوش ها را می نوازد آرامش نسبی بر بازار سکه حاکم شد/نرخ دلار به ۳۷۵۷ تومان رسید برگزاری مانور آمادگی نیروهای مسلح برای شرایط ویژه در فرودگاه مهرآباد اجرای بیش از 70 درصد از طرح احداث خطوط لوله صادرات گاز ایران به عراق تصویب ۵۰۰ میلیارد تومان سود سهام عدالت حذف مطبوعات، از سبد خرید کالاهای فرهنگی خانوار ایرانی پوستر نمایش کمدى ترسناک «اخککندو» رونمایى شد+عکس مترو تهران در صبح عید فطر رایگان است 56 تن؛ شمار تلفات حملات تروریستی پاکستان

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا