افزایش 70 درصدی شهرک سازی های رژیم صهیونیستی ظرف یک سال گذشته

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان ؛به نقل از شین هوا، اداره آمار رژیم صهیونیستی اعلام کرد تعداد واحدهای مسکونی که این رژیم در شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری اشغالی در سال گذشته ساخته، بیش از هفتاد درصد افزایش یافته است.

اسرائیل در فاصله آوریل 2016 تا مارس 2017 شروع به ساخت 2758 واحد مسکونی جدید کرد. این در حالی است که در فاصله زمانی آوریل 2015 تا مارس 2016 تنها 1619 واحد مسکونی جدید در مناطق اشغالی کرانه باختری ساخته شد.

براساس گزارش اداره آمار مرکزی رژیم صهیونیستی، تعداد ساختمان هایی که این رژیم در این دوره به استثنای منازل مسکونی شروع به ساخت آنها کرد، 2.7 درصد کاهش یافت.

این در حالی است که ظرف سه ماهه نخست سال 2017 عملیات ساخت 344 واحد جدید در شهرک های کرانه باختری شروع شد.

آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز اوایل ماه ژوئن اعلام کرد مجوز ساخت 8345 واحد مسکونی جدید صادر و ساخت 3066 واحد نهایی شده است.

انتهای پیام/

کلیدواژه:

رژیم صهیونیستی

ساخت اولین فیلم سه‌بعدی از فعالیت ویروس‌ها آزادی آزادگان و نقش آیت‌الله هاشمی‌ هشدار ترکیه نسبت به همه‌پرسی استقلال اقلیم کردستان افتادن یک خودرو در رودخانه فصلی کهورستان در هرمزگان امدادرسانی در 6 استان درگیر سیل/ یک نفر مفقود بدون استفاده از دارو اسپاسم عضلانی را از بین ببرید از آلودگی سواحل تا پرداخت نشدن حقوق ناجیان انتقام از همسر به تقلید سناریوی «بنیتا»

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا