انتقاد سازمان جهانی گردشگری از آمریکا به دلیل محدود‌یت مسافرت به کوبا

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری شینهوا ، سازمان جهانی گردشگری وابسته به سازمان ملل متحد روز دوشنبه تصمیم آمریکا برای احیای محدودیت های مسافرت به کوبا را محکوم کرد.


طالب ریفای دبیرکل سازمان جهانی گردشگری گفت تصمیم آمریکا یک قدم به عقب و حمله ای شدید به آزادی مسافرت است و بر اقتصاد و اشتغالزایی در خود آمریکا نیز تاثیر منفی می گذارد.


وی افزود این تصمیم تاثیری محدود بر توسعه گردشگری در کوبا خواهد داشت اما تاثیرات قابل توجهی بر اقتصاد و ایجاد اشتغال در آمریکا خواهد داشت.


به گفته سازمان جهانی گردشگری، کوبا سال گذشته میزبان چهار میلیون گردشگر بود که نشان دهنده افزایش یک میلیون نفری تعداد گردشگر در تنها پنج سال است.


دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا شانزدهم ژوئن در یک سخنرانی در میامی اعلام کرد محدودیت هایی برای فعالیت شرکت هایی که با نیروهای مسلح کوبا همکاری می کنند و مسافرت شهروندان آمریکایی به این کشور اعمال خواهد کرد.

انتهای پیام/

کلیدواژه:

سازمان جهانی گردشگری

رشد شاخص بورس و فرابورس فروش خانه ۴ میلیاردی با جعل سند امیر قطر در دیدار با ترام از روابط مستحکم و تاریخی این کشور با آمریکا سخن گفت تکمیل خط لوله انتقال گاز به نفع ایران و پاکستان است کارگاه های قدیمی تئاتر چگونه بودند؟عکس تهران خواهان توسعه روابط با اسلام آباد در همه زمینه ها است/ آماده تامین انرژی پاکستان هستیم/ تکمیل خط لوله انتقال گاز به نفع ایران و پاکستان است/ حمله گروه های تروریستی از داخل پاکستان به مرزهای ایران، به نفع روابط دو کشور نیست نتانیاهو: دولت ترامپ مشتاق به اصلاح توافق هسته‌ای با ایران است جنجال در 90 بر سر 2 کاپیتان استقلال؛ ملکی: اخراج رحمتی نظر منصوریان و اخراج جباری نظر افتخاری بود/ منصوریان: نظر هیات مدیره بود/ رحمتی: ثابت شود به پنالتی پارس خندیدم از فوتبال می‌روم/ افتخاری: بهتر است سکوت کنیم!

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا