رییس بسیج از ورزشکاران جوانمرد تجلیل کرد/سپاه سیلی محکمی به آمریکا وداعش زد

به گزارش دوشنبه شب ایرنا، سردار پاسدار غلامحسین غیب ‌پرور در هفدهمین مراسم تجلیل از ورزشکاران جوانمرد که با همت بسیج ورزشکاران در تالار اندیشه سازمان هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد با اشاره به حملات موشکی سپاه علیه تروریست‌های داعش به دیرالزور سوریه افزود: این فقط یک اقدام نظامی نبود بلکه پیام روشنی دارد مبنی بر اینکه ایران اسلامی جایی نیست که به فرمایش رهبری در آن ترقه بازی راه بیاندازند.
فرمانده بسیج با اشاره به حضور خانواده شهدا بویژه شهدای اقدام تروریستی در مجلس شورای اسلامی در تهران گفت : روزی که حادثه تروریستی در مجلس رخ داد بنده به آنجا رفتم، یک گروه تروریستی بی دین به نام اسلام ، مردم بی‌دفاعی که آمده‌اند تا مشکلات‌شان را با نمایندگان‌ خود در میان بگذارند تا گره‌ای از زندگی‌شان باز شود را به خاک و خون کشیدند.
غیب‌پرور با بیان اینکه ملت ما همواره به خاطر مظلومیت و آرمان ‌خواهایش هزینه داده است، تاکید کرد: تزریق خون مبارک شهیدان به پیکره انقلاب اسلامی باعث اقتدار کشور شده است.
فرمانده بسیج مستضعفین افزود: هویت و شناسنامه مردم ما از سه مهم تشکیل شده که اسلامیت، تمدن کهن و انقلابی بودن از جمله این شاخصه‌هاست، این هویت، رفتاری را می‌طلب که براساس اسلام، تمدن ایرانی و انقلابی‌گری باشد.
جانشین فرمانده سپاه در بسیج تصریح کرد : ورزشکاران ما در مسابقه ندادن با ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس، همین هویت را نشان می‌دهند.
غیب‌پرور گفت: انقلاب اسلامی، ما را رشد داد و به ما آموخت تو سری خور نباشیم و تحقیر را نپذیریم، عدم رویارویی ورزشکاران ما در مقابل ورزشکاران رژیم اسرائیلی، عاقلانه و دارای منطق است.
وی با بیان اینکه ما در هشت سال دفاع مقدس از دین و میهن خود دفاع کردیم و مردم ما انسان‌های روشن و فهیم هستند، خاطر نشان کرد: بسیج اقیانوسی از انواع تخصص‌های مختلف است، بسیج متعلق به همه مردم است و هر اتفاقی که به بالندگی مردم کمک کند، آماده‌ایم تا در آن صحنه حضور داشته و خدمت کنیم.
غیب پرور افزود: ما اعلام می‌کنیم، آماده هستیم به دولت در جهت پیشرفت کشور کمک کنیم و یکبار دیگر می گوییم که آمادگی داریم بتوانیم یک قدمی را آغاز کنیم.
در این مراسم سردار پاسدار آذرنوش رییس بسیج ورزشکاران ضمن خوشامد گویی به شرکت کنندگان اقدام ورزشکاران جوانمرد را ستودنی و یک حرکت پهلوانی در حمایت ازمردم مظلوم فلسطین خواند.
عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان هم در این مراسم با تشکر از دست اندرکاران این مراسم که در 17 سال متمادی این مراسم را برگزار می کنند از سردار مجید مشایخی بعنوان آغاز کننده این حرکت قدردانی کرد و افزود: این اقدام در خور توجه باعث نشر فرهنگ پهلوانی در میان ورزشکاران و قهرمانان ورزشی کشور شده است.
ابو شریف نماینده جنبش مردم مظلوم فلسطین هم در این مراسم گفت : عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی یک جنایت سیاستی فرهنگی، اخلاقی و دینی است و کشورهایی که در منطقه به دنبال این جنایت هستند، باید بدانند که مردم فلسطین با آنان مخالفند و از ورزشکاران ایرانی به دلیل حمایت از مردم فلسطین وانتفاضه متشکریم .
در پایان این مراسم از خانواده شهدای مدافع حرم و خانواده شهید حسین بنی اردلان از شهدای اقدام تروریستی اخیر در مجلس و ورزشکاران و جوانمرد تجلیل شد.
محمد رضا داورزنی معاون قهرمانی وزیر ورزش و جوانان ،کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک ،مهدی تاج و محمود خسروی وفا روسای فدراسیونهای فوتبال و جانبازان و معلولان ، سرمربیان تیمهای ملی ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی در این مراسم شرکت گسترده داشتند.
شبد**1095 **9122**
خبرنگار : رضایی مجد** انتشار : مهدی نعمتی

رشد شاخص بورس و فرابورس فروش خانه ۴ میلیاردی با جعل سند امیر قطر در دیدار با ترام از روابط مستحکم و تاریخی این کشور با آمریکا سخن گفت تکمیل خط لوله انتقال گاز به نفع ایران و پاکستان است کارگاه های قدیمی تئاتر چگونه بودند؟عکس تهران خواهان توسعه روابط با اسلام آباد در همه زمینه ها است/ آماده تامین انرژی پاکستان هستیم/ تکمیل خط لوله انتقال گاز به نفع ایران و پاکستان است/ حمله گروه های تروریستی از داخل پاکستان به مرزهای ایران، به نفع روابط دو کشور نیست نتانیاهو: دولت ترامپ مشتاق به اصلاح توافق هسته‌ای با ایران است جنجال در 90 بر سر 2 کاپیتان استقلال؛ ملکی: اخراج رحمتی نظر منصوریان و اخراج جباری نظر افتخاری بود/ منصوریان: نظر هیات مدیره بود/ رحمتی: ثابت شود به پنالتی پارس خندیدم از فوتبال می‌روم/ افتخاری: بهتر است سکوت کنیم!

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا